Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Moniq- biedny Noah- u olisi na szczescie nigdy nawet zaczerwieniony tylek nie byl ale ona od urodzenia na sudocremie i witaminowym mustelli :)

A moja corka wazy 9kg i mierzy 79/80cm....

Justynka- kciuki nadal w takim razie mocno

Patusia- pracuj powoli

Ja wrocilam wlasnie z agencji z umowa i kluczami w dloni...zatem przeprowadzke czas zaczac :)

Teraz Olis na drzemke i ja na lezakowanie :)

Odnośnik do komentarza

Ann
Olimpijka to kiedy wirtualna parapetówka?

dam znak bo niestety ale na jakis czas zanim mi nie zrealizuja zamowienia na broadband w nowym domu to bedziemy bez netu....dzisiaj zamowilam ...moze to trwac do 7 dni wiec poki bede na starych smieaciach to net mam ale jak tylko zwine zagle na nowe to musimy poczekac :)

Ale znak dam wiec szykujcie sie :)

Odnośnik do komentarza

mustela to taki krem do pupy, tzn u mnie taki jest i go uzywam
ale nie jestem do konca przekonana ze to on uchroni moje dziecko przed zaczerwieniona pupa, bo Noah tez na odpowiedniku sudocremu jedzie i prosze :lup:
w kazdym razie wezme make ziemniaczana, a powiedzcie ona na zasadzie talku dziala?? przy zmianie pieluchy mam to zmyc czy to sie wchlonie w pupe?? bo biedak sie zwija jak go dotkne, takie ma posladki czerwone...
z placzu i zmeczenia przy zmianie ostatniej pieluchy to on zasnal....

nic, jakos sobie poradzimy tyle ze mi go zal..

martusia, e tam, 50 centyl to spoko, przeciez nie najnizszy
a z ciekawosci to ktos moze zeskanowac polska siatke centylowa?? chcialam ja porownac do franuskiej, szczegolnie jesli chodzi o wage, no ale i wzrost mnie interesuje.
martusia, a Ty wg irlandzkiej??

Odnośnik do komentarza

wlasnie sprawdzilam siatki
i wiecie co??
wg polskiej to moje dziecko jest za chude (lekko pod 10tym centylem) i wzrostem wmiare, (kolo 50tego centyla)
te same dane wg francuskiej:
moje dziecko jest wagowo w sam raz, 50ty centyl a wzrostem wyskakujemy w gore i jestesmy duzi bo prawie 95 centyl :lup:
widzicie, kurde, jakie to wszystko jest ... wzgledne............

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...