Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka31

witam

Ala juz po szczepieniu, plakala ale myslalam ze bedzie gorzej, teraz czekam na skutki uboczne tego dziadostwa,
jeszcze pneumokoki, zalegla szczepionka z 18 miesiaca, plus jakies dwie dodatkowe do zastanowienia sie (m,in ospa)
pnnneumo chce przed porodem jeszcze zalatwic czyli w nastepnym tygodniu, nie trzeba odstepu zachowac,

Nefretete- gorace zyczenia dla M,

Ann- to ja tylko 20 minut pozniej dzien zaczelam, a piersza pobudka o 2.00 byla, nastepna o 4.00, wiec nie bylo zle, tylko dwie,

Ala spi, wiec chwila dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Martusia- ale sama pisalas ze u Was to rodzinne, zreszta jakby cos jednak bylo nie tak to lekarze by zwrocili na to uwage,
siostrzeniec mojego A wazy teraz 16kg a ma 5 lat, i jakos nikt w tym problemu nie widzi, oprocz mojej tesciowej, hihihi
nie ma co porownywac dzieciaczkow bo tylko czlowiek sie doluje!!!!i mowie tu o wszystkich aspektach zycia, od wagi po przez mowienie, nocnikowanie, pisanie itp itp
a jak sie dzisiaj czujesz????wykurowana ja przyjazd psiapsiolu????

Odnośnik do komentarza

witam wieczornie :)

od razu bo pamietam, moj pieciolatek (prawie) wazy niecale 16kg i to tutaj waga w miare spoko wiec martusia, nie martw sie nie za duza waga Bartusia!!
zdrowia dla Ciebie!!

nefretete, wszystkiego najlepszego!!!

wszystkim milego week enddu zycze

mada, kochanie, bardzo sie ciesze ze Cie czytam, troche rozumiem co piszesz na temat nie odnalezienia sie na forum, mysle ze wyrwana z rytmu na watku na pewno traci sie troszka rozpedu, po jakims czasie ma sie wrazenie ze juz nikogo sie nie poznaje, ze wszystko sie zmienilo...
mam nadzieje ze calkiem sie nie zagubisz... caluje Cie mocno!!

k8i kochana, jaksie ciesze ze widze tutaj troche tego Twojego wioletu!! powiedz co nowego u siostry!!?? buziaki!!

aniolek, fajny kolorek i fryzurka!! co tam u m??

u nas zapowiada sie spokojny week end, jakich malo wiec korzystamy :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie kochane:)

nefre ciesze sie,ze zaczynasz cieszyc sie drugim dzidziulcem:):):), sto lat dla meza!
madus szkoda,ze maz wyjezdza,ale ty dzielna babka i napewno dasz sobie super rade! fajnie,ze Pajączek odnalazl sie w przedszkolu i robi taaak ogromne postepy:) zazdroszcze i czekam az moja Pyzulinka dogoni Twojego trzpiota:):):) (choc i ona coraz bardziej kumata:) )
aga u nas tez jeszcze pneumo i po sprawie:) (zastanawiam sie nad meningokokami, co o tym myslicie?)
ann fajnie,ze czesciej zagladasz:yuppi:
katia to sie Pyza z Wikiem zgrali:):28_1_19:
k8i jak zabki siostry?
aniolek fajna zmiana, ale prosimy o wiecej fotek:)
justys zatem prosze o @ na priv i cosik podesle:)

milego wieczoru:36_3_17:

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c20mm3qjwdkik.png

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r7qog6xz9.png

Odnośnik do komentarza

dziekuje Aniu, wiesz, czasem najbanalniejsze slowa sa najszczersze.. i zagluszaja smutek...
tak naprawde to bardzo dawno tej mojej cioci nie widzialam, same moje wizyty w PL sa rzadkie i wszystkich nie jestem w stanie zobaczayc, co nie znaczy ze nie jest mi smutno... to zycie jest takie niesprawiedliwe, jeszcze wczoraj byla w pracy, zadnych problemow zdrowotnych poza drobiazgami, 50ciu lat nie miala i nagle odeszla...
niezbadane sa wyroki ale i tak uwazam ze sa niesprawiedliwe

do jutra moje kochane

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

dzien jak co dzien tyle ze bez pracy...witajcie

Moniq-przykro strasznie.....u mnie 8.40 :lol:

K8i- nie bedzie mnie w pl....bedziemy gdzies gdzie cieplo-nie mozemy sie zdecydowac-ibiza,egipt,lanzarote??? -mama do pl a my w 3 tylki podgrzac i odsapnac bo cialo daje znaki ze czas

Aniolku-sliczny kolor

Paula- fiu fiu jakie laseczki

A ja zaraz uciekam do brown thomasa porobic jakies wiosenne zakupy.......tak wiem....maniaczka :D

milego weekendu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...