Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Olimpijka

Agnieszka31
witam

nocka taka sobie ale za moja sprawa, obudzilam sie o 3.00 i nie raczylo mi sie chciec spac do 5,30 a potem to juz Alcia budzila sie, karmienie jedno, po 3.00, o 00.30 zamiast cycka to byla woda, ale o tej 3.00 to jadla ze jej sie uszy trzesly, niech sie przyzwyczai do jednago karmienia a potem powoli i to wyeliminuje

dzis na basen, ale powiem szczerze ze nie chce mi sie isc, ale mus to mus, chyba ta pogoda powoduje mega lenia

Mada- a jak tam nocka????

Ann. Mineralka, Patusia, Justys- spokojnego dnia!!!!!!!!!!!

Olimpia- kawa stygnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lece pedze............a na basen poszlabym z Wami gdyby nie @ wrrrrrrr
My dzis z Olisia na sprawdzenie 9miesieczne...z małym przesunieciem o 2 miesiace :D
Julii moc serdecznosci
A reszcie kobietek - zwyczajne ale z usmiechem--->DZIEN DOBRY :)

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Agnieszka31
to ja z pytanie na dobry poczatek dnia

Alka od wczoraj robi papkowate bezowe kupy, to zle????
sorrki ze o kupach znowu!!!!!!!!!

Olisia takie robila jak jej zebole (g1) wychodzily...teraz sie pchaja dwójki ale kupki poki co zbite i ciemno brazowe :)

dobrze tak do kawy i rogalików pogadac o kupach hehehe:lol:

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Agnieszka31
Olimpia- to czekam na wynik wagowo-pomiarowy Olisi!!!!!!!!!!!!!!!!!!

na 11.10 mam wizyte wiec po poludniu beda dane :)
Wage obstawiam na 9,2kg bo tyle na mojej waży a poki co sie nie mylila ....a wzrost--->hm sie okaże :)

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Olimpia- ja tak specjalnie z tym tematem czekalam na Ciebie, zebys miala o czym rozmyslac przy jedzeniu, hihi

Paula- jadla, i w sumie nic nowego nie wprowadzalam, 3 dni temu te cholerne danonki, ale juz jej nie daje, na bol brzucha tez nie narzeka, tylko ten dziwny kolor, moze faktycznie idzie druga gorna 2, na razie w zebach nieparzysto

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Agnieszka31
Olimpia- ja tak specjalnie z tym tematem czekalam na Ciebie, zebys miala o czym rozmyslac przy jedzeniu, hihi

Paula- jadla, i w sumie nic nowego nie wprowadzalam, 3 dni temu te cholerne danonki, ale juz jej nie daje, na bol brzucha tez nie narzeka, tylko ten dziwny kolor, moze faktycznie idzie druga gorna 2, na razie w zebach nieparzysto

alez Agnieszko wielkie dzieki :) wiesz ze kawa i kupy to to co ja lubie najbardziej :sofunny: a serialnie to obstawiam te zeby albo danonki....ale skoro odstawilas danonki to moze wlasnie zębiska :)

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

martusia
olimpijkato na 9 mc tez sie idzie na check up? myslalam ze dopiero na roczek... chyba tez musze sie przejsc do mojego health centre

tak na 9 m-c tez masz check up ale to oni Ci zaproszenie przysla...a ze im sie nie spieszy to widzisz rezultat-prawie roczne dziecko i dostalam je przed wylotem do pl :)

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

paula00-25
Ja teraz na szczepienie i pomiar idę jak Olisia skończy roczek, no chyba że mnie coś wcześniej najdzie :Nauka:
U nas obstawiam z 10 kg, zobaczymy...

obstawiasz na podstawie zmeczenia ręki :lol: czy np bólu pleców :smieszne:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...