Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Moja za:
- zdrowie
- dobre wieści
- spokojniesze dni
- więcej czasu
- miłość i spokój w sercach

patusia23
Zmykam na jakąś godzinkę idę zaprowadzic Natalkę do szkoły (poniosę jej plecak bo biedna mi się jeszcze złamie w pół dodam że plecak waży dziś 18,5kilo a ona zaledwie 23kilo)potem zrobię zakupki i do domu

:glass::glass::glass: Nieźle przesadzają w szkole z tymi pomocami naukowymi... Miłego dnia Patusiu :)

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

justyna@
patusia23
Już jestem zakupy zrobione,tylko jeszcze umyc podłogi

Oj przesadzają z tymi książkami kiedyś wystarczył elementarz i też żeśmy się wyuczyli a teraz 12 książek +2 do religii i +2 do angielskiego no i zeszyty

Patusia
dwie do religii za naszych czasów wystarczył zeszyt :Szok:

dzisiaj jest inaczej podręcznik plus cwiczenia w nie których szkołach wymagają jeszcze zeszyt

Odnośnik do komentarza

wiecie co, ta irlandia to mnie zaskakuje. moja kolezanka z pracy, irlandka ma ukonczone gimnazjum, nie poszla nawet do szkoly sredniej i po pierwsze pracuje w biurze, co w polsce jest nie do pomyslenia, po drugie to zrobila sobie kurs by uczyc podstaw komputerow i od 2 tygodni prowadzi kursy popoludniami za co dostaje 40 E za godzine. dzis nie ma jej w pracy i co sie dowiaduje.... poszla na nastepny kurs, ktory trwa tylko 3 godziny i bedzie mogla uczyc ECDL!!! normalnie szok. podejrzewam ze w excelu nie zrobila by zadnego zadania tzw. z terscia. umie zrobic wykres i pare prostych funkcji.. razem dwa lata temu zdawalysmy ECDL i ledwo zdala!

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny....

Anulko- tule Ci i mam nadzieje ze to od uderzenia

Starletko- niech sie goi i serce Twoje rowniez

Patusiu- ja ksiazek nie nosilam...bo za ciezkie byly....nauczyciele sie wkurzali ale ja tez pokazalam jak sie wkurzam jak mam nosic cos z czego czasami w szkole nie korzystam :) a Natalii wspolczuje ........:36_2_21:

Hmmmm ja zapomnialam co jeszcze bo wstalysmy 15min temu :hamak: i musze kawka sie pobudzic :)

cdn...

Odnośnik do komentarza

martusia
wiecie co, ta irlandia to mnie zaskakuje. moja kolezanka z pracy, irlandka ma ukonczone gimnazjum, nie poszla nawet do szkoly sredniej i po pierwsze pracuje w biurze, co w polsce jest nie do pomyslenia, po drugie to zrobila sobie kurs by uczyc podstaw komputerow i od 2 tygodni prowadzi kursy popoludniami za co dostaje 40 E za godzine. dzis nie ma jej w pracy i co sie dowiaduje.... poszla na nastepny kurs, ktory trwa tylko 3 godziny i bedzie mogla uczyc ECDL!!! normalnie szok. podejrzewam ze w excelu nie zrobila by zadnego zadania tzw. z terscia. umie zrobic wykres i pare prostych funkcji.. razem dwa lata temu zdawalysmy ECDL i ledwo zdala!

ja sie nie dziwie skoro mature moga zdawac z tzw..."kury domowej" czyli z prowadzenia domu :)

a dodatkowo podnosza podatki, obnizaja zasilki....ciezka ta recesja sie szykuje.....ahhh

Odnośnik do komentarza

a wiecie co Wam napisze moje najmniejsze dziecko codziennie rano idzie z Natalką do łazienki myc się (Natalka pomaga jej ząbki myc)i kiedy przychodzi pora żeby Natalka się uczesała Zuza zabiera jej opaskę i zakłada sobie i wtedy biega po domu i robi ahaha,dziś nawet rano kiedy Natalka mówi do niej idź już do mamy to Zuza wstała tupnęła nogą i coś tam do Natalki krzyknęła

Odnośnik do komentarza

dzień dobry

jubilatom najlepszego :36_3_19:

Wik śpi,ja ciągle w biegu,pranie ,prasowanie pakowanie..dziś fryz,solar ,kosmetyczka tipsy,ja nie wiem jak się wyrobię zwłaszcza że Wik dziś zmierzlokiem jest :white_flag:

wczoraj kupiliśmy mu papućki w Deichmannie i myślę że są ok,mały ładnie w nich chodzi bo przymierzał też inne ale te najlepsze były

postaram się coś wieczorkiem nadrobić

miłego dnia

http://www.suwaczek.pl/cache/d9d1ec63f0.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09zbmhehorvy1y.png

Wiktorku jesteś nasza wielk

Odnośnik do komentarza

olimpijka no rzeczywiscie nie ciekawie sie robi w Irlandii. mam nadzieje ze utrzymam prace jeszcze przez jakis czas ale coraz mniej ludzi przyjezdrza tu. wszyscy wyjezdrzaja do norwegii ... fas nie ma pieniedzy... a moja firma to czesc fasu...

a co do tej mojej kolezanki to nie moge przestac o tym myslec. dziewcze ma tak mala wiedze a wydaje jej sie ze jest najmadrzejsza. zrobila sobie kurs po podstawowce i uczy innych a sama nie umie obliczyc ile to jest np 10 % od jakiejs kwoty... i uczyc ma ECDL?? ja po prostu w to nie wierze..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...