Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Moniq a Wy kiedy dokładnie wyjeżdżacie?? (Może pisałaś, ale mi chyba umknęło). Ja też już odliczam dni do urlopu, jeszcze 5 zostało i witajcie góry...

Dziś oglądałam pogodę na cały tydzień, na Wasze spotkanko zapowiadają dużo słoneczka i ciepełka :)))

My chyba o Kraków zahaczymy wracając z Zakopanego (w niedzielę 16 sierpnia), szkoda że nie uda nam się być za tydzień...

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Witajcie wieczorkiem

Jutro z Zuzą do lekarza niech przebada ją bo na moje oko to to zęby dziąsła przy 3 są strasznie opuchnięte i sama Zuza mówi że "bolą wstrętne zęby",a na dodatek Zuzka rozwaliła kolanko krew lała się ciurkiem (ale i tak była dzielna mówiła "widzisz Zuza upadłaś" )

RADOŚC piękne fotki

Miłego i spokojnego wieczoru

Odnośnik do komentarza

dzień dobry
wpadam z kawką :kawa:

Monia S próbuje ogarnąć i przemysleć sprawę wyjazdu. Wszystko zalezy od tego czy upora się z obowiązkami w pracy po 3 tygodniach nieobecności.
W każdym razie tak jak gadałysmy na gadulcu, telefony mamy i będziemy się zdzwaniać.:Kiss of love:
Inus warszawskie spotkanko chętnie. Bardzo chcę Cie poznać i będe się na nie pisać jesli los pozwoli :Całus:

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Dzień Dobry

My już po wizycie u lekarza Zuzanka zdrowa nic jej nie dolega tak jak obstawiałam to zęby (3)jeśli nie będzie miała już temperatury (w nocy też nie było)to jutro może iśc do żłobka a dziś zostają z T bo ja mam 2 zmiane

OLIMPIO KOCHANA NASZA
Samych szczęśliwych dni w życiu,
uśmiechu na twarzy słonecznych
promyków w pochmurne dni lata zimą
i wiosny jesienią, to o czym marzysz
by Twoje było a czego pragniesz
by się spełniło!

http://dl4.glitter-graphics.net/pub/257/257724qzzhy39no4.gif


ALA
samych słonecznych dni

RADOŚC,ANULKA Witajcie

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

radość serca
Dziewczyny mam pytanko, pewnie się orientujecie... Czy pieluszki do pływania można kupić w Smyku?? I jakie w ogóle polecacie Huggiesy czy Pamprersy??

Ja używałam zawsze huggies (bo z pampersa nie było)jak dla mnie to są super,a czy w smyku można kupic nie mam pojęcia bo u Nas nie ma smyka (ale pewnie tak bo to przecież sklep dziecięcy )

Odnośnik do komentarza

patusia23
radość serca
Dziewczyny mam pytanko, pewnie się orientujecie... Czy pieluszki do pływania można kupić w Smyku?? I jakie w ogóle polecacie Huggiesy czy Pamprersy??

Ja używałam zawsze huggies (bo z pampersa nie było)jak dla mnie to są super,a czy w smyku można kupic nie mam pojęcia bo u Nas nie ma smyka (ale pewnie tak bo to przecież sklep dziecięcy )

Patusiu
a gdzie kupowałaś? W jakimś markecie może?? Muszę kupić w tym tygodniu Juniorkowi :)

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...