Noworodki i niemowlaki

Jakie mleko modyfikowane dla 2-miesięcznego oseska?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Maminska22

Maminska22

Kiedy ja przechodziłam na mleko modyfikowane w szpitalu polecili mi mleka od Humany. Postanowiłam je sprawdzić, tym bardziej, że dziecko miało problemu z ulewaniem po karmieniu, a Humana ma w swojej ofercie mleko specjalistyczne Humana AR, które właśnie takim problemom zapobiega. Okazało się, że to prawda i mleko spełnia swoje zadanie. W dodatku ma bardzo dobry skład, który jest bezpieczny dla dziecka, i jest także łatwo dostępne.

59119 maminska22 Mężczyzna, 63 lata, darkm
~Do autorki

~Do autorki

Cześć...
Myśle ze tutaj raczej nikt Tobie nie pomoże każde dziecko jest inne i inaczej będzie tolerowało mleczko ...
metoda prób i błędów. Próbuj mleczka i obserwuj aż w końcu trafisz na odpowiednie. Żeby nie kupować całych kartonów czy puszek są próbki albo małe pudełeczka właśnie żeby można było sprawdzić.
Mój syn w szpitalu pił mleczko enfamil niby nic mu po tym nie było , ale dużo czytałam o bebilonie również mi polecano także zaraz po wyjściu ze szpitala kupiłam Bebilon i mały do dziś pije (ma już 7 mc i jesteśmy już na Bebilonie 2) absolutnie nic mu po nim nie było , żadnego ulewania, żadnych wzdęć , kupki super także Nam się udało i nie trzeba było szukać i próbować innych, dodam ze po tym mleczku rośnie i rozwija się ksiazkowo.
Pozdrawiam

~Monikana55

~Monikana55

Ja swojemu synkowi od początku podawałam mleka modyfikowane od Humany. Teraz jest już na Humana 2, ale 1 też mu bardzo smakowało. Mleko to ma na prawdę dobry i bezpieczny dla dziecka skład, a co najważniejsze bardzo smakowało mojemu niejadkowi :)

~mayczak952

~mayczak952

Nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie, poza Twoim dzieckiem. Tylko od niego bowiem zależy, jak zareaguje na dany produkt. Świetnymi opiniami cieszy się jednak mleko modyfikowane firmy https://humana-baby.pl/ - na Twoim miejscu rozważyłabym jego zakup. Na pewno warto go przetestować, wypróbować...