Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

martusia
dziendoberek

NAUCZYCIELOM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :-)

a ja mialam ciezki poranek. :Szok:

powiedzcie mi, czy wasze dzieci jedza juz same lyzeczka?

Olisia zaczyna jesc sama lyzeczka ale wieksze rzeczy woli nadal wlasnymi rekoma :)

Ale jogurt,kaszke itp wcina lyzeczka.....3/4 zjada ze stolika ale stara sie dziewczyna :D

Odnośnik do komentarza

katiaboss
witam
Patsia,Gaja,Kubuś najlepszego na kolejne miesiączki robaczki wy kochane!!!:36_3_19:

monik,anulka to nasze dzieci mogą sobie podać rączki bo są trio zjadającym wsio co popadnie :kucharz1:
paula,k8i sama już nie wiem co ma zrobić z tym naszym wyjazdem,każda opcja ma swoje + i - ...no cóż nikt nie mówił ze będzie łatwo :36_2_49: wierzę że podejmiemy dobrą decyzję ;) tylko nie wiem do kiedy mogę domówić jeszcze 1 miejsce bo wiem że Wiko by i tak siedział mi w samolocie na kolanach więc chyba nie będzie problemu
olimpijka co Twoją nogą? co się stało,czytam ale chyba się pogubiłam :36_11_20:
ann oby już było tylko lepiej :36_3_9:
k8i zdrówka Patyczakowi :36_3_16: a Tobie sił i powodzenia

miłego dnia

Odnosnie miesjsca a samolocie to roznie bywa bo moga wziasc tylko ograniczona ilosc niemowlat z racji bezpieczenstwa , nie pamietam czy to jest 5 czy 6 - Aga powinna wiedzie :) a druga sprawa z noga to taka mala akcja...nic szczegolnego a boli :)

Odnośnik do komentarza

oli dziękuję ;) w takim razie muszę działać,bo nie chcę teraz zawracać *upy znajomym bo mają trudny czas

  • a co do nogi w takim razie mocno tulę,mam nadzieję że ból i wszystko z nim związane szybko minie :Kiss of love:

  • radość serca widziałam foty urodzinkowe Piotrusia super przez duże S a mały jest ślicznym chłopczykiem :36_3_3:

    http://www.suwaczek.pl/cache/d9d1ec63f0.png

    http://www.suwaczki.com/tickers/iv09zbmhehorvy1y.png

    Wiktorku jesteś nasza wielk

    Odnośnik do komentarza

    Już jestem byłam na chwilkę na mieście (zanosiłam buty do szewca żeby mi fleki zrobił ),kupiłam moim dziewczynką takie same rajtuzy :taniec1:a do piątku będę miała nowy telefon już się ciesze :taniec1::taniec1::taniec1:

    MARTUSIA Zuzanka je sama łyżeczką ale do perfekcji to jej brakuje (ale się stara )

    K8I zdrówka dla Patrycji

    Odnośnik do komentarza

    Ze spacerku przegonił nas deszcz.
    k8i gorączka i stan paszczy wskazuje wg niezależnych pediatrów którzy badali Szyma na zęby, idzie pięć naraz i to mogło mu dac mocno w kość.
    martusia szym podejmuje próby jedzenia łyżeczką (Ula na tym etapie już jadła), ale u nas często bywa tak że mój czas ograniczony bo np trzeba wyprawić Ulę lub wyjść po nią więc muszę przyspieszyć jedzenie.

    A tu kilka fotek z ostatnich dni, te domowe są z czasu gorączkowego... :Śmiech: Picasa Web Albums - Anna - październik 2008

    Odnośnik do komentarza

    Ann
    Ze spacerku przegonił nas deszcz.
    k8i gorączka i stan paszczy wskazuje wg niezależnych pediatrów którzy badali Szyma na zęby, idzie pięć naraz i to mogło mu dac mocno w kość.
    martusia szym podejmuje próby jedzenia łyżeczką (Ula na tym etapie już jadła), ale u nas często bywa tak że mój czas ograniczony bo np trzeba wyprawić Ulę lub wyjść po nią więc muszę przyspieszyć jedzenie.

    A tu kilka fotek z ostatnich dni, te domowe są z czasu gorączkowego... :Śmiech: Picasa Web Albums - Anna - październik 2008

    ANN-sliczne fotki super....i fajne dzieciaczki

    http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqt5odkiiz54rq.png
    http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqupjyeduy21no.png

    Odnośnik do komentarza

    i po szczepieniu :uff:

    trafiła nam się rewelacyjna pediatra: dokładna, skrupulatna, świetnie przeprowadzony wywiad...szkoda, ze prywatnej praktyki nie prowadzi...Jest bardzo młoda, ale tyle dobrego sie dowiedziałam, że do tej pory w szoku jestem. Dzieci zwazone, zmierzone, przebadane...nie wspomne o podejściu...REWELACJA!!!
    Miki nia zachwycony :36_3_16:
    Efekt jest taki, że Maja zaszczepiona od pneumokoków pierwszą dawką, Miki grypą pierwsza dawka. Niestety przed Majeczka za dwa tygodnie szczepienie mmr, które jest bardzo obciążające i po nim przez minimum 6 tygodni nie mozna podawac innych szczepień, więc grypę na razie musieliśmy odpuscic...Za dwa miesiące powtórka pneumokoków, za 4 tygodnie Mikołajka grypa...

    Odnośnik do komentarza

    Anulka
    i po szczepieniu :uff:

    trafiła nam się rewelacyjna pediatra: dokładna, skrupulatna, świetnie przeprowadzony wywiad...szkoda, ze prywatnej praktyki nie prowadzi...Jest bardzo młoda, ale tyle dobrego sie dowiedziałam, że do tej pory w szoku jestem. Dzieci zwazone, zmierzone, przebadane...nie wspomne o podejściu...REWELACJA!!!
    Miki nia zachwycony :36_3_16:
    Efekt jest taki, że Maja zaszczepiona od pneumokoków pierwszą dawką, Miki grypą pierwsza dawka. Niestety przed Majeczka za dwa tygodnie szczepienie mmr, które jest bardzo obciążające i po nim przez minimum 6 tygodni nie mozna podawac innych szczepień, więc grypę na razie musieliśmy odpuscic...Za dwa miesiące powtórka pneumokoków, za 4 tygodnie Mikołajka grypa...

    Aniu buziaki dla dzielnych dzieciaczków!!! Super, że "obsługa pediatryczna" wysokiej klasy :36_2_25:

    Pozdrawiam

    http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

    Odnośnik do komentarza

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...