Skocz do zawartości
Forum

ZAKAZANE substancje w czasie ciąży w KOSMETYKACH


Rekomendowane odpowiedzi

Kobieta najpiękniej wygląda w ciąży. Dlaczego Twoja skóra w czasie ciąży wygląda lepiej niż przed ciążą? Jakie możesz stosować kosmetyki w czasie ciąży? Jakie kosmetyki są bezpieczne w ciąży? Jakie defekty skóry występują w czasie ciąży? Czytaj dalej, a dowiesz się na co uważać w czasie ciąży i jak pielęgnować skórę w ciąży!

www.sekretypiekna.com.pl
www.facebook.com/sekretypiekna2
www.instagram.com/sekretypiekna

Odnośnik do komentarza
Gość baskazlo

zmień kosmetyczkę hahaha :D

~celinkadddddd
to dość ciekawe, mi kosmetyczka powiedziała że tylko kwasów w ciąży nie mogę stosować? jak to rozumieć?
narazie jedyne co to w sephora kupuję naturalne kosmetyki czy one też są niebezpieczne?
Odnośnik do komentarza

dokładnie kochana tak jest niestety :/

świadomość tego co STOSUJECIE to podstawa w ciąży

~karkawww
dzięki za ten wpis, nigdzie dokładnie nie mogłam znaleźć tych informacji co jest zakazane w stosowaniu, a wiadome że najgorsze co może być to zrobić krzywde nieświadomie maleństwu

www.sekretypiekna.com.pl
www.facebook.com/sekretypiekna2
www.instagram.com/sekretypiekna

Odnośnik do komentarza

Formaaldehyd absolutnie nie powinien być stosowany w dużych dawkach. Rzeczywiście są o nim różne opinie, ale najczęściej jest tak małe jego stężenie, że nic Wam się nie stanie jeśli będziecie malować paznokcie :D

~dagmaraeeee
a czy coś wiesz na temat dziurawca w ciąży? i formaaldehydu?? czytałam dużo niefajnych rzeczy :(

www.sekretypiekna.com.pl
www.facebook.com/sekretypiekna2
www.instagram.com/sekretypiekna

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...