Skocz do zawartości
Forum

Nowe mamy forumowe


Rekomendowane odpowiedzi

w koncu Was nadrobiłam ;)
Mnie nie było cały weekend przy kompie bo przyszly nam w koncu meble!!!!!!!!!!! jupiiii!!!!! łazienka już gotowa, Małego pokój prawie a reszte to juz pomału pojdzie!

Wszystkiego Naj dla Solenizantek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jeśli chodzi o spocone rączki to mój Bąbel też ma bo cały czas ściska w pięść palce. o kurde mały sie budzi, wyczucie czasu to ma
pa ;)

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

witam dziewczyny u nas niedziela minela bardzo szybko bo rano pojechalismy na barzar sie okupic pozniej na obiadek do tesciow i goscie przyjechalam moja chrzesniaczka niedlugo bedzie miala 2 lataka :))) a co u was slychac ?
Witamy nowa mamusie i zapraszamy do nas czescie bardzo lubimy gdy ktos nowy do nas dolancza :)))
Ciekawe jak tam idzie imprezka u Andzi szkoda ze tak daleko bo pewnie bysmy bysmy byli teraz i sie bawili :))

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczyny!!
Przepraszam,że tak długo się nie odzywałam ale po prostu brak mi czasu...Siedze cały czas sama z Kubą w domu,mąż cały dzień pracuje,do babci niestety nie dam rady wyskoczyć bo za daleko(tysiąc kilometrów)więc niekiedy mam takiego doła,że jesteśmy tak daleko od całej rodziny,że szok.Dobrze,że mam tego mojego małego skarba bo chybabym całkiem dostała do głowy-mam jakiś trudny okres:-(no ale dosyć smucenia pogoda dziś ładna więc za chwilkę wybieram się na spacer muszę lecieć bo Kuba już głodny pa pa

http://suwaczki.maluchy.pl/li-18941.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...