Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Ann
Olimpijka ale jakos tak lajtowo z tym wysilkiem, OK?

Przyznam sie bez bicia ze zaszalalam ale z racji ze czasu malo a konca nie widac........A pojechal wypakowac to wszystko a ja zaraz jak on wroci pojade rozpakowywac to na cito.......i przyznam ze na p-w bolowych jade caly dzien :(

MAda- mi chodzi tylko o kompetencje nie o wyksztalcenie.....a egzamin z prowadzenia domu bylby ok gdyby nie upowaznial do innych egzaminow....ciezki temat ale czy nie wokol tego toczy sie zycie w pl...papaiery papaiery a w glowie czasem nic :(

Odnośnik do komentarza

Aliśka śpi. Ja oglądam na dwójce "Karol papież, który pozostał człowiekiem".

Moniq ja na bardzo czerwoną pupę stosuję z maści stoduję sudokrem. Jeśli nie daje rady to często wietrzę dupsko Alki, a w razie potrzeby zasypuję mąką ziemiaczaną. I w tym czasie nie używam chusteczek tylko pupę przemywam wodą przegotowaną. U nas to sprawdza się rewelacyjnie. (już nie pamiętam kiedy Alka miała taką poranioną pupę)

Anulka zdrówka dla dzieciaczków i sił dla ciebie

Olimpijka oszczędzaj się.


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/24565.png

Odnośnik do komentarza

bry wieczór...

siedzę na L4... wczoraj zemdlałam w pracy :Histeria::Padnięty:
wydrukowałam sobie kilka CV i jutro śmigam szukać czegoś... myślę żeby przejść się po bankach itp żeby godziny pracy mieć takie żeby snu mieć więcej a nie w kółko po 5 h... no nic... prosiłabym tylko o kciuki:Całus:

właśnie napisał do mnie na gg ryszard stanu wolnego :lol: ale go zbyłam:lol:

śmigam coś podczytać :)

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

Witam

ANULKA siłek dla Ciebie i zdrówka dla Twoich Słoneczek

ANIOŁEK szybciutko do lekarza odpoczywaj

Siedzę i płaczę nie wiem czy usnę czy to wszystko się kiedyś skończy,przed 14 dzwonił do mnie T bo dzwonili ze szkoły Natalia upadła na rękę (to ta sam nawet się nie zagoiła)przyjechał po nie do pracy i szybciutko na pogotowie prześwietlenie i to samo co ostatnim razem była konsultacja z ortopedą bo kośc się przesunęła,ja już nie wiem co robic

Odnośnik do komentarza

jestem

aniolek!! dbaj o siebie!! wiem ze sie latwo mowi ale trzeba!!

dzieki wszystkimza rady na temat problemow z poranionym tylkiem mojego ancymona... makaziemniaczana dziala cuda i jest juz duzo lepiej, jestem w szoku ze tak szybko widac poprawe!!

anulka, kochana, zycze szybkiego powrotu do normalnosci i niech te wszelkie problemy ida sobie juz precz!!

pisalyscie o wyksztalceniu, pracy itp... to ja jeszcze dorzuce jeszcze jeden azspekt tej sprawy, nie tylko francuski ale...
tutaj jest tez tak, ze jest sporo ludzi po maturze + 5 albo i wiecej (czyli +iles lat studiow) no a nie zawsze jest dla nich praca. i problem polega na tym ze aby znalezc prace jakakolwiek to sie nie da bo im mowia ze maja za WYSOKIE wyksztalcenie na jakies tam stanowisko!!! wiec tacy ludzie sa zmuszeni klamac na CV i nie pisza tego wszystkiego co maja bo sie im odmawia pracy. czy to jest normalne?? dlatego duzo wyksztalconych Francuzow wyjezdza za granice bo tam praca na nich czeka...
ze juz nie wspomne o wiecznym i uniwersalnym problemie ze nikt nie chce zatrudnic mlodej osoby ktora nie ma doswiadczenia w zawodzie.. no ale jesli nikt jej nie da pierwszej pracy, to jak ona to doswiadczenie ma zdobyc??
to troche nie do konca na temat, ale zawsze mnie to wszystko wkurzalo,; to jest okazja zebym sie wygadala... :lup: :lol:

dobra, nie marudze wiecej...
obejrzalam wlasnie ostatni odcinek 4go sezonu Gotowych na wszystko i jestem powalona na kolana... zakonczeniem :D ten sezon jest (byl) rewelacyjny :D

Odnośnik do komentarza

patusia, kochana!!
tule Cie mocno!!!
jak ja Cie rozumiem, ja to cala sie trzese jak co rano odstawiam Natanka do przedszkola, mysle sobie, jak on upadnie to nie daj Boze czolo ledwo zrosniete znowu sie otworzy...

nie martw sie, jakos to bedzie, jeszcze troszke pod gorke ale kurde, kiedys sie ta gora musi skonczyc, nie???!!! caluje!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

patusia23

Siedzę i płaczę nie wiem czy usnę czy to wszystko się kiedyś skończy,przed 14 dzwonił do mnie T bo dzwonili ze szkoły Natalia upadła na rękę (to ta sam nawet się nie zagoiła)przyjechał po nie do pracy i szybciutko na pogotowie prześwietlenie i to samo co ostatnim razem była konsultacja z ortopedą bo kośc się przesunęła,ja już nie wiem co robic

jezu czy kiedys nadejdzie taki dzień gdzie każda z nas będzie się cieszyć, śmiać??? ze wszech stron jakieś kłopoty :glass:

Patusia tulę...

Odnośnik do komentarza

monikouette
patusia, kochana!!
tule Cie mocno!!!
jak ja Cie rozumiem, ja to cala sie trzese jak co rano odstawiam Natanka do przedszkola, mysle sobie, jak on upadnie to nie daj Boze czolo ledwo zrosniete znowu sie otworzy...

nie martw sie, jakos to bedzie, jeszcze troszke pod gorke ale kurde, kiedys sie ta gora musi skonczyc, nie???!!! caluje!!!!!!!!

mam nadzieje że się to skończy szybciej niż myślę :36_4_9:

Odnośnik do komentarza

Anulka
patusia23

Siedzę i płaczę nie wiem czy usnę czy to wszystko się kiedyś skończy,przed 14 dzwonił do mnie T bo dzwonili ze szkoły Natalia upadła na rękę (to ta sam nawet się nie zagoiła)przyjechał po nie do pracy i szybciutko na pogotowie prześwietlenie i to samo co ostatnim razem była konsultacja z ortopedą bo kośc się przesunęła,ja już nie wiem co robic

jezu czy kiedys nadejdzie taki dzień gdzie każda z nas będzie się cieszyć, śmiać??? ze wszech stron jakieś kłopoty :glass:

Patusia tulę...

Anulka chciałabym bardzo,ja chyba popadam w depresję (to wszystko mnie przerasta)

Odnośnik do komentarza

patusia23
Anulka
patusia23

Siedzę i płaczę nie wiem czy usnę czy to wszystko się kiedyś skończy,przed 14 dzwonił do mnie T bo dzwonili ze szkoły Natalia upadła na rękę (to ta sam nawet się nie zagoiła)przyjechał po nie do pracy i szybciutko na pogotowie prześwietlenie i to samo co ostatnim razem była konsultacja z ortopedą bo kośc się przesunęła,ja już nie wiem co robic

jezu czy kiedys nadejdzie taki dzień gdzie każda z nas będzie się cieszyć, śmiać??? ze wszech stron jakieś kłopoty :glass:

Patusia tulę...

Anulka chciałabym bardzo,ja chyba popadam w depresję (to wszystko mnie przerasta)

doskonale Cię rozumiem...mi tez sił czasem brakuje...dzisiaj miałam taki kryzys...przewyłam cały dzień

Odnośnik do komentarza

Witam
i obrazu przepraszam za wasza niewiedzę obiecuje że popołudniu wszystko wam napisze teraz muszę zbierać sie do pracy i z Gajka do żłobka
Aniołek zdrówka i powodzenia w szukaniu pracy
Patusia masz dzielną córkę ucałuj ją odmnie
Olimpijka :Całus::Całus:dbaj o siebie i nie przemęczaj się
Ann witam:Całus::Całus:
zapraszam na poranną :kawa::kawa:ale szybką bo czasu dziś brak
trzymajcie sie kochane bede popołudniu to rozwieje domysły:Oczko::Oczko:

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...