Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

patusiu u nas ok... tylko lekki czaso i weno brak.... może jak mi się w końcu humor poprawi to znów będę więcej pisać... zdjęć nadal nie mam jak wrzucić... tyle tylko co na naszą klasę u koleżanki wrzuciłam...

już sie boję tej kolejnej szczepionki... a to za dwa tygodnie!!
muszę się naprodukować żeby kacperek był zdrowy... bo katar męczy...

idę żarełko sobie zrobić do pracki... i kacperka przygotować...

od jakiegoś czasu przemieniło mu się na jedną dłuższą drzemkę na dzień... wieczorami śpi dobrze... tylko dzisiaj coś mu rano nie podpasowało i zaczął krzyczeć... nic nie działało... jakby jakiś zły sen...

Anulka siłek na dziś...

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Nareszcie mam troche czasu zeby z wami popisać.Amelka właśnie zasneła. U nas wszystko w miare w porządku. Biobsję mam na 26 listopada, juz mam wielkiego stresa. dzisiaj od rana mnie mdli niesamowicie, trzyma mnie juz tak od niedzieli. Ciąza raczej wykluczona bo mialam okres w ubieglym tygodniu sie skończył.pewnie sie czyms st srułam.
Wczoraj bylam na praktykach i dostałam robotę do domu, musze wklepać w komp 80 stron maszynopisu. Do wtorku mam wolne::):Odkąd wyszly problemy z moim zdrowiem i szkolą M stał sie bardzo kochany. Pomaga mi we wszystkim i nie poznaję człowieka. Za tydzien moze w koncu poznam córke M. Podobno przyjezdzają.
nie nadrobię zaleglosci ale bardzo serdecznie pozdrawiam:36_3_15:

Odnośnik do komentarza

witam wszystkie :)

aniolek, no, zamienilam dziecko na blondyna, a co!! :D

co do Priorixa, u nas wszelkie szczepionki bezobjawowo ale tym razem byla goraczka po tygodniu bo jak wlasnie pisala ann, po tygodniu ta sie uaktywnia...

starletka, radosci, wagi dzieci niezle, moja to chudzinka przy Waszych (9.500kg)
a moj biedak ma dziasla wszystkie w takim stanie ze sama bym nie chciala choc jesli moglabym to chetnie bym za niego pocierpiala, strasznie boli, pupa jest normalnie purpurowa i zaczynaja pojawiac sie ranki, wcale sie nie dziwie po stanie dziasel ale zal mi go okropnie

mam dobra masc na takie sprawy ale tym razem nie daje rady... powiedzcie mi czy to traktujecie poza masciami, jak pupa jest czerwona?? no chyba ze Wasze maluchy tak nie maja.. cos kojarze o krochmalu ale czy to przy zebach bylo, nie pamietam...

zapomnialam co jeszcze, ide doczytac...

Odnośnik do komentarza

witam kochane

Radosc- aby Juniorek bezobjawowo zniosl ta szczepionke,

Moniq- buziaki dla Noasia

Olimpia- mam nadzieje ze odpoczywasz

ja wlsanie wrocilam z gagatkiem ze sklepu, buciki po domu zakupione w ecco, ale jeszcze nie przymierzalam, Ala spala, w kazdym razie mam tydzien na zwrot
dalej walcze z Ali katarem, choc nie jest latwo, fridowanie niezbyt wychodzi;
i dzis wreszcie pierwszy raz zrobilam badania znaczy krew i te inne cudaki, nawet nie padlam ze strachu przed igla

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...