Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Radosc,Anulka....i mnie to czeka od wtorku...wpsolczuje i sil zycze

Patusiu- :Kiss of love:

A co do oczekiwania.....wiekszosc rodzin takich jak moja jest tutaj samiusienka wiec na kim mamy polegac?? na babci ktora jest 2tys km stad...na bracie ktory rowniez nie blizej...wydaje mi sie ludzkim i jak najbardziej zrozumialym ze trzeba tu liczyc na przyjaciol....ja nie wyobrazam sobie zeby G sama taxowka jechala na porodowke bo jej maz zostaje z dzieckiem...absolutnie!!! to sa chwile kiedy nie powinno sie byc samemu. Ich synek nas zna-wkoncu rok mieszkalismy drzwi w drzwi i nie chce zeby mieli zmartwienie....maja ich dosc sporo a to jest blahe wiec -POMAGAM :D

Odnośnik do komentarza

Olimpijka
Radosc,Anulka....i mnie to czeka od wtorku...wpsolczuje i sil zycze

Patusiu- :Kiss of love:

A co do oczekiwania.....wiekszosc rodzin takich jak moja jest tutaj samiusienka wiec na kim mamy polegac?? na babci ktora jest 2tys km stad...na bracie ktory rowniez nie blizej...wydaje mi sie ludzkim i jak najbardziej zrozumialym ze trzeba tu liczyc na przyjaciol....ja nie wyobrazam sobie zeby G sama taxowka jechala na porodowke bo jej maz zostaje z dzieckiem...absolutnie!!! to sa chwile kiedy nie powinno sie byc samemu. Ich synek nas zna-wkoncu rok mieszkalismy drzwi w drzwi i nie chce zeby mieli zmartwienie....maja ich dosc sporo a to jest blahe wiec -POMAGAM :D

Oli dla wielu jest to oczywiste, ale nie oszukujmy się, wiemy jaka jest rzeczywistość...

Odnośnik do komentarza

kronkiś
witajcie kochane
przepraszam,ze nie napisalam wczoraj,ale nie mialam weny
mam guza ale prawdopodobnie nie jest zlosliwy, teraz czeka mnie biopsja lub usuniecie hirurgiczne, by go dokladnie zbadac

wszystkim zycze zdrowka
witam nasze zguby
justynko b. sie ciesze,ze u mamy dobrze!!!!!!!!

KRONKIŚ mam nadzieje i trzymam kciuki aby wszystko było ok,tulę mocno

Odnośnik do komentarza

wczoraj byłam z dzieciakami u ortopedy...
czekałam na wizytę półtorej miesiąca, bo chciałam u najlepszego w luxmedzie...
warto było!
jedno jest pewne, zmieniłam światopogląd co do obuwia dla dzieci i tego jakie sa dobre a jakie niekoniecznie...

otóż:

według lekarza są trzy szkoły dobrego obuwia i tego w czym powinno chodzić małe dziecko
1. na boso
2. w tzw. tuptusiach (skarpety z antypoślizgową podeszwą
3. dobre buty ortopedyczne

On jest za szkoła numer 3. Kazał mi kupić i tu UWAGA: buty z jak najtwardszą podeszwą i wysokim twardym zapiętkiem...
Zapytany dlaczego podeszwa ma być twarda, przecież to wymusza chodzenie pięta-palec powiedział, że w takim bucie pracuje cała stopa...dziecko musi się napracować stópką by przejść każdy krok...zaufałam mu, za dwa miesiące kontrola...
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że przez 4 lata nikt nie zauważył że Miki ma koślawe nogi w odcinku kostka -pięta a nie dalej jak 3 miesiące temu był z nim S na kontroli...to jest paranoja jakaś...na każdym kroku spotykam konowałów, którzy nie potrafia postawić trafnej diagnozy...

acha i zaproponował zakup bucików Nemo, powiedział, że maja idealna podeszwę, są wysokie i sztywne...ja zauważyłam kolejny plus, maja niższą cenę niż w tych wszystkich sklepach do których jeździłam...a co najwazniejsze, ładnie wyglądają, bo te co wczoraj widziałam wyglądały jakby je wyprodukowali w epoce wczesnego PRL'u

Odnośnik do komentarza

Patusiu- dziekuje ale ja nie uwazam sie za bohatera :) ludz jakich wiele......a Zuzanka to nich wpadnie do olisi ...razem sie pobawia :) slicznie :)

Anulka-super ze zadowolona po wizycie i ze UFASZ lekarzowi....

Ja wlasnie oddalam sniadanie.czyzby problemy zoladkowe wracaly :( byuuuuu

Olisia jeszcze spi a ja fakturze ......

Odnośnik do komentarza

patusia23
Anulka
jakbym swoja Maję widziała

Zuzanko :Całus:

Uwielbiam patrzec na jej zabawę,jej pomysły moje powalają,Natalki już nie pamiętam(w końcu już prawie pannica) ale również miała pomysły ciekawe
Patusia ja mam parkę, więc łatwiej mi porównywać...

Miki od samego początku był prawdziwym chłopcem...fascynowała go piłka, auta, zabawy zręcznościowe, mając rok i 10 miesięcy znał ponad 30 marek samochodów i poznawał je po znaczkach, uwielbia tańczyć, generalnie wszędzie go pełno...nie cierpi za to rysować, malować...woli kiedy robie to ja a on sie tylko przygląda...

Maja to przeciwieństwo...spokojna, ułozona, cierpliwa, ma lekką mowę, lub lalki, misie...Wierzę, że bedzie lubiła rysowac jak ja, tańczyc jak ja i spiewać jak ja...:Oczko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...