Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

starletka
Olimpijka :Śmiech: pomysłowa córcia
a Ty podobno masz odpoczywać... :Oczko:

Kochana odpoczywam i to bardzo bo gdyby nie kontuzja to juz dawno bylibysmy spakowani a takto zajmie mi to wiecznosc :)
nie serialnie dziewczyny....siadam sobie, odpoczywam, dbam o siebie generalnie wiec relaks....boje sie ze Agnieszka przyjedzie i mi nakopie :) hehehe:36_1_67:

Odnośnik do komentarza

Olimpia- zarzadzam przerwe, mala Olimpia do lozka, a duza na kanape!!!!!!

Ala spi, ale pewnie zarz sie obudzi, A robi sobie kolacje i chyba w calej wsi go slychac;
ech, te brokuly, kalafiory i buraki dosc ograniczaja mnie, ale bede musiala cos wymyslec, nie ma innej opcji

Odnośnik do komentarza

Olimpijka
Anetka-dzieki, dbam i mam nadzieje ze z przeprowadzka bedzie ok, a Ty jak sie czujesz na polskiej Ziemi??? buziak w brzuchol :)

kochana ja sie ciesze ze juz jestem w polsce...tylko bede bardziej szczesliwa jak juz mnie to przeziebienie calkiem pusci...a tak to nie nazekam brzuszek rosnie,mala kopie czasem dosyc mocno....a szczegolnie jak zjem cos slodkiego albo czosnek to mam bunt w brzuchu

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqt5odkiiz54rq.png
http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqupjyeduy21no.png

Odnośnik do komentarza

ANN Zdjęcia cudne, jak zawsze z ogromną przyjemnością obejrzałam wszystkie:love together:
MARTUSIA Olisia je łyżeczką sama. Wiadomo że połowa nie trafia do buzi ale stara się dziewczyna i widać że chce więc ja tym bardziej.
ALA My używamy COLGATE Smiles 0-2.
OLIMPIA Buziaczki w chorą nóżkę żeby nie bolała:love together:
ANULKA Fajnie że trafiliście na taka babeczkę, dużo daje takie miłe a zarazem profesjonalne podejście.

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200708194565.png

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20070310060114.png

http://pierwszezabki.pl/s/suwaczek_8898396.png

Odnośnik do komentarza

dopiero zajrzalam
dzien taki zabiegany ze juz nie wiem jak sie nazywam...
tesciowie niedawno odjechali

co do mojego spotkania przed chrztem...
dzis o 20.30 bylo pierwsze spotkanie ogolne (trwajace jakos 1.5/2godz) no i pojechalam z tesciowa...
poza nami byly jeszcze dwie osoby
noi ubaw po pachy bo na ogloszeniu i swistku ktory wszyscy dostali bylo jak byk 14/10/2008 a tu sie okazalo (po polgodzinnym wyczekiwaniu) ze to nie 14sty tylko 24ty tzn zle bylonapisane komus sie cos pomylilo bo takie spotkania sa zawsze wpiatki, no ale skad my to mamy wiedziec

no a ja wtedy nie moge.
wiec cos mi sie wydaje ze mnie jedna z obowiazkowych rzeczy ominie :lol: :lol: :lol:

buziaki dla potrzebujacych, Oli nakopie Ci tez osobiscie!!!! wiec prosze mi sie uspokoic!! (chociaz troche bo rozumiem, sama w 6tym miesiacu ciazy tapetowalam pokoj na podddaszu :D )

widzialam fajne fotyann,
k8i prosze dolekarza z ta noga!!

dla belfrow wszystkich moc serdecznosci a ku uscisleniu, ja belfer ale nieprakykujacy, tzn dawno temu i owszem ale nie dlugo bylam nauczycielka jezyka francuskiego :D

zmykam bopadam na pysk...
do jutra!

Odnośnik do komentarza

Normalnie tyle kochanych ludzi w jednym miejsccu to az niemozliwe.....dzieki dziewczyny za wsparcie,troske i cenne rady :zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci:

witam sie i ja :) ustalone ze znajoma wdepnie po 11 zeby jechac ze mna do agencji bo sama sie boje napinac tak te noge....

Moniq-to Was zalatwili z tym spotkaniem...ale teraz chyba Ci na reke :)

Patusiu i Radosci-czasu i wielki buziak

Alu-milego dnia

Ann- surfowalas znaczy sie :) pozdrow B i dzieki za info o tranie ....mamuska robi nam w pl lekowe zakupy wiec stad moja dociekliwosc.

ja czekam az moja hrabina wstanie i robie kawke bo zaraz p.B wpadnie poprasowac mi co nieco....hmm tzn pranie z wczasow,i tyg tutaj :) taka gora tego !!!!!

Milego dnia

Odnośnik do komentarza

dzien dobry

nocka do do bani
biedne to moje dziecię...wyszły czwórki (Aniu źle wyliczyłam ostatnio i podałam, że to piątki), teraz cisną sie trójki, wszystko na raz...smarowanie dentinoxem i nurofen niewiele pomogły a do tego goraczka poszczepienna...Zaczęła płakac o 4.30, więc wstałam, dałam p/bólowy syrop i mleczko...sama zrobiłam sobie kawe i stanęłam przy żelazku...cisza, spokój, w pełni sił i załatwiłam tą cała stertę prawie do końca...jeszcze tylko kilka ciuszków Majusiowych na balkonie wisi...

dzisiaj zwariowany dzien trochę, bo zaraz na pocztę, potem zakupy i spacer, o 13 po Mikołajka, potem testy, powrót, rozbieranie, karmienie i wieczór :Padnięty:

Życzę Wam spokojniejszego dnia niż mój :36_3_16:

Oli spokojniej trochę. Zdrówko najwazniejsze.
Aniu ładuj ładuj akumulatorki bo cięzkie dwa dni przed Tobą..
Justyna kciukasy zaciśnięte!

Odnośnik do komentarza

Ann
dzień dobry, mój umęczony zebami Szym poszedl drzemac, tak wiec spacer jak i wczoraj nieco później

Olimpijka nie ma za co, B pozdrowię
Justys kciuki zaciśnięte

wszystkim miłego dnia, muszę dziś naładować akumulatory bo jutro i pojutrze jestem sama (B leci do Rzymu)

Ann- moze i Ty dzieci spakujesz i przylecisz do nas :)
Wysokich lotow dla B !!!

Radosc- olisia spi min 12h w nocy wiec jak klade ja o 20.30 to wiem ze na bank do 8.30 rano jej nie ma :) teraz sie juz obudzila po 12,5h i lezy w lozeczku i gada z teletubisiem :) czyli za jakies 10min moge isc po nia

Justys- kciuki zacisniete i myslami z Toba....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...