Noworodki i niemowlaki

Problem z laktacją

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~ewa222

~ewa222

Dziewczyny maja rację, powinnaś kupic Prolaktan. Moim zdaniem najszybciej Tobie pomoze. U mnie po 3 saszetce juz czułam różnicę.

~monaM

~monaM

Tą bawarkę to sobie od razu mozesz odpuścić, prolaktan powinien Ci pomóc po max 3saszetkach.

~cycusdzemka

~cycusdzemka

Z pewnością, tylko pamiętaj jeszcze o tym żeby pić dużo wody stosować zdrową dietę i w miarę możliwości relaksować się.

~mamaanity

~mamaanity

Też mam taki problem z poradniami laktacyjnymi:/ w mojej miejscowości ich nie ma i sama szukam sposobów na zwiększenie laktacji, szczególnie, że bawarki nie cierpię:/

~letniblues

~letniblues

Poczytuję ten wątek i przekonałyście mnie dziewczyny:)dziś wybieram się do apteki po ten prolaktan i niedługo podzielę się moimi spostrzeżeniami:)

~Tosia23

~Tosia23

Ciesze się,że nie tylko ja miałam podobne problemy. To moje pierwsze dziecko i jeszcze tyle nie wiem. Uczę się wszystkiego i nie zawsze jest tak jak bym chciała. Koleżanki mówiły, że muszę wyluzować i przestać się wszystkim stresować. Na laktację doradziły mi lactosan mama. Można go łączyć z sokiem, mlekiem, wodą, dlatego nie jest monotonny.

~letniblues

~letniblues

Widzę, że odżył wątek, więc może podzielę się moimi spostrzeżeniami, dotyczącymi przyjmowanego środka na laktację. Biorę go raz dziennie, najczęściej z jogurtem i po kilku dniach zauważyłam dużą poprawę. Warto także pamiętać o jak najczęstszym przystawianiu dziecka do piersi:)

~Miffi123

~Miffi123

Poczytuję ten wątek i muszę skorzystać z tych rad, od kilku dni mam problemy z laktacją, więc szukam sprawdzonych metod na jej poprawę:/

~rennata

~rennata

To moze blizej masz aptekę i własnie dlatego powinnas kupic Prolaktan. Sama zobaczysz jak szybko pomoze.

~omariannoo

~omariannoo

Kup prolaktan, pij więcej wody, przystawiaj malucha częściej, jesli potrzeba. W ciągu kilku dni laktacja powinna ruszyć :) Powodzenia :)