Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

uciekam juz, ide do wyrka mam zamiar pojsc spac przed polnoca ale ze stolika spoglada na mnie pan Zafon, ciekawe czy mi sie uda...

justyna, :lol: w dodatu stronke zgarnelas, to w takim razie niech sie poszczesci :)
milego czwarku, u nas jutro strajk narodowy, ani autobusow ani poczty ani szkoly (przedszkole na szczescei jest ale nie ma swietlicy) tylko sie pochlastac normalnie, Francja to kraj w ktorym chyba najczesciej strajkuja, w Polsce sa strajki takie ogolnokrajowe??

Odnośnik do komentarza

Moniq miałam podobny plan z północą ale już widzę że nie mam szans. Takich strajków nie kojarzę, a może pamięć starcza zawodzi
Justys tez mnie intrygował ten podpis
Agnieszka od roznoszenia do samodzielnego jedzenia :)
Kronkiś skończyłam "Ustanowić granice " a teraz w trakcie "Jak się nie dać baby blues"

dobranoc

Odnośnik do komentarza

dzień dobry

zapraszam na kawkę parentingową
http://images50.fotosik.pl/87/6a9d373fab1ce5cdmed.jpg

dziś przynajmniej na razie za oknem nie widać śniegu,deszczu czy gradu...:Spoko:

mam pytanko do mam które mają już starsze dzieci mianowicie w jakim rozmiarze ubranek Wasze dziecko najdłużej chodziło...ponoć jest taki już teraz nie wiem czy 98 czy 104 ?? ...w sumie z 2 strony myśląc to każde dziecko jest inne...rozmiarówki też... ale może macie jakąś teorię ::):

http://www.suwaczek.pl/cache/d9d1ec63f0.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09zbmhehorvy1y.png

Wiktorku jesteś nasza wielk

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Ja mam dzisiaj wizytę u dentysty- leczenie kanałowe:uff2: Juz mam stracha jak diabli. U nas pogoda- lepiej nie mówić.Niewiadomo co to ma być, wiosna- jesień czy jeszcze zima.
Katia ja bardzo chętnie kawkę
Kronkis powodzenia w dziekanacie
Ale nasz wątek zamiera::(:
Milego dzionka

Odnośnik do komentarza

dzień dobry
wpadam ze swoim niedoczasem
wyjazd w sumie udał się rewelacyjnie
Szarotka to fajny hotel, baseny, spa, wyciągi na wyciagnięcie ręki
Mikołaj opanował jazdę pługiem, my udoskonalaliśmy swoje amatorskie umiejętności ( S zmienił narty na deskę), Maja nawdychała się świeżego górskiego powietrza (w Zieleńcu mikroklimat alpejski). Sielanka!
Niestety do czasu. W poniedziałek w nocy złapał jelitówkę Kuba (synek szwagrów), we wtorek wieczorem moja Maja, w środę ja i w czwartek leżałam jeszcze plackiem, w czwartek na wieczór szwagierka a w piatek Miki i szwagier.
Na stok chodziliśmy na zmianę pełniąc dyżury przy chorych.
Majeczkę trzymało bardzo długo. W niedziele wieczorem po 4 dniach choroby (na szczęście mało intensywnej) poszłam do lekarza. Tam (wrrrr) pokłóciłam się z Pania dr któa bez badania czy dziecko ma cechy odwodnienia wysyłała nas do szpitala. Po kilku mocnych zdaniach z mojej strony zmieniła ton i moja Maja nagle cudownie ozdrowiała (czyt. szpital nie był potrzebny). Teraz juz jest lepiej o tyle, ze zaczęła wiecej jeść. Niestety schudła nam troszkę. Dobrze, że choć po Mikim spłyneło. Jedna noc sensacji i rankiem juz był zdrów.
Po powrocie poniedziałek - wtorek malowanie. We wtorek wieczorem troche doprowadziłam je do stanu używalności. Wczoraj nie działał net i dopiero dzisiaj dotarłam do WAS.
Jestem bez szans na nadrobienie, więc wybaczcie. Liczę, że wszystko u Was w porządku.
Siadam z kawą i zabieram sie do zaległych prac.
Miłego dnia wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Dzień Dobry

Ja tylko na chwilkę bo zaraz muszę uciekac pozałatwiac kilka spraw (a przed chwilą wróciłam bo załatwiałam od rana więc jak na razie do przodu)

KATIA kawka super zawsze

JUSTYNKA no to powodzenia

ANULKA super że już wróciłaś

Odnośnik do komentarza

moje dziecko śpi
ja dziś szybki obiadek bo Wiko ze słoiczka a my frytaski i sałatkę grecką bez mięsa dziś ..w końcu kryzys

mój Buba przyszedł mi powiedzieć jak latał bez pampka że "sisi" no to mówię super to idziemy na nocniczek i siadł i płacz...nie wiem czemu,nie chce na nim siedzieć i koniec,mamy 3 i żadem mu sie odpowiada a nie chce go na chama sadzać..widać ma czas...

dziś popołudniu z moją mamą i Wikiem idziemy na klachy do ciotki listonoszki

a i 3majcie kciuki być może uda nam sie dziś sprzedać auto :36_15_9:

http://www.suwaczek.pl/cache/d9d1ec63f0.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09zbmhehorvy1y.png

Wiktorku jesteś nasza wielk

Odnośnik do komentarza

Katia kciuki trzymam, co do nocnika to każde dziecko inne i każde ma swój czas, ważne by faktycznie nie na siłę by nie zrazić. U nas jeszcze nie ma intensywnej nauki, ale co jakiś czas Szymek siada, niekiedy rano woła i ostatnio to poranne wołanie okazuje się nie bezpodstawne.
Dziękuję za uśmiech pod adresem Wielkanocy. Ja mam taką ogromną potrzebę, o czym pisałam już w tekście Bożonarodzeniowym by to był taki rodzinny czas oczekiwania i przygotowań, a marginesem były porządki (nie głównym przesłaniem jakie często w niektórych domach jest)

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witam sie i ja

na szybciutko poniewaz smigamy na basen, wieczorem zajrze na dluzej,

Katia- ja ALi kupuje ubrania na 2-3 lata wiec pewnie dluzej w nich pochodzi, niewiele sie roznia od tych na 18-24 miesiace,

Moniq- u nas strajkuja tylko pielegniarki i lekarze, nawet teraz gdy tysiace ludzi traci prace,

uciakam
do pozniej

Odnośnik do komentarza

Ala cieszę się, że temat żłobka załatwiony :)

Kronkiś współczuję :((

Co do tego kryzysu i zwolnień w pracy to SZOK po prostu co się dzieje i wyrabia :Real mad:::(: Moniq mam nadzieję, że mąż szybko znajdzie coś fajnego!

Mój brat jest od ponad 2 lat w Walii, stracił właśnie pracę, ciężko jest jak mówi, ale szuka i nie myśli na razie o powrocie do kraju...

Martusiu cieszę się, że weekend się udał miło, niestety takie rozłąki zawsze odbijają się nawet na najlepszych relachach, poza tym, jak piszesz, macie inne priorytety, mam nadzieję, że jednak uda się Wam odnaleźć wspólną drogę, mimo właśnych planów i celów ;)

Mnie dziś głowa boli :o_master2:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...