Skocz do zawartości
Forum

Siny


Rekomendowane odpowiedzi

DzIaBoNg ile watkow Ty zaczelas???? bo ktokolwiek pod pseudo pysia jest - ma ich 17!!!! i to raczej durnowate...

a do parteru to moj manager moze mnie zciagac - by ostateczie stwierdzic, ze jak sa jakies niejasnosci w pracy to zebym rozmawiac a nie na drodze formalnej to rozwiazywac. zciemniania nie toleruje nawet u swoich przelozonych... a co dopiero na necie

cyt: To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce do herbaty nie świadczy o tym, że wszyscy s

Odnośnik do komentarza

nie mam nic przeciwko wymianie zdac- czasami jak ktos ma wiedze i doswiadczenie to mozna sie czegos ciekawego dowiedziec ;))))
a zupelnie co innego jak ktos meczennika z siebie robi i zciemnia .... to ze idioci istnieja to wiem od dawna , pojawienie "pysi" niczego konstruktywnego nie wnioslo - dla mnie ;))))

DzIaBoNg a co Ty tak pogrubiasz swoje wpisy ???? ;)))))))))))))))))))))))))

cyt: To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce do herbaty nie świadczy o tym, że wszyscy s

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek9876
Agusia ale popatrz becikowe 1000 zł + rodzinne to ile masz . Teraz musisz dziecko utrzymać , pieluszki , chusteczki ubranka to jak tak kupisz to szybko kasa idzie .

Przecież pisałam że jestem u rodziców.Pieniżki mi zostały z 18stki bo pare lat były na lokacie.Fakt faktem że idą bo jak dostalam za to że lezałam w szpitalu to w ciagu póltora miesiacy poszlo mi połtora tysiąca,bo tu kaszke i staszke,tu pieluchy i mleko.
W szpitalu byłam 2 dni zrobili mu tylko przez 2 h pulsometrie jak spał i tyle.Wczoraj jak spałam pikneło! zerwałam się i patrzyłam na brzuszek,ddychał!a tu pip znowu i alarm!!Caly czas patrzyłam na brzuszek w tym czasie! Dla pewności zapaliłam światło i tylko go obudziłam tym i musiałam dac mleko nic a nic mu nie było.Pare dni wczesniej tez widziałam że oddycha a alarm się rozległ.Nie ma możliwosci ze przesunąl sie z płytki bo spacjalnie dalam 2 na szerokośc łozka ,i to pod pleckami.materac mam 3 cm czy 6 taki starsznie cienki z kokosu wiec tez nie ma mozliwosci ze wina materaca.

Pozatym zobaczcie jak się przedstawiłam,napisałam z tego co pamietam że nie bedę za dużo opisywac bo pomyslicie że wymyślam.POprostu mam taki życie i co poradzić.A nie było mnie bo nie było mnie na komputerze przez ten 1 dzień.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3e6yd5sexzyv2.png

Odnośnik do komentarza

pysia
kwiatuszek9876
Agusia ale popatrz becikowe 1000 zł + rodzinne to ile masz . Teraz musisz dziecko utrzymać , pieluszki , chusteczki ubranka to jak tak kupisz to szybko kasa idzie .

Przecież pisałam że jestem u rodziców.Pieniżki mi zostały z 18stki bo pare lat były na lokacie.Fakt faktem że idą bo jak dostalam za to że lezałam w szpitalu to w ciagu póltora miesiacy poszlo mi połtora tysiąca,bo tu kaszke i staszke,tu pieluchy i mleko.
W szpitalu byłam 2 dni zrobili mu tylko przez 2 h pulsometrie jak spał i tyle.Wczoraj jak spałam pikneło! zerwałam się i patrzyłam na brzuszek,ddychał!a tu pip znowu i alarm!!Caly czas patrzyłam na brzuszek w tym czasie! Dla pewności zapaliłam światło i tylko go obudziłam tym i musiałam dac mleko nic a nic mu nie było.Pare dni wczesniej tez widziałam że oddycha a alarm się rozległ.Nie ma możliwosci ze przesunąl sie z płytki bo spacjalnie dalam 2 na szerokośc łozka ,i to pod pleckami.materac mam 3 cm czy 6 taki starsznie cienki z kokosu wiec tez nie ma mozliwosci ze wina materaca.

Pozatym zobaczcie jak się przedstawiłam,napisałam z tego co pamietam że nie bedę za dużo opisywac bo pomyslicie że wymyślam.POprostu mam taki życie i co poradzić.A nie było mnie bo nie było mnie na komputerze przez ten 1 dzień.

to czas najwyższy coś z tym zrobić...jesteś dorosła i jesteś odpowiedzialna za siebie i synka....jeśli rodzicie wprowadzają taką atmosferę w domu,tak ciebie traktuje to co ty jeszcze tam robisz...szukałaś chociaż gdzieś pomocy,pytałaś o to ???na prawdę sa ludzie co potrafią pomóc
nic nie napisałaś czy załatwiłaś sprawę z ojcem dziecka,czy podałaś go o kradzież??
udaj sie do opieki ,opowiedz jaka masz sytuacje i o swoich obawach o dziecko,tam pracują osoby które moze wskażą Ci jak wyjść z sytuacji
i nie pakuj sie w kolejna ciąże,na pewno strata ostatniej boli,ale majac taka sytuacje najpierw pomyśl jak polepszyć byt sobie i synkowi

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...