Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Olimpijka

witam i ja
wczoraj u nas snieg a dzisiaj 17st i piekne slonce---> kto mi to wytlumaczy???????

Patusiu-zakupki rewelacyjne i ja korzystajac ze dzisiaj dzien wolnuy dokupilam milion piecset rzeczy dla olisii i dla mnie :D
ja dzisiaj wolne ale za to sobota w kieracie

spokojnego dnia

Odnośnik do komentarza

witam:)

u nas tez marudka:), wszystko na NIE, wszystkim rzuca, rozsypuje itp, do tego doszly piski:) ja tlumacze, prosze,a z a 3-4 razem zabieram przedmiot, mowie,ze jak sie uspokoi to go dostanie. W ostatecznosci (jak jest bardzo rozbrykana) daje na 5 minut do lozeczka ,zeby sie wyciszyla-pomaga:) a wszystkiego nauczyla mnie STARLETKA:i love you2:

MILEGO DZIONKA

PS. PATUSIA BARDZO LADNE RZECZY, GDZIE KUPILAS BUCIKI? (SLODKIE)

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c20mm3qjwdkik.png

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r7qog6xz9.png

Odnośnik do komentarza

kronkis ja tez myslalam by zanosic bartusia do lozeczka by sie wyciszyl ale stwierdzilam ze nie zeby mu sie nie kojarzylo z czyms zlym. ze idzie tam za kare...
nie wiem jak mam postepowac. noramlnie jak zaczynal wyrzucac zabawki z wanny to mowilam "koniec kapieli" i go bralam.. no ale ostatnio to ledow wejdzie do wanny to juz wyrzuca a przeciez go nie wyjme bo musi sie wykapac...
juz sil mi brak na niego... a ubrac go - to dopiero wyczyn. ostatnio tez zebow nie chce myc. zawsze myl sam a teraz nie. a ja nie chce na sile mu szczoteczki do buzi wpychac..:Zły:

Odnośnik do komentarza

Olimpijka - a propos pogody

W MARCU JAK W GARNCU

a potem to jeszcze będzie

KWIECIEŃ PLECIEŃ .....

a ja wam powiem że mam wyjątkowo grzeczne dziecko - oczywiście nie chcwaląc go :D - ale noce to są ostatnio tragiczne - dzisiaj wstaałąm 5 razy - za 6 razem M. i przytargał do nam do łużka - więc noc tragiczna - no ale to jego wstawanie od 21 do 1 w nocy 6 razy to ludzkie pojęcie i siły moje przechodzi - przyczyn ujawnionych brak :(

miłego wieczorku ciau

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73mq7jshre.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44j4vsm7c39.png

http://www.suwaczki.com/tickers/oxp71zajtmx0mb6v.png

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

ja wrocilam wlasnie od kosmetyczki-brwi,maseczka i od razu sie czlowiek lepiej czuje hehhe
do tego olimpia byla w creche wiec wybawiona i wymeczona :D

MArtusia- nie pomoge bo Olisia w tym temacie jakas taka wspolpracujaca....a jak sie zlosci albo cos chce wymusic to nie zwracam na to uwagi.....jak byla zlosliwa to na schody szla i tyle...ale to bylo jakies 2-3 miesiace temu terqaz nie ma problemu :D poki co hehehe

Odnośnik do komentarza

Hej babeczki

padam dzis...Maja od 6 rano na nogach i jeszcze sie bawi z corka sasiadki....jak ona to robi-ja wymiekam(a dodam ze nie spała w poludnie dzis bo była moja kolezanka z córeczka i Maja protestowala by spac:)

U nas ostatnio łaskawy okres u Mai, tzn grzecznutka, histerie minely i teraz wiem ze to były ząbki...ale niegrzeczaczna tez czasem ibywa
Martusia-to moze zabierz mu zabawki z kąpieli:)
Patusia-alez sie kobieto obkupilas-no no super :)....męzowi sie podobały zakupy??

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Patusia- super zakupy, bardzo mi sie buty podobaja, maz sie nie boi konkurencji????hihihi

Olimpia- wiadomo juz kiedy bedziecie w PL????musze sobie jakos porod ustawic, hihihi

Inka- super ze Maja jakos sie uspokoila, przed Twoim porodem nie wygladalo to za kolorowo,

u nas tez Ala na nie, wszystko sama, choc pewnie mogloby byc gorzej, moim zdaniem to taki wiek;
tak jak Justys kiedys miala w opisie, ze od dziecka mozemy nauczyc sie dazenia do celu za wszelka cene;

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Już jestem w pracy ok jutro robimy Dzień Kobiet

OLI widzę że Ty też szalałaś na zakupach i nie tylko

Co do moich zakupów to T jeszcze nie widział bo był w pracy na weekend mu pokarzę (a dokładnie na Dzień Kobiet)

DOBRANOC

ZA NAS I NASZE DZIECIACZKI

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Agnieszka31
Patusia- super zakupy, bardzo mi sie buty podobaja, maz sie nie boi konkurencji????hihihi

Olimpia- wiadomo juz kiedy bedziecie w PL????musze sobie jakos porod ustawic, hihihi

Inka- super ze Maja jakos sie uspokoila, przed Twoim porodem nie wygladalo to za kolorowo,

u nas tez Ala na nie, wszystko sama, choc pewnie mogloby byc gorzej, moim zdaniem to taki wiek;
tak jak Justys kiedys miala w opisie, ze od dziecka mozemy nauczyc sie dazenia do celu za wszelka cene;

tak wiadomo....w 2010roku :D a serialnie to w kwietniu nie polecimy bo A ma kupe roboty a ja sama znowu nie chce.Mam urlop od 20tego kwietnia ale niestety nie wypalilo tym razem.

Odnośnik do komentarza

Patusiu widzę, że zakupy udane. Nie ma to jak poprawić sobie humor. Zazdroszczę tępa w jakim je zrobiłaś. U mnie trwa to zwykle kilka dni :uff: :Oczko:

Martusia, nie wiem czy Maja marudna, ale nauczyła się jęczeć "boli mama, boli" i łazi po mieszkaniu jak chce zwrócić moja uwagę na siebie i marudzi. Do tego niezły trzpiot. Miki w porównaniu z Mają to Anioł był. Ząbki ładnie myje, ale z ubieraniem tez podobnie. Trzeba nie lada podstępów by się szybko i sprawnie ubrała.

Oli fajnie takie słoneczko, tego mi dzisiaj brakuje. Pogoda u nas szaro-bura. Szkoda, że urlop się nie uda. Trzymam kciuki by następnym razem udało sie zgrać terminy.

Kronkiś no własnie, te piski. Są nie do zniesienia momentami.

Starletko i jak u Was? Odzywaj się na gg, bo milczysz i tu i tam :Całus:

Mineralka tylko pozazdrościć spokojnego dziecka :Śmiech:

Inuś fajnie, że Maja spokojna. Zawsze to chwila wytchnienia dla Ciebie. U nas trójka jedna wyszła, pchają sie trzy kolejne. Kupy częste i brzydka pupa to jedyny objaw.

Aguś jak Twoje samopoczucie dzisiaj? Nefre, K8I co u Was?

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witam chwila dla siebie, Ale je sniadanie;

Anulka-
chyba cos z cisnieniem, mi dzis jakos tak slabiej ale mam nadzieje ze sie rozkrece,

Ala dzis budzila sie tylko 2 razy i od razu zasypiala, nie wiem czy to przez zmiene miejsca lozeczka czy podzialal nurofen ktory jej dalam,
zęby jakos nie moge wyjsc, slini sie i caly czas paluchy w buzi trzyma, a wczoraj jakas bardziej marudna byla i caly czas podrazniala sobie te trojkowe miejsca

Olimpia- ech, szkoda, ale mam nadzieje ze w czasie Twojego urlopu A znajdzie chwile czasu zeby z Wami spedzac czas, buziaki

Anulka- Maja wie jak zwrocic na siebie uwage, najlepiej mowic ze boli, Ala jakis miesiac temu rozciela sobie raczke i ma blizne, do tej pory przychodzi i pokazuje raczke i z mina zbitego psa mowi "kuku",
a jesli chodzi o lobuzowanie to mam nadzieje ze maly bedzie spokojniejszy, Ala przechodzi sama siebie, hihihi
ale dobrze, teraz przyjezdza Ali brat cioteczny, lat 5, i przynajmniej nie da sobie w kasze dmuchac, hihihi

a gdzie Justys???????bez Justys kawa nie ma sensu!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Radosc- zycze Tobie aby piatek w pracy szybko minal i nastal juz weekend,
wiesz tak sobie mysle nad imieniem na malego i chyba tez zrobie JUNIORKA czyli Adasia, A mysli nad Antosiem ale ANtoniego nie zniose (bez urazy jezeli komus sie podoba), Antos tak ale cale zycie nie moze byc Antosiem a czasmi bedzie musial byl Antonim,

Odnośnik do komentarza

Agnieszka u nas Juniorek jest spoko :) Imię Piotruś wybierał mąż, u nas był taki układ, że ja miałam wybrać imię dla dziewczynki, mąż dla chłopca, nio i wybrał :hahaha::hahaha: Były tam teksty (nawet Jego mamy), że to mało praktyczne itp., ale mąż był konsekwentny, a mnie się imię też podoba i tak mamy Piotrusia Juniorka ;))

I jak tak patrzę na Synka to wydaje mi się, że pasuje do Niego to imię :))

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Radosc- jakos patrzylam na inne imiona i jakos niekoniecznie mi pasowaly do nazwiska, a tu juz przyzwyczajenie robi swoje i wiadomo ze Adam pasuje do nazwiska, na drugie A ma Piotr wiec tez biore to imie pod uwage ale jak mamy miec wszyscy na "A", to niech bedzie JUNIOR

Odnośnik do komentarza

dziendoberek

ja zamiast z kawka to witam was z rana z melisa. tak mnie bartek z rana zdenerwowla. jestem zla na siebie ze tak latwo daje sie wyprowadzic z rownowagi...

radosc czyli jak dobrze rozumiem synek ma tak na imie jak maz? to jak do niego mowicie - junior? a jak mowisz do meza to maly nie reaguje jakbys jego wolala?

Odnośnik do komentarza

Agnieszka31
Radosc- jakos patrzylam na inne imiona i jakos niekoniecznie mi pasowaly do nazwiska, a tu juz przyzwyczajenie robi swoje i wiadomo ze Adam pasuje do nazwiska, na drugie A ma Piotr wiec tez biore to imie pod uwage ale jak mamy miec wszyscy na "A", to niech bedzie JUNIOR


Agnieszka
najważniejsze by Wam sie podobało :)) Na pewno będzie słodki mały Adaś :)

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...