Skocz do zawartości
Forum

Nowe mamy forumowe


Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co dziewczyny najwazniejsze zeby nic sie nie rozwinelo gorzej nawet dzis u lekarza bylam i ta dala mi na wszelki wypadek skierowanie do szpitala bo to nie wiadomo jak sie rozwinie czy nie u takiego malego dziecka.a dzis kupilam jej jabluszka i brzoskwinie w sloiczkach i marchewki roznie ziemniaczki i szpinak takie od 4 miesiaca.bo jak wczoraj jadlam jablko to sie patrzy na mnie jakbym jej od ust je odjela to naskrobalam i dalam to az sie trzesla do niego to mysle kupie takie pewne i dam i zaraz pierwsza proba bedzie

Odnośnik do komentarza

Kupilam ostatnio kamerke zeby tata widzial corke jak rosnie to nie poznal dziecka jak wyjezdzal miala miesiac ledwie .a teraz kawal baby 7 kilo hehei w kiecki mam ubiera nakupowalam jej w zarze ostatnio dwie cuuuudne oprzec sie nie moglam majatek ale jakie piekne stary mnie zabije jak sie dowie ale mu nie powiem .ja zglupialam juz na jej punkcie zawsze marzylam o corce jak mna usgf sie dowiedzialam ze dziewczynka to sie rozryczalam az lekarz sie wystraszykl co mi jest hehe i tak ja ubieram jak laleczke mala ale kogo mam stroic chlopaka 10 letniego?temu to co nie kupie to nie pasuje

Odnośnik do komentarza

goska
a co do skierowania to lekarka racje miala ja ze swoją lerzalam ze 4 razy i nie zycze tego nikomu po prostu masakra ale oby u ciebie sie bez szpitala obylo,
to juz pannica powoli sie robi jak juz za jabluszkiem ogląda

nie wiem czy nie za wcesnie ale ja sobie tlumacze ze ona duza duza sie urodzila po terminie dwa tygodnie to chyba moge jak chce.no nie?krzywdy jej nie zrobie na sloiczkach pisza od 4 miesiaca

Odnośnik do komentarza

goska
a co do skierowania to lekarka racje miala ja ze swoją lerzalam ze 4 razy i nie zycze tego nikomu po prostu masakra ale oby u ciebie sie bez szpitala obylo,
to juz pannica powoli sie robi jak juz za jabluszkiem ogląda

ja wiem gosiu co to szpital ostatnio z moim synem to ja ze dwa trzy razy w roku jestesmy w szpitalu on z ta astma to sie ma.i masakra na maxa

Odnośnik do komentarza

EDYTA1
goska
a co do skierowania to lekarka racje miala ja ze swoją lerzalam ze 4 razy i nie zycze tego nikomu po prostu masakra ale oby u ciebie sie bez szpitala obylo,
to juz pannica powoli sie robi jak juz za jabluszkiem ogląda

nie wiem czy nie za wcesnie ale ja sobie tlumacze ze ona duza duza sie urodzila po terminie dwa tygodnie to chyba moge jak chce.no nie?krzywdy jej nie zrobie na sloiczkach pisza od 4 miesiaca

mozesz jej zetrzec jablko to jeszcze zdrowsze i leprze mysle ze jabluszko nie powinno jej zaszkodzic oczywiscie w rozsadnych ilosciach:smile_move:

http://www.suwaczek.pl/cache/d3748dd32a.png
http://www.suwaczek.pl/cache/b4ac58ca24.png
http://www.suwaczek.pl/cache/ba4a1dd5bd.png

Odnośnik do komentarza

my to mamy dobrze swoje corcie jak ksiezniczki ubieramy ,a mezowi to i ja nie mowie wszystkiego co i za ile bo by chyba zawalu dostal ,ale poczekaj jak troche wieksza bedzie jak sie stroic zacznie i 5 razy na dzien przebierac to wtedy bedziesz narzekac ze prac nie nadązysz

Odnośnik do komentarza

renata23
kurcze edytko chyba bym tak samo sie poryczala zebym sie dowiedziala ze bede miala coreczke to moje ciche marzenie

o tym to kazda z nas marzy na pewno a moj stary tak sie rozpedzil ze zachcialo mu sie jeszcze ale hola hola ja dojsc do siebie nie moge po tym porodzie niech poczeka a zreszta syn sie buntuje powiedzial ze jeszcze jedno dziecko i sie do babci wyprowadza hihi bo on musi miec warunki do nauki.slyszycie warunki????ma swoj pokoj na drugim koncu domu i mu zle ja w bloku cale zycie mieszkalam z rodzicami i warunkow sie nie domagalam

Odnośnik do komentarza

goska
my to mamy dobrze swoje corcie jak ksiezniczki ubieramy ,a mezowi to i ja nie mowie wszystkiego co i za ile bo by chyba zawalu dostal ,ale poczekaj jak troche wieksza bedzie jak sie stroic zacznie i 5 razy na dzien przebierac to wtedy bedziesz narzekac ze prac nie nadązysz

domyslam sie dobra ja tez lece bo juz brzeczy mi glodna.jak chwilke znajde to stukne do was troche to na razie i papa i gosia przyjezdzaj koniecznie do nas .zapraszam serdecznie

Odnośnik do komentarza

Edytko przede wszystkim zdrówka dla szkraba!

Mój małż zaś do pracy na nocke a ja kurde sama buu
Dzisiaj J. chciał mi pomoc i wykapac Leośka (pierwszy raz musze zaznaczyc) i wziął go do wanienki i za chwile Leonek zaczął płakać :/ noi ja musialam przejąc role bo panika sie zaczeła hehe, smiesznie chociaz było ;)
Młody już naszczescie zdrowy, ciesze sie, ze przed wyjazdem do Polski nabierze sił.

Ryba po grecku zrobiona wiec zapraszam póki co bo jutro już nie bedzie ;)

Dzisiaj miałam jazde z Leośkiem, smażyłam rybe, mały się bawił a tu nagle przeraźliwy płacz, ja Cie kręce, sekunda nawet nie minęła jak się znalazłam w salonie, dopiero jak go przytuliłam uspokoił sie, za nic w świecie nie chciał widziec miśków z maty edukacyjnej i wg nie chiał sie położyć wiec ja jak głupia łaziłam w kółko (salon,przedpokoj,kuchnia - jeaaaah), potem dałam mu herbatke po tak ryczał, że szok i wypluwał, po jakiejś godzinie dopiero uspokoił sie i zaczął znowu sie bawic, dziwne....

Dobra lece sie kąpać i spać bo kurde wczoraj przesadziłam i ziewam cały dzień.

dobranoc...

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Witam dziewczyny wieczorowa pora jestem dzis skonana , odkad wyjechalismy z domku o 11,30 to wrocilismy o 19 . Ale oplacalo sie bo kupilasm sobie sukienke na sylwka :)))) i mezus zabral mnie na pizze :) dawno nie mielismy takiego wypadu sami :)
Zescie tyle zaskrobaly ze .....
Edytko zycze zdrowka malej oby szybko jej przeszlo . Moja znow ma kaszel jestem ciekawa kiedy jej przejdzie . byla dzis u dziadkow i zadowolona ze .. byla w swoim swiecie noszenie itp. rzeczy .

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)
My mieliśmy awarię internetu, ale na szczęście wszstko już dobrze:) Wczoraj była u mnie położna i stwierdziła że tak dalej być nbie może i pogada z pediatrą o tym moim dziecku... No i mamy nutramigen i mam nadzieję że będzie lepiej:)
A wy tyle nasktobałyście że nie mam siły nadrabiać:)
Martusia gratuluje udanych zakupów:)

Odnośnik do komentarza

Kurde ale ja zamotana, Wy macie długi weekend a tu normalnie sie pracuje!!!! Dzwoniłam przed chwila do Urzedu Stanu Cywilnego w Polsce i czekam i czekam czemu nie odbieraja noi zapłon zaskoczył, że dzisiaj Dzien Niepodleglosci!

Dziecko wlasnie próbuje zjesc swoj kocyk... o a teraz rękę ;)

Miałam dzisiaj rano odwiedziny, była kumpela pozałatwiać ostatnie sprawy i wraca na dobre do Polandu :((( szkoda bo poznałyśmy sie na sali poporodowej i kurde jak przyjdzie dzisiaj sie pozegnac to sie porycze :///

gosiammm super, że jestes!

A GDZIE RESZTA EKIPY?????????????[/B]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...