Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Ala pospala az 40 minut, nic nie zdazylam rzobic, teraz skacze po mnie i po psie,
niech juz A przyjedzie, niech jego zacznie meczyc!!!!!!!!!!!!

Anulka- brawo dla Majeczki za nowa umiejetnosc,
moje dziecko nie potrafi skumac ze niekapka nalezy przechylic aby sie napic ale puszke potrafi, jak A wypije cole to potrafi wyssac ostatnia kropelke

oj, spac mi sie zachcialo, a do wieczora dluuuga droga

do kogo moge Ale wysylac na obiady, sloiczkow nie chce a ja nie gotujaca, znaczy cos tam zrobie ale ogolnie gospodyni ze mnie do bani

Odnośnik do komentarza

Justys- dziekuje bardzo, to jutro po sniadaniu wyjedziemy to w sam raz na obiadek bedziemy,
a swoja droga to pewnie za ksiazka kucharska bede musiala sie rozejrzec, i za checiami,

Radosc- faktycznie cos z tym cisnieniem, oczy mi sie same zamykaja, tylko dlaczego to nie dziala na szkraby

Odnośnik do komentarza

Ja nie wymagam wiele........dzisiaj z sasiadka wzielysmy sie za "wyprowadzanie" Olisi pokoju........Efekt taki ze reszte domu mam zawalone ale Olisi tylko lozko zostalo :) jutro o 12 odbieram klucze od domu i wieczorem A zaczyna wywoz gratow :) mam nadzieje ze zdazymy do poniedzialku bo wtedy zdaje klucze :( :16_12_7:

Druga sprawa- dziecko moje takie nieznosne, niby chce pomagac ale efekt odwrotny do tego na protest zeby nie isc na drzemke zwymiotowala i obsrutala sie po pachy...a co.....mama nie moze miec z gorki :) :Real mad::Real mad::Real mad::Real mad:

Trzecia rzecz....Ann- zdjecia fajowe a Szym to mały pudzian z tym przewijakiem :)

Agnieszka- a Ty jeszcze nie u mnie ??? sasiadka dobrze gotuje....poprosze o porcje wiecej i bedzie git :)

Udalo sie poskromic mala zlosnice wiec i ja odpoczne bo za 15min mam lekarza na zmiane opatrunku i ocene stanu....

Odnośnik do komentarza

Ann- bardzo dziekuje, a powiedz mi co Szymi jada do np mieska i ziemniaczkow, chodzi mi o jakies surowki czy cos w tym rodzaju, co mozna dawac w tym wieku
to nie tylko pytanie do Ann a do wszystkim mamusiek!!!kalafior, brokulu, groszek odpada, Ala nie lubi a ja znowu buraka do reki nie chwyce, to tak od urodzenia

Odnośnik do komentarza

Ja juz po lekarzu......goi sie ladnie pachwina i moge zostac w domku ale musze oszczedzac sie jak dotad........mowie mu ze ja robie to i owo a on oczy jak 5 zl ze nie wolno ale za chwile ze skoro sie tak goje a robie duzo to znaczy ze DR :)

a poki co piguly p-w bolowe moimi przyjaciolkami :)

huraaaa zostaje w domku i ddalej moge sie pakowac.....:36_7_9::36_7_9::36_7_9:

Odnośnik do komentarza

Koncze wyprowadzac nasza sypialnie...tak jakos mnie naszlo ......:36_21_5:

przeraza mnie wyprowadzanie kuchni.....parowar,sokowirowki,grille,gary i tysiace innych gadzetow :36_5_9: normalnie jak mi sie uda to mistrzostw swiata bedzie :)
Teraz jeszcze A wrocil, wzial prysznic i pojechal do klienta :( a ja sama na placu boju z Olisia...............ktora pod moja nieuwage, wymyla szczotka od wc sciany w glownej lazience, w kibelku wyprala pranie i schowala sie w szafie coby na nia nie bylo :dzidzia_mis:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...