Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

monikouette
starletka, a na co czekasz? zeby tez pojsc spac??
to nie czekaj tylko idz a synek grzecznie przyklad z mamy wezmie i tez pojdzie :) :lol:

marudzi strasznie...

cos nie moge go przestawic... nie spal od 17
po 20 juz spal 15 minut :(
przychodzi 23 on zasypia ladnie...

Odnośnik do komentarza

hej wszystkim ja tylko na chwilke bo ostatnio cosik mam malo czasu a pozatym nadrobic tyle stronek...to nie dzis. weroni calkiem grzeczna, troche M ma wiecej czasu wiec sie nami troszke zajmuje.Moze jutro uda mi sie nadrobic, chociaz teraz najwiecej czasu to pochlania moj scrap - kalendarz dla M babci ( w sumie to dwoch na gwiazdke :mikolaj:)
pozdrawiam spokojnej nocki

http://ticker.7910.org/an1cA6C0g410010Mzg3bGR8NjcyOTE1MGRhfE5hc3phIGPzcmNpYSBtYQ.gif
http://ticker.7910.org/as1cF1_0g410010NTFqfDAwMDE1OWR8TmFzeiBzeW5layBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

k8i

więc zabrałam dziś mojego patyczaka na buszowanie po sklepach.nałaziłam się chyba 3 h z tym wózkiem po sklepach i pomyślałam,że kupie mu krawat!!no bo facet biznesmen,to krawat mu sie przyda!!dobra,jestem w sklepie z krawatami a tam 4 ściany zawieszone krawatami-różne przerózniste!!i weź tu któryś wybierz!!!tu mi mała ryczy,bo jej gorąco,ja już wnerwiona szałem kolorów ,faktur tych męskich zwisów,no ale nic!!!wybrałą piękny jrdwabny krawat za ładna cenę!!wróciłam do domu ucieszona,że tak sie postrałam i taki ładny prezent zrobiłam,a tu...

pokazuje małżowi prezent,a on: "może być!ja się nie znam!!ja bym takiego prezentu nie chciał!!+mina

ale mi sie ciebie szkoda zrobilo... tez mi byloby przykro na twoim miejscu, ale glowa do gory to tylko facet!!! (Oni sa najlepsi w puszczaniu glupich tekstow)!!!

Agnieszka31
a propos zębow- jak dzieciakom wychodza to cos krwawi????to cos to dziasla, oczywiscie

ja krwi nie widzialam

http://ticker.7910.org/an1cA6D0g410010MTI1OTcyNmR8MTc3NjY1NWRhfE1pY2hhbGVrIG1h.gif

Odnośnik do komentarza

inka
Moniq-jesli mowa o przespanych nockach to chyba głównie u dzieci karmionych sztucznym....chyba mało które karmione piersia dziecie przesypia regularnie cała noc (nie mówie o ewenetentach bo i Maja raz przespała).Pokarm nie jesttak gesty i dziecko szybciej odczuje głód.
A tak z ciekowosci,no własnie mamusie karmiące bultą (sztucznym)...ile pobudek w nocy?
Moniq-zazdroszcze!!!:brawo:

No to moja to wlasnie ten ewenement... nawet na cycu spala cale nocki, teraz pol na pol cyc-butla to samo... a w dzien drzemek ma kilka srednio okolo 3-5.

monikouette

a tak sie wlasnie zastanawialam ile dzieci na waszym wateczku przesypia cala noc??? chyba nieduzo...
jak juz napisalam wyzej wlasnie moja przesypia :)

Agnieszka31

dalej ma katar, dalej znaczy od 3 tygodnia zycia, co to znaczy- uczulenie to moze byc np na siersc kota badz kurz????? w tym wieku??? biedna meczy sie i spac nie moze

A moze uczulenie na proszek do prania? Twoj krem badz perfumy?

Patusia, Ann, Inka, Starletka
piekne te Wasze dzieciaczki, dawajcie wiecej fotek :)
MadziaMamcia zagladaj czesciej kochana :)
Doris super ze sie odnalazlas :D:brawo:
Inka gratuluje kuzynce :brawo:
k8i po takim komentarzu kazalabym mu :tussor: ;)
Olimpia rozgosc sie w PL, kraju biurokracji i jakze malych cen ;):D

No dziewczyny musze sie Wam pochwalic, ze Julka spi od 22:00... to co planowalam udalo sie :) tylko jestem teraz ciekawa czy jeszcze wstanie na zarelko czy juz pospi do rana :confused: W kazdym razie plan sie powiodl :yipi: oby jutro tez sie tak udalo, ale nic juz nie mowie, zeby nie zapeszyc :Stop:

Ide rozwiesic kolejne pranie i cos wciagnac na kolacyjke :)

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

monikouette
veann, gratki!!! udalo Ci sie wprowadzic latwy plan!!! super; oby tak dalej, trzymam kciuki!!
idz jesc kolacje bo co to za mama co sil na nic nie ma!!! :)

nie wiem czy to latwy plan, bo w koncu nie przeczytalam jezyka niemowlat... ale plan byl taki, zeby mala o 22 juz spala :) a pozniej postara sie wprowadzic inne stale rzeczy np. stala pora kapieli :) ale wszystko po kolei i na spokojnie...

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

chyba juz wszystkie wkrotce pojda spac...
mam nadzieje, ze u madalenki sie jakos ulozylo, ze kronkis tez opanowala dzien i ze u ann obylo sie bez powtorek z chorob zoladkowych...
o reszcie nie zapomnialam ale juz czesc pewnie smacznie chrapie :)

no to ja tez sie bede wolno zegnac

jutro zajrze pewnie pod wieczor bo rano ide na 3godz do przedszkola a tesciowa zostaje z Noah, potem reszta dnia z nia spedzam, zakupki, pogaduchy...
po poludniu odbieram malego ze szkoly i sie zjawie kolo 17stej...
trzymajcie sie cieplutko i duzo nie piszcie zebym mogla nadrobic!!

Odnośnik do komentarza

widze, ze iTy robisz wieczorny (raczej juz "nocny") obchod.
ja tez, ale teraz zmykam bo jeszcze musze isc sie wykapac, no wiem, troche nie pora ale tak to jest jak sie wpadlo w nalog...

czuje ze od przyszlego tygodnia bede musiala zaczac sie ograniczac bo z powrotem do pracy, braknie mi czasu na takie czeste stukanie... buuuuu

dobra, uciekam, do jutra!!

Odnośnik do komentarza

jeszcze tylko uscislenie
nauczycielka jestem z zawodu ale bardzo malo uczylam... wlasciwie krociutko bo potem wyjechalam do Francji...
a tutaj mam zupelnie inny zawod, zupelnie nic ale to nic wspolnego z tym wyuczonym, ale tez moze byc bo z dziedziny dekoracji (tylko troche uprzemyslowionej)
jestem teraz dekoratorka porcelany :);)

ide juz! klik i mnie nie ma:)

Odnośnik do komentarza

Witam
Moja mała padła wczoraj na polu walki ok 15 30i spała do 19 30 potem kapanie cycuć i sen do 1 w nocy papu o 4 i o 6 pobudka więc terrorystka nadrobiła swoje niespanie mama tez dziś mam plan iść z nią do fryzjera oczywiście ja bede sie ścinac wracam do fryzury z przed ciązy bo włoski wypadają i najlepiej opitolic sie na krótko:smieszne::smieszne:
rano jescze kolorek zrobie
wdrożyłam w moim gniazdku plan " Lepiej ze mna kochanie nie zaczynaj bo na śnieg wyjdziesz głodny i na golasa" i działa :he::he::he::love:
mój M po jednym dniu zmiękł heheh taki wielki chłop a taki głupiutki ale za to go kocham mój pantoflarz kochany
miłego dnia sił i wytrwałości z maluszkami :money::money:

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza

mkarasowska
to tylko facet!!! (Oni sa najlepsi w puszczaniu glupich tekstow)!!!

Święta prawda :sofunny: ... jeszcze pilot tv, kanapa, piwo i zarost tygodniowy... tak wygląda męskie niebo :sofunny:

Justyna@ -kochany pantoflarz (żeby on to wiedział) - rozwaliłaś mnie :sofunny:

U nas ok. Żonka była wczoraj z synem na oglądaniu bioderek - jest już dobrze i koniec z szerokim pieluszkowaniem. Muszę pochwalić żonke bo sama dała sobie rade ( a kierowca z niej średni) z dojazdem i z zataszczeniem naszego gumisia do lekarza.

Ann jak nocka ? - mam nadzieje że wszyscy śpicie i że przeczytasz to pytanie po 10.00 (czego Wam bardzo życzę)

pozdro.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...