Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gośka jeszcze raz gratuluję
Agnieszka dawaj Alę do nas na nauki, co prawda śpią do ok. 6 ale od 19.30-20 cisza w domu do rana
Inka niech ból mija
Justys śliczna Gaja
Patusia super ze pozytywnie
k8i nie umiem sobie wyobrazic co czulas...

Szykowalam sobie sterte do prasowania na wieczór, Ula przyglądała się, po czym powiedziała "Ty Mamo jak Kopciuszek..."

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

dobry wieczor........
a jednak do pl zawitam
lece 18 kwietnia a wracam 25.....
A niestety zostaje w irl.....
ja lece na tydzien i zostawiam olimpie na tydzien do 2 maja
wracam sama bo nie ma kto z nia zostac ten tydzien...ja w pracy,a w pracy a babcia w pl wiec zostaje z dziadkami

lece do w-wy i tu moja propozycja na spotkanie :D
moge zostac po przylocie albo przyjechac wczesniej przed odlotem zeby moc sie z Wami zobaczyc :D

czekam na propozycje zebym mogla jakis hotel zorganizowac :D aha no i jak na powrot to bez olimpiady :D

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witam sie i ja

tak jak u Patusi u nas tez deszcz, szaro, buro,

Olimpia- super ze bedziesz!!!!!!!!!!!!!!!!!ja sie dostosuje do terminu!!!!!tak zebysmy sie spotkaly wszystkie; choc nie powiem ze Olimpie chetnie bym zobaczyla,

w nocy tylko 4 pobudki, 0 przez kota,

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Patusia- widze ze poszlas w moje slady, mam na mysli dzien urzedowy, ja wczoraj zmienialam swoje dokumenty (zmiana nazwiska) i w urzedzie zostawilam majatek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jeszcze paszport ale zaczekam i z dzieciakami wyrobie, a przy okazji malemu dowod, Alka juz ma wiec na 5 lat spokoj,

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

ala0000
Hej,
ja dziś w pracy. Pogoda paskudna (chociaż ten deszcz to chyba zwiastun wiosny :) )
Wczoraj podpisalismy umowę ze żłobkiem, zaczynamy od przyszłego tygodnia!

Martusia, Olimpia, chyba dziś piwo stawiacie? Dzień Św. Patryka ! Pozdrawiam!

Ala a pewnie ze postawie :D moge nawet w kwietniu w warszawie :D

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Oglądnęłam sobie film Just Dance super mi się podobało zresztą ja lubię wszystkie filmy związane z tańcem

KRONKIŚ jestem w szoku taki młody i zawał trzymam kciuki aby wszystko było dobrze

A no dziś Patryka (wiem bo mój brat Patryk)

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Ja dziś raniutko byłam u mojego promotorka i juz wróciłam z Elbląga. Teraz odpoczywam, mała spi.
Kronkiś straszne. Mam nadzieję że wszystko się ułoży i kolega wyzdrowieje. Tulę
Aguś normalnie kiedy to zleciało. Tyjuż zaraz będziesz tulic małego szkraba w ramionach, ale Ci zazdroszczę
Nefre masz termin w dzień urodzin Amelki. Nieskromnie powiem, ze to śliczna data
Ala,Patusia u nas też psakudnie. Ja wnoszę o szybkie nadejście wiosny!!!!!
Wczoraj załatwiłam wszystko na poczcie. Wytłumaczyłam sprawę, Pani przyjęła moje pismo i teraz czekam na odpowiedź. Zobaczymy czy się skończy na jednym upomnieniu, czy naczelnik weźmie stronę listonosza. Jeżeli tak to ja rezygnuję z poczty i przechodze na in post.
Miłego Dnia:36_3_15:

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Kochane wpadam powiedziec miłego popołudnia ja niestety do pracy (ale przestało padac)

GOSIA mam nadzieję że sprawa z pocztą się wyjaśni (co do in post to moje zdanie mam nie ciekawe doświadczenia może w większych miastach działa to lepiej )

Odnośnik do komentarza

dzień dobry

co za pogoda :36_15_5:

kronkiś 3mam kciuki,to szok ,taki młody człowiek ::(:

ja czytam o tym zwyrodnialcu co przez 24 lata córe gwałcił ...matko co się to dzieje na tym świecie :Płacz::Płacz::Płacz:

ala super wieści żłobkowe ,powodzenia :Całus:
gosia 3mam kciuki za pozytywnie załatwioną sprawę pocztową :yes:
justynka całusek :Całus: i wypocznij
k8i współczuję przeżyć :frown:

http://www.suwaczek.pl/cache/d9d1ec63f0.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09zbmhehorvy1y.png

Wiktorku jesteś nasza wielk

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...