Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

no mam nadzieję, że się rozkręci. wczoraj skończyłam brać luteinę, a przed chwilą jak byłam w wc to zauważyłam plamienie.
no i testy czekają na użycie. od którego dnia sprawdzać? od razu po skończeniu @ co 2 dni? czy jak lepiej? jak będzie owu to wymierzymy, a jak nie to wtedy idę zrobię badania i do gina. może w końcu trafię na jakiegoś porządnego.

Odnośnik do komentarza

Yvone
no mam nadzieję, że się rozkręci. wczoraj skończyłam brać luteinę, a przed chwilą jak byłam w wc to zauważyłam plamienie.
no i testy czekają na użycie. od którego dnia sprawdzać? od razu po skończeniu @ co 2 dni? czy jak lepiej? jak będzie owu to wymierzymy, a jak nie to wtedy idę zrobię badania i do gina. może w końcu trafię na jakiegoś porządnego.

Yvone więc tak. ja czytałam że testy owu zaczynać tak tydzień po rozpoczęciu okresu. robisz je co 2 dni. jak już sie słaba krecha pojawi to możesz robić codziennie żeby miec 100% pewności kiedy będa 2 grube krechy na owu :smile_move:

Odnośnik do komentarza

Tak odebraliśmy wszystkie wyniki kontrolne - które są piękne. Potwierdzili po raz drugi że następna ciąża będzie w 99% donoszona :) od dnia pozytywnego testu będę pod opieką 2 lekarzy ginekologa i endokrynologa.Okazało się że będą mi przysługiwać dodatkowo...2 usg :) Dali mi kwas foliowy, mam się zdrowo odżywiać i teraz już tylko czekają na pozytywny test :) Ja zaczynam od kwietnia staranka :)

http://davf.daisypath.com/2hwIp1.png

Odnośnik do komentarza

Ulala1986
ja zaczynam od okresu bo będę mogła zacząć brać clo- oby podziałało:wink: niemożność starań jak dla mnie to najgorsze co może być....:

Wiesz ja nie mam wielkiego ciśnienia . Chcę mieć strasznie dzieciaczka, ale wszystko jest teraz w rękach matki natury :)

Ja od kwietnia ponieważ lecę do PL, a ostatnia ciąża właśnie taka była.Poleciałam zaciążona i nie wiedziałam, a potem siebie obwiniałam bo po imprezach się szlajałam , były procenty .Teraz od kwietnia na spokojnie , zdrowa dietka w życie i tak już weszła :) Kwas foliowy już łykam, ale unikamy sexu w owulkę .Dodam że badanie wykazało że owulka piękna była :)

http://davf.daisypath.com/2hwIp1.png

Odnośnik do komentarza

widzisz mi wyszło że nie ma owulki....znowu...więc wiem że znowu muszę walczyć

kotek już lepiej. leki mam dalej dawać bo ma wszystkie objawy wirusowej kociej grypy- dziąsła też zaczerwienione język podrażniony. ale ja sama widzę że lepiej.

obiad będe robić...mąż dalej śpi...

Odnośnik do komentarza

Yvone
hmm.. a ja chyba zacznę szybciej niż tydzień po @ bo z Kalinką okres zaczęłam 8.12. a zrobiliśmy ją 16, czyli w 9
dniu cyklu. nie chcę niczego przeoczyć.. i już mam stresa:/

Oopsy Daisy
Tak odebraliśmy wszystkie wyniki kontrolne - które są piękne. Potwierdzili po raz drugi że następna ciąża będzie w 99% donoszona :) od dnia pozytywnego testu będę pod opieką 2 lekarzy ginekologa i endokrynologa.Okazało się że będą mi przysługiwać dodatkowo...2 usg :) Dali mi kwas foliowy, mam się zdrowo odżywiać i teraz już tylko czekają na pozytywny test :) Ja zaczynam od kwietnia staranka :)

Ulala1986
ja zaczynam od okresu bo będę mogła zacząć brać clo- oby podziałało:wink: niemożność starań jak dla mnie to najgorsze co może być....

Yvone- rób testy i jakby co masz czarno na białym co sie dzieje- i lekarce nimi w twarz :wink::whistle:

Trzymam kciuki za was dziewczyny!!:*

Yvone
bez stresu poprosze:) bedzie dobrze

Swiezaczku ale Cie ta gin wystraszyla:(, wiec co sie z takimi osobami robi:P??
Nie daje im sie zarobic:P i szuka innego lekarza...
Ja wam powiem tez jakos wole chodzic do faceta niz do babki jacys tacy przyjemniejsci sa:)

Troszke mnie tu nie bylo, ale mam ostatnio duzo na glowie...
Przeprowadzka, remont, znalazlam prace i do tego zapisalam sie do szkoly...wiec ostatnimi czasy ledwo zipie bo tyle wszystkiego trzeba zalatwic...
:*
pozdrawiam Was dziewczyny

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...