Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
m0n4

Szpital w Goleniowie

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałam dużo pozytywnych opini o szpitalu w Goleniowie jeśli chodzi o poród.
Fajna atmosfera, miłe pielęgniarki i dobra opieka.
Czy któraś z Was słyszała o tym szpitalu?

Ja chcę wybrać właśnie ten szpital :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzanlippkb4naq.png

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu...
być ci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mychaa5 a czemu nie chcesz do Polic jechać rodzić?Ja na Pomorzanach leżałam jak poroniłam i położyli mnie na oddziale z kobietami które już miały maleństwa przy sobie,nie wspominam tego szpitala za dobrze po za tym sale 5 osobowe,a łazienka tragedia,brak kranów a raczej słuchawek prysznicowych,zasłon jak weszłaś do łazienki i akurat jak ktoś się z pań kąpał to miałyśmy niezłe show.Położne miały cały czas do mnie pretensje że płaczę i jak tak można.A jak można się czuć leżąc z kobietami z dziećmi i czekając na zabieg łyżeczkowania.Więc wołami mnie do tego szpitala nikt nie zaciągnie.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-58191.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Pomorzanach leżałam przez chwilę na patologii i z tej perspektywy nie wyglądało to tak źle - fakt luksus to to nie był, ale kilka dni można wytrzymać. Nie oglądałam wtedy położnictwa bo jakoś za wcześnie było i nie miałam ochoty, ale można powiedzieć że mnie tam ciągnie bo "znam" ten szpital (wcześniej nigdy w żadnym szpitalu nie leżałam). Do Goleniowa mnie ciągnie ze względu na lekarza prowadzącego. A do Polic właściwie mnie nic nie ciągnie za bardzo. Aaa no i jeszcze na Pomorzanach ponoć znieczulenie dają jak się ładnie poprosi. Tak czy siak ostatecznej decyzji jeszcze nie podjęłam, na razie zbieram informacje :)

http://www.suwaczki.com/tickers/dxomzbmhg368u5j0.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem świeżo po cc w Goleniowie.
Byłam zdecydowana żeby rodzić w Niemczech (poród w Schwedt, Pasewalk albo Prenzlau za ok 1000e), bo to jedyne wyjscie, gdy się chce mieć gwarancje zzo i jakotakie warunki lokalowe.

Ale okazało się , że cc, wiec pojechaliśmy do Goleniowa. I jesteśmy baaardzo zadowoleni - szpital niewielki i czysty, personel przemiły i na każde zawołanie. Salka rodzinna (2 łóżka, wanienka dla dziecka) za 150 zł / dzien. Doskonała opieka, wszystkie badania, ciuszki i Bebiko zapewniają, dostałam nawet koszulki do karmienia. Sam zabieg cc szybko i sprawnie. Byłam tak zdenerwowana , ze się cała trzęsłam, a pan anestezjolog żatrował sobie ("pani, nie wiem, ja to pierwszy raz zyciu robie!" ) i gładził mnie po ręce :))) Dziecko do piersi zaraz po, i od tej pory była z nami, mąż ją kąpał i przewijał pod okiem położnej.

Polecam zdecydowanie. Jeden wielki minus - przy naturalnym nie ma chyba gwarancji zzo - mają za mało anestezjologow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Droga nanan1,
czy mogłabyś napisać, co jest niezbędne do spakowania w przypadku porodu w szpitalu w Goleniowie? Z tego co słyszałam, to ciuszki dla dziecka są i należy wziąć tylko na wyjście ze szpitala.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgevoae8fdp.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MonikaP

Drogie Panie, 

nie tak dawno przeprowadziłam się z rodzina w okolice Goleniowa, w tutejszym szpitalu planuje swój poród o ile będzie w nim miejsce :) proszę o informacje osoby zorientowane czy w dalszym ciągu jest dostępna odpłatna sala z łazienka i co oferuje szpital ? Czy plan porodu jest brany pod uwagę czy raczej ignorowany ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...