Skocz do zawartości
Forum

Nowe mamy forumowe


Rekomendowane odpowiedzi

goska
niewiem ale dzis bede probowac bo wczoraj jhuz pozno bylo i moze dla tego nie odbierali,
a co slychac u ciebie i jak twoja malutka?

a moja mala zaczela slabiutko na wadze przybierac ostatni tydzien tylko 30 gram to szok jak malo i juz sie denerwuje co jest z nia nie tak bo niby je normalnie a slabo przybiera.wiec budze ja co dwie godziny i daje piers nawet w nocy moze nadgoni bo nie chcialabym zeby jej cos wynaleali.juz sie boje

Odnośnik do komentarza

Witam w ten cholerny dzień :/
Ten kryzys na świecie mnie dobija z każdej strony :/ w firmie gdzie pracuje mąż auta sie nie sprzedaja, bedzie wszystko stało tydzień czasu (nie pierwszy i ostatni raz) za tym idzie niska wypłata, hipoteka na głowie, święta za pasem + chrzciny i wielka rodzina, której trzeba zrobić prezenty nie mówiąc o Naszym Bąblu. Kurza twarz szlag mnie trafi bo to na mnie sie J. wyżywa za wszystkie niepowodzenia, jak pojdzie wszystko źle to wracam do Polski a J. zostaje tu, moge już ryczeć? :(((((

Odnośnik do komentarza

goya
Witam w ten cholerny dzień :/
Ten kryzys na świecie mnie dobija z każdej strony :/ w firmie gdzie pracuje mąż auta sie nie sprzedaja, bedzie wszystko stało tydzień czasu (nie pierwszy i ostatni raz) za tym idzie niska wypłata, hipoteka na głowie, święta za pasem + chrzciny i wielka rodzina, której trzeba zrobić prezenty nie mówiąc o Naszym Bąblu. Kurza twarz szlag mnie trafi bo to na mnie sie J. wyżywa za wszystkie niepowodzenia, jak pojdzie wszystko źle to wracam do Polski a J. zostaje tu, moge już ryczeć? :(((((

dziwczyno a czym ty ise tak martwisz?kryzys przejdzie a firmy tak szybko nie poupadaja nie boj zaby:-)troche pasa trzeba przycisnac i tyle.ja to mala ochrzcilam juz jak miala miesiac skonczony bo moj do pracy za granice mial jechac bo on tam pracuje i tylko na 3 miesiace przyjechal zebym sama nie zostala po porodzie.ale tez sama sie martwilam .z glodu nie umrzecie przeciez.najgorsze ze kredyty poszly w gore ale jak macie walutowy to czego sie martwisz on tak szybko nie drozeje a i tak nie ucierpicie na tym bo w zlotowkach to dopiero jest teraz co splacac.a prezenty to musisz robic?po jakiego cala rodzine obdarowywac?to teraz was powinni prezentami zasypac a nie wy....a jak chcesz juz prezenty robic to najblizszym i tyle.jestes uprzywilejowana urodzilas dziecko nie masz sily latac za prezentami.pomysl dziewczyno czasem o sobie niech inni pomysla o tobie.troche egiozmu nikomyu nie zaszkodzilo jak ciagle nieba wszystkim uchylasz.juz lepiej??:-)+-)

Odnośnik do komentarza

EDYTA1
goya
Witam w ten cholerny dzień :/
Ten kryzys na świecie mnie dobija z każdej strony :/ w firmie gdzie pracuje mąż auta sie nie sprzedaja, bedzie wszystko stało tydzień czasu (nie pierwszy i ostatni raz) za tym idzie niska wypłata, hipoteka na głowie, święta za pasem + chrzciny i wielka rodzina, której trzeba zrobić prezenty nie mówiąc o Naszym Bąblu. Kurza twarz szlag mnie trafi bo to na mnie sie J. wyżywa za wszystkie niepowodzenia, jak pojdzie wszystko źle to wracam do Polski a J. zostaje tu, moge już ryczeć? :(((((

dziwczyno a czym ty ise tak martwisz?kryzys przejdzie a firmy tak szybko nie poupadaja nie boj zaby:-)troche pasa trzeba przycisnac i tyle.ja to mala ochrzcilam juz jak miala miesiac skonczony bo moj do pracy za granice mial jechac bo on tam pracuje i tylko na 3 miesiace przyjechal zebym sama nie zostala po porodzie.ale tez sama sie martwilam .z glodu nie umrzecie przeciez.najgorsze ze kredyty poszly w gore ale jak macie walutowy to czego sie martwisz on tak szybko nie drozeje a i tak nie ucierpicie na tym bo w zlotowkach to dopiero jest teraz co splacac.a prezenty to musisz robic?po jakiego cala rodzine obdarowywac?to teraz was powinni prezentami zasypac a nie wy....a jak chcesz juz prezenty robic to najblizszym i tyle.jestes uprzywilejowana urodzilas dziecko nie masz sily latac za prezentami.pomysl dziewczyno czasem o sobie niech inni pomysla o tobie.troche egiozmu nikomyu nie zaszkodzilo jak ciagle nieba wszystkim uchylasz.juz lepiej??:-)+-)

:brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza

ja mysle ze tak szybko to nie minie za duzy obszar globu to objelo i ameryka i europa.potem kraje biedne na tym straca bo bogate nie beda mialy z czego im pomagac same tej pomocy potrzebujac.ale co nas nie zabije to nas wzmocni,ja tez sie martwie bo moj maz pracuje we francji i w belgii na zmiane i tez z robota krucho ludzie przestali inwestowac w nieruchomosci rynek ustal i klops.ale ja jestem optymistka i ciagle mam nadzieje ze wielcy tego swiata cos zaradza.uszy do gory dziewczyny

Odnośnik do komentarza

goya
lepiej, dzieki ale moj J. jest niekiedy takim pesymista, ze siedzi nade mna i mi dziure w głowie wierci. On woli, zebym zjechala do Polski a on wynajmie mieszkanie i bedzie dojezdzał co weekend do PL ale ja juz widze poczatek rozpadu mojego małzenstwa :(((
Dobra, lece sie kapac

ja tez lece do julki ale powiem ci jedno nie dawaj sie tak bo bedzie ci ciezko bardzo samej wiem to po sobie ja to nie mam wyjscia bo on juz dlugo tam pracuje ale z malutkim dzieckiem to okropnie ciezko ci bedzie samej nawet jak jest rodzina .a ty kup sobie w aptece stopery do uszu i niech sobie mowi a ty kiwaj glowa tylko i lzej mu bedzie jak sie wyjeczy a ty nie bedziesz slyszec hihih zartuje.ale tak to jest ze jak sa problemy to ludzie zaczynaja sie klocic a ty usiadz z nim i pogadaj na spokojnie ze bez tego jego gadania jest ci ciezko .no i powodzenia zycze jak to mowi moj brat mlodszy siostra wez to na miekko hihih

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Witam dziewczyny ale zescie rano sie wziely za pisanie :)
Edytko no wiesz tak pozno sie szlo spac wiec trzeba bylo odespac . Ja juz zrobilam zakupy i teraz mam chwilke wiec siadlam a tu nikogo nie ma chyba iweczorkiem moze bede miala wiecej szczescia .
Goya a ja na twoim miejscu bym sie nie przejmowala i kupila mu jakis worek treningowy niech sie wyrzywa na nim a nie na tobie . My w tamtym roku nie robilismy prezentow bo mala sie urodzila i byla prezentem :))))) A tak na powaznie to kasy nie bylo i wiedzieli o tym dobrze wiec jak komus nie kupisz to przeciesz sie nie obraza bo chyba iwedza jaka macie sytuacje finansowa .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...