Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Olimpijka

mkarasowska
Paula ja myje zabki michalkowi tylko woda, trzymam kciuki za twoje postanowienie ale ja wiem ze dasz rade (bo wlasciwie to moge sie przyznac ale twoje posty mnie zmotywowaly i ostatnio mam kilka kg na minusie ale to jeszcze sie koniec... :Uśmiech:)

Moniq zdrowka dla Natanka :Całus:

Dzieki dziewczyny za komplementy :Nieśmiały:

Ty na minusie a mężusiowi mieśnie "piwne" rosną heheh :lol: bez urazy :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Olimpijka
mkarasowska
Paula ja myje zabki michalkowi tylko woda, trzymam kciuki za twoje postanowienie ale ja wiem ze dasz rade (bo wlasciwie to moge sie przyznac ale twoje posty mnie zmotywowaly i ostatnio mam kilka kg na minusie ale to jeszcze sie koniec... :Uśmiech:)

Moniq zdrowka dla Natanka :Całus:

Dzieki dziewczyny za komplementy :Nieśmiały:

Ty na minusie a mężusiowi mieśnie "piwne" rosną heheh :lol: bez urazy :sofunny:

:sofunny::sofunny::sofunny: Moj maz sporadycznie piwo pije hehe

Olimpia a wiesz ze tez dzisiaj o tym rozmawialam z nim hehe zreszta prawie kazdy do mojego meza mowi ze ostatnio przytyl i brzuchol mu sie wielki zrobil (on zawsze mial brzuch ale teraz to masakra) :Psoty:

http://ticker.7910.org/an1cA6D0g410010MTI1OTcyNmR8MTc3NjY1NWRhfE1pY2hhbGVrIG1h.gif

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Mkarasowska- skoro nie od piwka bebenek mu rosnie to pewnie mu żonka pyszne obiadki serwuje :) i tak powinno byc....i u mojego wyraznie brzuch zaookraglony jak tylko wzielam go pod swoje skrzydla......na kawalerskim wikcie to on jak kogut wyscigowy wygladal :lol:

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

mi tez przydaloby sie zrzucic kilka kilo ale na razie nie mam ochoty na diety i cwiczenia, wystarczy ze moja 18 letnia siostra ma na tym punkcie "fiola", do tego stopnia ze przydalaby jej sie wizyta u psychologa, sama zdaje sobie sprawe ze ma bulimie ale nie wymiotuje tylko obrzera sie a potem nie je i katuje sie cwiczeniami, jest jej slabo, zawroty glowy itp, zadne argumenty nie docieraja do niej, dodam ze ma 170 cm i wazy okolo 50 kilogramow
rozmowa jak grochem o sciane, wie ze zle robi ale skonczy jak zrzuci kilka kilo, to jej slowa

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Agnieszka31
mi tez przydaloby sie zrzucic kilka kilo ale na razie nie mam ochoty na diety i cwiczenia, wystarczy ze moja 18 letnia siostra ma na tym punkcie "fiola", do tego stopnia ze przydalaby jej sie wizyta u psychologa, sama zdaje sobie sprawe ze ma bulimie ale nie wymiotuje tylko obrzera sie a potem nie je i katuje sie cwiczeniami, jest jej slabo, zawroty glowy itp, zadne argumenty nie docieraja do niej, dodam ze ma 170 cm i wazy okolo 50 kilogramow
rozmowa jak grochem o sciane, wie ze zle robi ale skonczy jak zrzuci kilka kilo, to jej slowa

to juz jest chore..............trzeba leczyc takich ludzi

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

mkarasowska
Olimpijka

Mkarasowska- no boski zakup a Ty normalnie z dnia na dzien ładniejsza ;) najwazniejsze ze buty Ci pasuja do pojazdu :lol:
:)

:sofunny::sofunny: wiem wiem ale ja nie lubie sportowych butow ani ciuchow jakos zle sie w nich czuje i zawsze pomykam w tego typu butach..

nie o typ mi chodzi bo są super...sama lubie "drewniaki" teraz u mnie na topie espadryle ale nie o tym mialam pisac/....................o KOLOR mi chodzilo że pasuje

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

inka
Olimpijka
inka
ja chyba tez od roczku dopiero zaczne myc ząbki Mai pastą-zwłaszcza ze u nas cięzko z dostepnoscia takich poniżej roku

Inus to musi byc pasta co ma max 500pmm fluoru albo max 0,05% :) np. elmex dla dzieci
elmex ktory widzialam u nas jest od roku...

to dobry widzialas.......tym sie myje pierwsze mleczne zęby...a od roczku napisane bo najpozniej pierwsze zebole sie moga wtedy pojawic :)

Odnośnik do komentarza

Olimpijka
Mkarasowska- skoro nie od piwka bebenek mu rosnie to pewnie mu żonka pyszne obiadki serwuje :) i tak powinno byc....i u mojego wyraznie brzuch zaookraglony jak tylko wzielam go pod swoje skrzydla......na kawalerskim wikcie to on jak kogut wyscigowy wygladal :lol:

no wlasnie im dluzej razem mieszkamy i ja mu gotuje to on ma coraz wiekszy brzuszek, chyba bede dawala mu mniejsze porcje :Psoty:

http://ticker.7910.org/an1cA6D0g410010MTI1OTcyNmR8MTc3NjY1NWRhfE1pY2hhbGVrIG1h.gif

Odnośnik do komentarza

Olimpijka
mkarasowska
Olimpijka

Mkarasowska- no boski zakup a Ty normalnie z dnia na dzien ładniejsza ;) najwazniejsze ze buty Ci pasuja do pojazdu :lol:
:)

:sofunny::sofunny: wiem wiem ale ja nie lubie sportowych butow ani ciuchow jakos zle sie w nich czuje i zawsze pomykam w tego typu butach..

nie o typ mi chodzi bo są super...sama lubie "drewniaki" teraz u mnie na topie espadryle ale nie o tym mialam pisac/....................o KOLOR mi chodzilo że pasuje

:sofunny::sofunny::sofunny::duren::duren::sofunny::sofunny::sofunny: nie wytrzymam dopiero teraz zrozumialam o czym pisalas :duren::duren::duren:

http://ticker.7910.org/an1cA6D0g410010MTI1OTcyNmR8MTc3NjY1NWRhfE1pY2hhbGVrIG1h.gif

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Agnieszka31
Olimpio- jest napisane ze nie zawiera fluoru tylko jest z ksylitolem i zelem krzemowym, ale nie wiem czy to dobrze czy nie

hmmmmm...... nie znam sie....ja wiem tylko zeby pasta nie miala wiecej niz 500ppmF a co tych ksylitolów itp to ciemna masa jestem :) dzieki za sprawdzenie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...