Skocz do zawartości
Forum

Pierwsza ciąża, objawy przedporodowe


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny jestem w pierwszej ciąży, 36 tydz + 6 dni, od dwóch dni czuję stały ból pleców, krzyża, ból podbrzusza, podobne do bóli miesiączkowych, oraz jakiś dziwny ucisk na odbyt, jakbym miała skurcze ale dosłownie w ,,tyłku'', czy któraś z Pań tak miała przed porodem? Wizytę u lekarza mam dopiero za tydzień, narazie nie chcę panikować, na ostatniej wizycie też tydzień temu było tam wszystko pozamykane, szyjka się nie skracała, zastanawiam się czy to już są jakieś oznaki, że może urodzę niebawem? Podzielcie się swoimi doświadczeniami:) pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza

Hej, miałam skurcze przepowiadajace dokładnie 5 tyg przed terminem... Były to bóle krzyżowe obudziły mnie w nocy i ze względu że to była pierwsza ciąża nie miałam pojęcia co się dzieje, w szpitalu połączyli mnie pod KTG podali leki i do domu... Dokładnie miesiąc później czyli tydz przed terminem urodziłam. Myślę że u Ciebie dzidzia się już szykuje a może odwraca i stąd te bóle mimo wszystko ostatnie tyg są bardzo ciężkie, wszystko boli i w każdej chwili mały człowiek może zawitać

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...