Skocz do zawartości
Forum

Dziewczyny rocznik 80 :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Puk puk jest tu kto
chyba nie
U nie jesienna pogoda zimno mokro nic sie nie chce robic ani wychodzic z domu
Wczoraj bylam z Majka na zabawach dla dzieci wyszalala sie bybiegala wytazala w platkach owsianych hehehe wszystko bylo biale
No i jak wracalysmy to tak zmoklysmy obie bo zapomnialam foli na wozek

A ja na wieczor niezle sie zalatwilam zjadlam sliwki suszone i do tego kawalek kalafiora na surowo - dziala lepiej niz srodki przeczyszczajace

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

Ja jestem :))

Moja śpi ufffff jaka cisza i spokój :mdr:
Ja dopijam kawkę może się która dołączy :whistle:
Mam zamiar się wziąć za obiad ale jak zwykle najpierw mały relaksik a potem obowiązki hihihihihi
Byłam dziś w przedszkolu na nasze playgroup i dowiedziałam się że już ich nie będzie :((( bo za niska frekwencja itp. szkoda było nas 3 babeczki z dzieciaczkami i taka fajowa atmosfera :cry: mamy jeszcze inne 2 zajęcia ale one znów w takich godzinach że Julka śpi no i nie wiem czy będę chodzić. Zobaczymy jakby co umówiłyśmy się ze będziemy się w domu spotykać :great:
Pogoda ładna jak na końcówkę września - taka typowa złota jesień :wink:

Inka to się nieźle załatwiłaś hihihihihi a zmoknięcie ojjjjj nieciekawie mam nadzieję że dziś Majeczka nie siurka noskiem :))
Ja Inka już rozpytywałam się o szkołę dla Julci i tyle się dowiedziałam ze wszystkie dzieci po skończeniu 3 lat mają tzw. bezpłatne Nursery Education Funding - teraz tylko 12,5 godzin. za darmo można więcej ale już się płaci. A od września 2010 zwiększają godz do 15 za darmo :)) Wybierasz sobie szkołę gdzie są organizowane te bezpłatne NEF mogą być to nawet prywatne czy publiczne szkoły, przedszkola itp. Jeśli sobie już wybierzesz idziesz tam rejestrujesz dziecko i oni w twoim imieniu składają papiery o te NEF i jak tylko dziecko skończy 3 latka przysyłają ci list kiedy masz się stawić z dzieckiem Np. moja Julcia urodziła się w lutym to pójdzie do takiego przedszkola wiosną 2011 roku :)))
Ja jeszcze nie wybrałam szkoły a poza tym mamy jeszcze troszkę czasu:whistle:

Dobra spadam idę gotować obiad bo mi Julka obudzi :)))

Odnośnik do komentarza

Ania super zajecia widac ze Julcia swietnie sie bawi
Szkoda tylko ze sie rozpada ale tak juz jest niestety

My dzis znowu mielismy wyjcie i znowu zmoklam a ze nie moglam juz przelozyc wiec siedzialam prawie godz w JCP mokra tym razem mialam folie dla Majki wic ona przynajmniej sucha
Nadal musze chodzic co dwa tygodnie na spotkania ale jezeli ktos mnie zatrudni na co najmniej 6 miesiecy to dostanie od nich 1000funtow wiec mam nadzieje ze teraz szybko cos znajde

Wiesz z ta szkola caly czas mnie to meczy co bedzie jak sie nie dostanie do dobprej podstawowki tutaj to podobno bardzo wazne Sa jakies strony OFSET gdzie sie patrzy jakie maja noty szkoly
Ajeszce jedno moja Majka bedzie szla do szkoly w tym samym roku co Julcia bo jest z listopada a tu inaczej kompletnie to wyglada
Te 12,5 goz to preshool i znowu problem z Majka bo ona bedzie tam chodzila przez 1,5 roku bo znowu ten listopad moze to i dobrze dla niej ze wzgledu na opuzniona mowe

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

Cześć!!!

Inka u Ciebie tak brzydka pogoda a u mnie od kilku dni śliczna, ciepełko i słoneczko aż się nie chce wierzyć że to Anglia :surprised: Może ci podesłać tego słoneczka ???

Co do JC coś długo nie mogą ci znaleźć a nie zaproponowali ci jakiegoś szkolenia czy cuś??? A te 100funciakó to chyba dobra zachęta :whistle: Trzymam kciuki :great: ja myślę szukać pracy od wiosny :wink: zobaczymy jak to będzie ?????
Co do szkoły wiesz ja też się obawiam ale z drugiej strony w planach mamy że jak Julcia skończy 5 lat to my już wracamy do PL :oops: bo nie chcę jej tu wysyłać do szkoły tylko w PL no nie wiem jak to będzie. A i co chciałam ci powiedzieć ze w mojej okolicy bardzo blisko mnie jest szkoła katolicka i chyba jak bym już miała ją posłać do podstawówki tutaj to chyba tą szkołę wybiorę. Ale to jeszcze troszkę czasu :whistle: Niestety wierz patrzyłam tą stronkę OFSEDU i nie mogłam znaleźć tych not były tylko daty ich inspekcji w danej szkole żadnych ocen nie wiem może coś źle szukałam:oops: może ty wiesz jak to zrobić?????

Pozdrawiam :******

:36_1_67:

Odnośnik do komentarza

Halo halo !!!!!!!!

Dziewczynki proszę odezwijcie się bo mi tu samotnie i smutno bez was :(((((((((

Przykro mi się robi że ten wątek tam zamiera i nikt już nie chce pisać :((((

Inka ja się wczoraj pochwaliłam pogodą a dziś takie zimno i pada deszcz brrrrrr a jaka u ciebie pogoda???

Marta, Edi, Gosia, Ania, Klaudia co u Was słychać??? Gdzie się zapodziałyście???

Proszę was dziewczyny wróćcie bo pusto tu tak strasznie :((((((

Pozdrawiam Was gorąco :Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

Ania u mnie tez leje nieprzerwanie
dzisiaj zdycham bo wczoraj bylo pieknie i cieplo wiec wzielam sie za ogrodek zcielam zywoploty wyrwalismy siatke metalowa wrosnieta w zywoplot posprzatalam dzis mialam skosic trawnik powyrywac troche chwastow ale pogoda nie dala ale chyba bym i tak nic nie zrobila bo plecy mi pekaja wczoraj za bardzo sie przeforsowalam
Teraz na niedziele zapowiadaja w miare pogode wiec chyba dokonczymy sprzatanie i miejmy nadzieje ze to juz ostatnie w tym roku na taka skale

Szukalam tych rankingow szkol i teraz nie moge znalezc ale jak wy planujecie wracac to przynajmniej glowa o to cie nie bedzie bolala ja chyba skontaktuje sie children information services i tam sie podowiaduje
Ide lezec i dzis zapowiedzialam p ze ma mmi plecy wymasowac :36_2_25:

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

melduje sie

witam

Aniu witaj, u mnie po staremu, no teraz jestem troszke chora i leb mnie napierdziela, ze szok, no ale to uroki zatok.

wyobrazacie sobie, ze moje dziecko nie potrafi samo jesc chlebka??? twierdzi, ze nie moze, bo sobie raczki pobrudzi. Ehhhhhhh cao ja mam za czysciocha w domku.

Ania - mama Martynki (28.08.06. g.10.10, 3700 gram, 55 cm, )

MARTYNKA
http://www.suwaczek.pl/cache/1d988908c8.png

http://www.suwaczek.pl/cache/2c22293091.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki:))

Dziękuję że się odezwałyście dziewczynki :23_30_126:

Wpadam na chwileczkę bo Julcia mi marudzi za uszami :oops: dziś pobudka przed 7 :surprised: i do tego zachmurzane niebo ojjjj a wietrzysko że szkoda gadać :lol:

Inka to miałaś niezłe "bizi" :oops: mam nadzieję że plecy po masażu m już nie bolą i czujesz się jak nowo narodzona :mdr:

lisiczka

Aniu witaj, u mnie po staremu, no teraz jestem troszke chora i leb mnie napierdziela, ze szok, no ale to uroki zatok.[

wyobrazacie sobie, ze moje dziecko nie potrafi samo jesc chlebka??? twierdzi, ze nie moze, bo sobie raczki pobrudzi. Ehhhhhhh cao ja mam za czysciocha w domku.

Aniu ojjjj współczuję tego bólu głowy :((( , nieciekawie masz z tymi zatokami :(( wiem bo mój m męczył się z nimi prawie 2 lata :(( Życzę Tobie dużo zdrówka :Kiss of love:
A Martynka to kochany czyścioszek do potęgi 10 hihihihihihihi

zawijka
Jestem :)

..zajeta zajeta zabiegana zmeczona zajeta...

o.

A jutro o 6 rano jedziemy do olsztyna
na wesele znajomych

POZDROWIONKA!! :wink:

Martuś dużo wypoczynku po zabieganych dzionkach :wink: i udanej zabawy weselnej :yipi:

Edi kochana daj znać o sobie ??? co u Ciebie słychać ?????

Gosia, Kaludia gdzie jesteście????????

Kończę bo mi chyba dziecko pójdzie spać :oops: bo przeciera oczki no tak jak się wcześno wstało :wink:

Miłego weekendu życzę każdej z osobna :great:

:36_1_67:

Odnośnik do komentarza

U ns znowu nie spimy po nicach chyba dlaszy ciag zebow idzie
Dzis pogoda swietna wiec wychodzimy na todlery
A wczoraj byl dalszy ciag ogrodka konca nie widac jeszcze jak kwiatki przekwitna bedziemy zrywac czesc plyt rownac ziemie i rozwijac trawe uff
Jeszce P sobie wymyslil zebysmy przemalowali lazienke w sumie pomysl fajny ale on chce niebieski a ja zielony hahaha

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

Cześć!!!

Inka na pocieszenie napisze że niewiele już zostało z tymi zębolkami :wink: moja też ostatnio nocki mi takie serwuje że szkoda gadać :((( Wypatrzyłam "jakby nowe" ale za chiny nie da sobie do buzi zajrzeć i nie wiem co i jak:surprised:
Pogoda nawet słoneczna ale ciepło to dużo powiedziane :wink: my już troszkę ogrzewamy a wy ??? A jakie macie ogrzewanie gazowe czy elektryczne???
Zazdroszczę ci tych spotkań :whistle: u mnie są ale no kurcze w takich godzinach że mi Julka marudzi i ma drzemki :cry: a teraz ostatnio pobudki ma przed 7 :surprised: to w południe już pada na pyszczek :oops: no nic podobno mają w ciągu kilku tyg. utworzyć coś nowego mam nadzieję że będzie mi pasować:whistle:
Szybkich i sprawnych porządków w ogródku choć wiem sama jak to jest :oops:
Jeśli z m nie możecie dojść ładu składu co do koloru to może kolor morski :wink: i jest niebieski i zielony hihihihihihi

A u mnie nic ciekawego siedzę w domku Julcia bawi się zaraz będę właśnie kładła ją spać :mdr: a ja za obiadek. Po popołudniu na spacerek :whistle:

Pozdrawiam :********

Odnośnik do komentarza

Ehhh wczoraj tak pieknie a dzis od samego rana leje ciemno strasznie swaitlo musi byc wlaczone

Ania my sie dogrzewamy a ogrezwanie mamy gazowe chyba lepiej przynajmniej tak m sie wydaje juz wieczory sa strasznie zimne
Ach przez ta pogode to az mi sie nie chce pisac wczoraj spedzilysmy prawie caly dzien na zewnatrz a dzis chyba nawet nie wysciubimy nosa poza drzwi

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

Inka no wczoraj to pogoda bajka :smile: byłam z Julia na spacerku i powiem ci że na drzewach więcej liści czerwonych i żółtych niż zielonych jesień atakuje pełna parą hihihihihihiu
Dziś u mnie też pogoda do d*** zachmurzane od samego rana :(( ja musiałam itak dziś wyjść po mleko do apteki :(( na szczęście wtedy silnie nie padało , tylko mała mżawka :whistle: za to ciepło :smile: Po aptece poszłam z Julcią do centrum handlowego a tu niespodzianka :surprised: nagrywali scenę do jakiegoś filmu i pełno sprzętu kamer ludzi itp itp. :))))
Ja podczas tego spacerku to chyba z 10000 kalorii spaliłam hihihihihi przyszłam taka umordowana ehhhhhhh chyba będę musiała jednak pomyśleć kupić jakąś parasolkę bo ten mój niby z tego typu travel system ale już z Julcią waży niezłe kg :((( i do tego 10 puszek mleka, kremy i zakupy pchałam pod górę uffffffffffffffffff (mieszkam na wzgórzu ) i jeszcze na 2 piętro to wtarmosić no powiem Ci byłam cała padnięta ufffffff
Teraz Julcia śpi ja dogotowuję obiad i relaksuję się przy kawie :happy:
Co do ogrzewania ja mam elektryczne z tego typu Economy 7. Po taryfie nocnej nagrzewają nam się kaloryfery i w dzień mimo że nie jest włączone ogrzewanie mam cały czas gorące kaloryfery :) tylko czasami jest to wkurzające że jest np. za gorąco w domu bo pogoda się rozpogodziła a ja jedynie mogę tyle zrobić co otworzyć okno :lol: jak dziś np. :oops: a włączamy tylko na 2 godzinki :wink: Na razie nie płacę większych rachunków niż jak miałam na poprzednim gazowe:mdr:. Zobaczymy jak w tym roku bo ja mam wszystko na elektrykę a o podwyżkach ciągle słyszę :cry:

Pozdrawiam :*****

Odnośnik do komentarza

ho ho :wink:
Byłaś zajęta Edi - jak widać na załączonym obrazku!! :mdr:

pozdrawiam 80'tki!

ja ostatnio po pracy nie mam siły i ochoty nawet zaglądać do sieci.. więc przepraszam za cisze.

Aniu Lisku - ja też mam kłopoty z zatokami ..mówisz że żurawina dobra na nie?

Aniu 26 - nieźle się zmachałaś kobietko wczoraj.. czyli dzieci poprawiają kondycję :D

Buziaki!

http://www.suwaczki.com/tickers/ltdgb201db9yei4y.png

http://lb2m.lilypie.com/DCL0p1.png:mdr: http://s2.pierwszezabki.pl/010/0104789a1.png?2552

Odnośnik do komentarza

Witam u mnie dzis ladnie wiec ogrodka ciag dalszy mam nadzieje ze trawa obeschnie i ze majka da mi ja skosic na razie jest protest song

Ania rozumiem cie doskonale sama mieszkalam na trzecim pietrze i nie raz z wozkiem obladowanym wracalam do domu a potem kursowalam jak maly perszing z gory na dol zeby wszystko zabrac najpierw Majka bo nie chodzila a potem po siaty z zakupami na koncu wozek oj ciezko bylo

Edi gratulacje piekny suwaczek

Marta chyba ciezki sezona sie zaczyna oby jesien nie byla za bardzo deszczowa a zima za zimna zeby cie nie lapaly przeziebienia

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki:))

Ale dziś była super pogoda :happy: spacerek zaliczony ale było ciepełko i tak przyjemnie że szkoda było wracać do domu :smile:

Martuś ojjjj doświadczysz na własnej skórze jak to dziecko poprawia kondycję hihihihihi

Edi a jak się czujesz i termin majowy tak ???

Inka udało się coś zrobić w ogródku z pomocnicą Majeczką hihihi ???

Pa pa

Może jeszcze wieczorkiem zajrzę :wink:

Odnośnik do komentarza

Edi ale ze mnie gapa :lol: właśnie zobaczyłam na twoim nowym suwaczku że termin majowy :apacz: a data no w sam raz wymarzony przepiękny prezencik :love:
Ciesze się twoim szczęściem :smile: bo aż miło się robi na serduchu jak widzi się szczęście:happy:
Trzymam ogromne kciukasy żeby było dobrze bo będzie dobrze!!!!!
I super ze mdłości Ci nie dokuczają :wink: Oby tak dalej do 26 maja :wink:
Dbaj o siebie :great:

Pa pa

Odnośnik do komentarza

Ania zaczelam sprzatac w ogrodu ale majka dobrala sie do piaskownicy a tam zamiast piasku woda Cale buty zmoczone rajtki spodnie szybciej wracalysmy do domu niz to wszystko trwalo
Ale jak P wrocil z pracy to skosilam trawnik zamiotlam chodniki jeszcze trezba bylo 3 kosze wystawic i papier wiec znowu sie narobilam ale juz jestem po cieplej kapieli Majka spi a ja sobie odpoczywam

Edi mnie wlasnie dopadly mdlosci cos kolo 7 tygodnia ani gotowanie ani sprzatanie jak siedzialam w domu a P cos sobie pichcil to mialam miske przy sobie
Aw pracy gorzej bo Wc daleko bylo ale byly czasy

Ania
na pewno zurawinki dobre na wzmocnienie duzo wit C
A co ty robisz z tej zurwainki bo u mnie w domu to jedynie jakies sloiczki mama robila i to byl dodatek do miesa

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...