Noworodki i niemowlaki

Termometr dla niemowlaka

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Wywijaska

Wywijaska

My od początku używamy tradycyjny termometr z firmy Geratherm - wygląda jak rtęciowy, ale jest bezpieczny i daje zawsze prawidłowy wynik. Fakt, że trzeba odczekać 5 minut, ale u nas to nie był taki kłopot.

44477 wywijaska Kobieta, 37 lat, wielkopolska
~AliceMay

~AliceMay

Najpierw próbowałam elektronicznego wkładanego pod pachę, z miękką końcówką i wynikiem po 2 minutach, ale pomiar był bardzo trudny, bo dziecko go nie lubiło, wierciło się i próbowało go zdjąć; potem próbowałam termometr który się naciska, przesuwa po czole i po kilku sekundach jest wynik - też było trudno, bo dziecko bardzo kręciło wtedy głową i wynik wychodził zły; najbardziej sprawdził się termometr bezdotykowy, który tylko przybliża się do czoła i raz naciska, a wynik jest po sekundzie. Takie są dosyć drogie, ale warto, bo wynik wychodził zawsze dobry, a dziecko może być ułożone jakkolwiek w czasie mierzenia, może nawet się ruszać i nie zauważa, że używam termometru

~oliwka66

~oliwka66

Dużo termometrów zaprojektowanych dla małych dzieci jest na http://rankingtermometrow.pl/. Tutaj został stworzony ranking modeli każdy może oddać głos na ten który mu się sprawdził. Ja kupowałam ten z pierwszego miejsca właśnie zrobiony pod kątem maluszków i polecam, rzeczywiście szybki i bezpieczny.

~Mamaa25

~Mamaa25

Ja z moją małą używam kupionego w rossmanie, bodajże babysoft taki z misiem. Fajnie i szybko mierzy temperaturę, dodatkowo jest delikatny a mała nie marudzi.

Domka 1

Domka 1

ja używam bezdotykowy microlife ale mam elektroniczny z tej samej firmy z tym, że to już dla mnie

--

https://www.suwaczki.com/tickers/l22ntv73mgy1mc91.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk32fwunizb.png

61009 domka-1 Kobieta, 26 lat, Poznań
Nela33

Nela33

Dla dziecka zdecydowanie bezdotykowy albo elektroniczny, o zwykłym bym nawet nie myślała.

60296 nela33 Kobieta, 50 lat, Katowice