Nowe artykuły w portalu

Odchudzanie po ciąży

Redakcja

Redakcja

Znaczny przyrost wagi w czasie ciąży, to naturalny sposób przygotowania się organizmu do późniejszego karmienia piersią. Organizm kobiety gromadzi wówczas odpowiednie zapasy tłuszczu. Czytaj więcej w artykule Odchudzanie po ciąży.

20243 redakcja Kobieta, 32 lata, Lublin

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Ulla

Ulla

oj ja mam ten problem bo czasu nei ma na odchudzane albo zwyczajnie ma mam już wieczorami siły by ćwiczyć

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

27582 ulla Kobieta, 39 lat, Jaworzno
pilirun

pilirun

Dla mnie sama zdrowa dieta nie była wystarczająca. Potrzebowałam również zadbać o to, by oczyścić swoje jelito grube. Dzięki temu schudłam parę kilogramów, skóra stała się ładniejsza, a mój metabolizm przyspieszył.

40338 pilirun Mężczyzna, 31 lat, Kluczborg
Cinamon_Pie

Cinamon_Pie

Ja też przybrałam swoje, ciąża + teraz czas na macierzyńskim daje mi w kość. A tak jak mówi Ulla nie mam już siły na wiczorne gimnastykowanie.

44420 cinamon-pie Kobieta, 29 lat, Olsztyn
kasialach

kasialach

Ja też miałam duży problem po ciąży, natomiast teraz powróciłam do wcześniejszej figury :) Ćwiczę zazwyczaj w domu z Chodakowska albo Mel B i jem mniej a częściej. Polecam też różne strony internetowe z przepisami i poradami np tą www.trzymajwage.com.pl

46715 kasialach Kobieta, 32 lata, Kraków
~karolina1976

~karolina1976

Nie chcesz mieć problemu z nadwagą po ciąży? To proste - ćwicz zanim w nią zajdziesz. Umięśnione, wyspotrowane ciało nie rozłazi się tak, kiedy spodziewasz się dziecka, brzuch jest maly i zgrabny a potem szybciej wraca się no formy

~monika222

~monika222

Chcę wrócić do formy i wagi sprzed ciąży, dlatego wybieram się na najskuteczniejsze wczasy odchudzające w Primavera. W sumie to już nie mogę się doczekać, bo będę mogła też skorzystać z Spa, zabiegów czy masażów, heh :) Oczywiście dieta i zajęcia na pierwszym miejscu, a wieczorem odpoczynek po ciężkim dniu .

~Młoda matka

~Młoda matka

Witam... chciałam się dowiedzieć jak wrócić do formy...bo jestem po 2 ciążach i kilogramów przybyło ( niestety )...Praktycznie odstawiłam od piersi moje drugie dziecko. Chcialabym przykładowa dietę by móc powoli się odchudzać bo czytałam że gwałtowność nie jest wskazana. Ważę 80 kg przy wzroście 168 cm.. proszę o pomoc

~surmina34

~surmina34

Kochana po pierwsze dieta. Po drugie aktywnosć fizyczna ( nie pisze tutaj od razu od siłowni ale warto jest codziennie chodzić na spacery czy biegać).

Po trzecie jeśli masz problem z tłuszczem w konkretnej okolicy ciała to polecam zastanowic się nad jakimś zabiegiem.Dobre efekty może dać icoone:
http://dbajmyozdrowie.eu/co-to-jest-icoone/