Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

monikouette

w ramach tegoz pozwole sobie spisac wstepnie kto postara sie zjawic:
ANN
ANULKA
INKA
DORIS
K8I
STARLETKA
AGNIESZKA
MADALENKA
KASKA27
JUSTYNA
.................................

o kurcze! o kurcze!
może mi urlop wypadnie!
o kurcze! ale bym chciała.... ja sie postaram!!!!!!

moniq u mnie oki... trochę stresowo... w następnym tygodniu spodziewamy się zwolnien w pracy... i ciut nerwowo :( ale tak to ok.
tato pojechał do woskowic na leczenie.... dwa tygodnie temu w piątek...

uciekam spać... bom ciut padnięta...

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

Hej kochane...ja tez dzis padam

OOO widze kolejna zgube DORIS:):)bardzo sie ciesze bo myslałam ze wszystkie Krakowianki znikneły mi na amen:)...co do spotkania-zapraszam do siebie:)choc pogoda robi sie super, to jednak dzien jeszc za krótki-a z tego co pamietam Ty pracujesz do okolo 16 wiec ze spacerku narazie nici:(

A propos spotkania sierpniówek w Krakowie-tez sie ciesze na samą mysl, oczywiscie jesli cos trrzeba bedzie załatwic to sie zgłaszam naochotnika;)

Widze temat bucików - mam ten sam problem- lada chwila musze kupic Mai i nie wiem jakie.....zimowe juz chyba odpuszcze(choc te co ma są juz chyba na styk)....no i jakies wiosenne zamierzam....ale czy w takich za kostke dziecko długo pochodzi?kwiecien moze byc juz cieplutki

Dziekuje babeczki za ... wasze przemyslenia i opinie na temat mojej przyjaciólki...wiecie chyba telepatia zadzialala bo napisala mi na gg(podajac swoj nowy numer)....wlasnie sek w tym ze ja sie do niej odzywalam smsowo i na gg-ale jakos bez odzewu...
dobrej nocki

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

Anulka melduje się z kawą.
Faktycznie, najpierw wołam a potem siedze cicho :36_2_20:

Wczoraj był u nas kuzyn Mikiego, 4 latek 12 dni starszy, więc miałam trójke dzieci w domu
zabawa w przedszkolanke wyszła mi całkiem całkiem, aż zadyszki dostałam, a przy okazji poprzypominałam sobie zabawy typu kółko graniaste, my jestesmy krasnoludki, stary niedźwiedź, berek i inne cuda :Padnięty:
Na szczęście chłopcy ostatnia godzine postanowili oglądac bajki, więc miałam chwile wytchnienia :Śmiech:
W każdym razie było miło i sympatycznie, bo Kuba to ukochany brat - psyjaciel Mikulka, ale kondycyjnie na 3 dziecko na pewno nie jestem gotowa :Śmiech:

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Zasiadam na chwilkę z kawką,bliżej końca tygodnia i jestem wykończona (spanie po 5-6h na dobę to za mało),za chwilkę wybywam na zakupy obiadek już zrobiony

Kochane T pozwolił mi na dzień kobiet kupic coś sobie więc jak mu powiedziałam co chce to był w szoku ale zgodził się jak ja go kocham (więc tak mogę kupic sobie płaszczyk buty i torebkę )

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

radość serca
Patusiu odpocznij sobie i miłych zakupów (to się mąż rzucił i bardzo dobrze :36_2_25:, dobra żonka to niech się mąż stara)

RADOŚC nie ma innego wyjścia On też ostatnio dostał kilka prezentów a za miesiąc dostanie znowu (ma urodziny okrągłą liczbę )dobrze że ja młoda

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Anulka
Patusia zatem udanych zakupów :lol:
fajny mąż :Oczko: my w Dzień Kobiet zatrzymamy się po drodze do Zieleńca we Wrocławiu i tam mamy zarezerwowany stolik w restauracji :lol:

Super,Wrocław 40 km ode mnie:8_5_13:a w Zieleńcu już dawno nie byłam (kiedyś jezdziłam tam często)

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Dawno mnie nie było, bo uczelnia i inne sprawy. W dodatku dzisiaj idziemy na pobranie krwi małej i juz mam dreszcze bo wiem jak to bedzie wyglądało. poza tym mam takie wielkie dziwne przeczucie ze niedługo wroci była M z Irlandii wtedy zaczną się prawdziwe i wielkie problemy. tak poza tym u nas wszystko w miarę oki tylko weny brak i chba słoneczka na poprawę nastroju. Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witam kochane!!!!!!!!!!!

Anulka- kolega byl tydzien temu w Zielencu, az poczerwienialam z zazdrosci jak widzialam zdjecia, warumki na szusowanie rewelacyjne, ech, gdyby nie brzuch.........,
ale w przyszlym roku nie bedzie zmiluj sie,

Patusia- dobra zona dobry maz, hihihi, pochwal sie zakupami jak juz je nabedziesz,

Justys- na poprosze o kawe

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...