Noworodki i niemowlaki

Sudocrem care&protect

~Ada-Mama Oliwki

~Ada-Mama Oliwki

Hej Hej. Testowałam Sudocrem care&Protect przez miesiąc. Dzisiaj kończę fazę testowania i zaczynam korzystać na stałe z tego produktu. Rewelacyjny dla pupci mojej rocznej córki Ale również dla moich suchych i spekanych dłoni

Odpowiedzi znajdują się poniżej

justi2406

justi2406

Ja również miałam to szczęście przetestować Sudocrem care & protec, jest rewelacyjny. Moje bliźniaki doskonale go tolerują, nie podrażnia skóry, doskonale się wchłania, nawilża, pielęgnuje. Po za tym ma piękny, delikatny zapach, ma ładną szatę graficzną, jest wydajny i w przystępnej cenie. Konsystencja jego jest delikatna wręcz aksamitna. Od teraz zawsze będzie razem z nami w trosce o zdrową skórę moich maluchów.

43241 justi2406 Kobieta, 37 lat, Rzeszów
MumAnn

MumAnn

Dzięki sudocrem care&protect udaje mi się zapobiegać odparzeniom u synka, smarujemy przy każdej zmianie pampersa. Fajna konsystencja, tworzy jakby warstwę ochronną przed skamieniałości i kupką, która nie przykleja się do pupy, dlatego jej nie podrażnia. Przy kompletowania wyprawki zdecydowanie polecam, wart uwagi.

61436 mumann Kobieta, 27 lat, Olkusz
~Ania-mama bliźniaków

~Ania-mama bliźniaków

To ja też się chętnie podzielę opinia na temat sudocrem care& protect.
Mega plus za konsystencję i tubkę. Przy blizniakach brakuje mi rąk więc doceniam ze krem mogę otworzyć wycisnąć jedną ręką. To zupelnie inny kosmetyk pod pieluszke niz tradycyjny sudocrem na odparzenia. Szybko się rozsmarowuje i wchłania, a ze przy chlopakach każda minuta cenna to mega plus. Osobiście mogłabym sie czepiać zapachu Ale to już gusta...w zasadzie nie używałam zadnego kremu który by mi podpasowal zapachem.
Przystępna cena i co najważniejsze od czasu stosowania nie zdarzyły nam się jeszcze oparzenia, z ktorymi wczesniej zmagalismy sie notorycznie.