Skocz do zawartości
Forum

Nowe mamy forumowe


Rekomendowane odpowiedzi

martusia9876
no to chyba najmniej wazylam i w ciazy tez bo dobilama do 73

ty nic nie mow bo ja widzialam jaki ty chudzielec jestes i jeszcze sie draznisz nie Goya?i z czego ty zrzucac chcesz?ile ja bym dala zeby tak wygladac jak ty.....a mam taki sliczny kostium kapielowy kupil mi maz we francji buuuuu ale na lato moze sie wbije i akurat 40 rozmiar jaki chce osiagnac

Odnośnik do komentarza

goya
Edytko to witam w klubie, moj mial 4210 i 51 cm czyli gruby i krótki, zszywali mnie chyba z pół godziny :/ strasznie, ponacinana i porozryana, fuj! Zazdrościłam tylko dziewczynom w szpitalu jak juz smigały po korytarzu a ja nim zeszłam z łóżka to obiad mi uciekł :/

no a mi szwy doiero niektore wyjeli w tamtym tygodniu bo gleboko popekalo i musialy dluzej siedziec.a i tak mnie zszyli ze wygladam jak sierota boza.maz sie smial ze mnie ze komu ja sie chce pokazywac w tamtym miejscu ale sama sobie sie wkurzam ze jest nie tak jak bylo

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

EDYTA1
martusia9876
no to chyba najmniej wazylam i w ciazy tez bo dobilama do 73

ty nic nie mow bo ja widzialam jaki ty chudzielec jestes i jeszcze sie draznisz nie Goya?i z czego ty zrzucac chcesz?ile ja bym dala zeby tak wygladac jak ty.....a mam taki sliczny kostium kapielowy kupil mi maz we francji buuuuu ale na lato moze sie wbije i akurat 40 rozmiar jaki chce osiagnac

nie przesadzaj dobrze ciekawe na ktorym zdjeciu to widzisz ze chuda jestem a waleczek jest i to duzy na moim brzuszku mozna pwoiedziec ze w 4 miesiacu jestm nieraz .

Odnośnik do komentarza

no to ja jeszcze odpisze....

jestem uzalezniona od Was...

Edyta ja mialam szwy wszystkie rozpuszczalne i lekarka mnie dobrze zszyła. Rzucałam sie na fotelu ale po tekscie jak mi powiedziala " Prosze sie nie ruszac bo źle pozszywam i poźniej bedzie mąż niezadowolony" to zaciskałam zęby i ani drgnęłam ;)

dobra ide, nie zatrzymujcie mnie Wy niedobre Kobiety :P ;)

Odnośnik do komentarza

gosia sluchaj wlasnie tam dzwonilam i mowila mi babka ze do konca roku na fundusz juz sie miejsca zapelnily ale prywanie mozna podam ci numer tel bezposrednio do doktor 600009802 i ona sie z toba umowi co i jak .wizyta prywatna kosztuje 70 zl echo serca 90 zl ekg 25 zl ale to juz same ustalicei i ona ci powie co i jak .a na ten numer mozesz dzwonic kiedy chcesz jest dostepna pod nim bo dzis w przychodni tej nie przyjmuje tylko jutro wiec podala numer komorki do doktor

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...