Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

witam:)

Aniolku trzymam kciuki!
patusia ladne zakupy, szczegolnie buciki:)
dominika co u Was? jak sie mieszka na nowym lokum?
martusia nie przejmuj sie, kazda z nas ma lepsze i gorsze chwile...
nefre:), piekny suwczek:)
aga a co myslisz o Aleksie czy Alanie?:)

i pytanko: czy sprzedawalyscie swoje wozki po dzieciach czy jeszcze macie? :) (ja wlasnie swoj wystawilam na allegro :) )

milego weeekendu:)

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c20mm3qjwdkik.png

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r7qog6xz9.png

Odnośnik do komentarza

witam

aniolku, mam nadzieje ze Ci sie uda zostac w firmie, trzymam kciuki!!!

kronkis, ja wozka nie sprzedawalam bo zaoszczedzilam na tym drugi zakup dla Noasia, poczekal na strychu rok i sie przydal dla mlodszego brata :D

dominika, kochana, jak sie masz?? jak tam przygotowania do komunii? i jak tam te inne sprawy pokomunijne??

agnieszka, ja tam aurat nie jestem zwolenniczka dawania imienia tego samego co tata :) wiec zaproponuje tez Aleksa albo Arkadiusz (bo bardzo lubie wszystkich znanych Arkow)

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Jestem i ja ....witajcie
Ten kto mnie namowil na pracujace soboty powinien dostac w tylek..........zadna frajda i tyle

Ja wozki sprzedawalam jak tylko mialam pomysl na wymiane i tak mamas&papas poszedl do ludzi jak kupilam quinny spacerowke, pozniej kupilam ta parasolke co ma Justka i Paula i sprzedalalm quinny.........
Zreszta nie mam nic po olimpii.Na biezaco sie pozbywam wszytskiego.Krzeselko do karmienia, hustawki,bujaczki i inne takie akcje ciesza i sluza Oliverkowi. Ciuchy i inne takie leca do pl regularnie do moich sasiadow ktorzy mnie w czerwcu nawiedza :d
Do tego moja mama leci do pl teraz w kwietniu i zabiera mase ciuchow i zabawek wlasnie dla nich :D
wiec jak widac---> nic nie trzymam po olisii, jak trzeba bedzie kupi sie nowe :D ale poki zaimplantowana jestem to nie am takiej opcji :D
:lol:

Uciekam cos zjesc bo mi zoladek do kregoslupa sie przykleil :D

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witam sie

Ala spi, trudno dzis bylo ja ululac poniewaz duuuzo wrazen, 2 urodziny sasiada i mnostwo dzieciakow,

co do imienia to chyba bedzie Adas, Aleksander ladne ale kojarzy sie z tata A , a to zly czlowiek:wiec definitywnie odpada, nie dam mu satysfakcji ze to po "wspanialym" dziadku,

to chyba na tyle, dopiero 21 a ja juz padnieta jestem,
spokojnej nocy zycze!!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Ann- Ulenka cudowny 4 latek a Szymonek czyzby mial loczki???

Agnieszko- ale sie ciesze :d Adas Adas Adas to mi sie podoba :D :36_1_11::i love you2:

Moniq- ja juz w kinie dawno nie bylam ale jak tylko bedzie blizej swieta Sw PAtryka albo siwat to sie z A wybierzemy...poki co jutro idziemy na obiadek do karolka i jego malutkiego braciszka...hm juz 3 miesiecznego Oliverka :D no i korzystajac z okazji ze to dzien kobiet winko w dlon razem z kwiatami dla ich super mamusi :D

Odnośnik do komentarza

cześć laseczki - muszę wam opowiedzieć co mi się przydażyło

Miałam dzisiaj piękny sen - śniły mi się 3 babeczki i wszystkie w ciąży z terminem prawie takim samym - jedna z nich to moja siostra druga to kuzynka ulubiona a trzecia to młodziutka ciotka - i wyobraźcie sobie wstaje rano i dzwonie najpierw do kuzynki i pytam prosto z mostu czy nie jest przypadkiem w ciąży - wypierała się chwilkę ale po tym jak jej opowiedziałam sen to się przyznała - termin ma na 1 listopada :) - w szoku jestem przeogromnym - dodam tylko że nikt sie niespodziewał bo ona ma już Oleńkę która ma 10 miesięcy dopiero - no ale w związku z tym zadzwoniłam natychmiast do siostry - u niej to wiedziałam że jej się @ spóźnia i kazałam natychmiast kupić test żeby zrobiła - i zrobiła wyszedł negatywny ale ona czuje że to pomyłka i że chyba jednak jest - z ciotką niestety nie mam żadnego kontaktu bo jest w anglii nie mam ani numeru ani @ do niej - a mam straszną ochotę zadzwonić i powiedzieć jej że prawdopodobnie jest w ciązy - ehhhh

mówie wam - skąd mi się to wzięło - ten sen i to wszystko to nie mam pojęcia - jest w mega szoku - z jednej strony szczęśliwa z przybytku - ale z drugiej strony to straszna ze mnie zazdrośnica w tym temacie :( - no nic - zobaczymy jak się temat rozwinie

a poza tym to Jaśko ma od czwartku biegunke - jest coraz gorzej - innych obiawów brak - to napewno nie zęby - podejrzewam że jakiś wirus - a odparzenia niestety właśnie się zaczęły

Jutro wybywamy rodzinnie na imieniny dzidzia Kazka :) - mojego Taty - oczywiście ja prowadzę bryczkę :D:D:D

buziaki laseczki dopijam grzańca i buszuje w necie

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73mq7jshre.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44j4vsm7c39.png

http://www.suwaczki.com/tickers/oxp71zajtmx0mb6v.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...