Skocz do zawartości
Forum

Czy to możliwe?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam na imie Jenny. Nie jestem polskiej narodowosci. Mieszkam w Polsce od ok 13 lat. Poznałam niecały rok temu faceta, w którym się zakochałam i ze wzajemnością. Od zawsze miałam problemy z bliskością i nasze poczatki byly naprawde sztywne i trudne. Ostatnio odwazylismy sie na wiekszy krok. Moj chlopak przy tym doszedl. Glupio mi o tym pisac, ale musze by dowiedziec sie, czy cos moze byc na rzeczy.. bylam po tym wszystkim nieco skołowana. Nawet nie wspomnial, ze.. dochodzi? Chcialam tego ominac, ale stalo sie. Troche nabrudzil. Na rekach i troche na bluzce mialam jego nasienie. Bluzke od razu zmienilam, rece wytarlam w ta stara i odnioslam do kosza z praniem. Nie pamietam czy z tego wszystkiego umylam dlonie. On musial za jakis czas wychodzic, ogarnelismy sie, minelo kolo 15 minut jak wyszlismy z domu. Dotykalam przy okazji roznych przedmiotow, to drzwi, to furtki, to jego kurtki, to cos tam jadlam, minelo kolejne 20 minut. Wrocilam do domu. Poszlam znow cos zjesc. Rozmawialam ze znajoma przez telefon znow dotykajac przedmiotow, a pozniej kladac sie spac, bo byla juz ok 23, po calej tej sytuacji bylam strasznie spieta, wiec chcialam sama siebie delikatnie rozluznic. I dotknelam sie tam.. to trwalo kilka sekund po czym odskoczylam reka jak poparzona. W glowie pojawila mi sie mysl. Czy mylam rece? A co jesli na mojej rece zostalo nasienie i moge zajsc w ciaze? Pobieglam do lazienki i je wyszorowalam. Nie chce byc w ciazy. Czy to bylo mozliwym, zeby do tej pory plemniki nie obumarly i byly dalej na moich dloniach? Potrzebuje waszej opinii. Dzis jest 6 dzien odkad doszlo do tej sytuacji. Przez moj stres troche sie psuje miedzy mna i ukochanym.. wczoraj mialam cos jak zatrucie pokarmowe, mdlosci, biegunka, wymiotowalam, mialam wysoka goraczke, w sumie dzis tez jeszcze nie opadla do normalnej, nie moglam nic jesc.. nie wiem czy to jakies symptopy ciazy,czy zarazilam sie moze od mojej przyjaciolki,u ktorej ostatnio bylam dwa razy z rzedu by przyniesc jej jedzenie i notatki z wykladow.. Prosze o odpowiedzi. Jakkolwiek ten post nie brzmi, niestety nie jest fejkiem a mi strasznie wstyd ze do tego doszlo i ze postanowilam tu to opisac.. po prostu sie boje.

Odnośnik do komentarza

Jenny Ale czy Twój chłopak doszedł w Tobie czy na zewnątrz ? Jeśli w Tobie to są szansę na ciążę jeśli nie to raczej nie ma co liczyć na ciążę. Ręka raczej się nie zaplodnilas. Musi być wytrysk w środku i być dużo plemników żeby dostały się do jajeczka.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Omg!! Dziewczyno skąd Ty się wzięlas??! Tak jak napisałam Pena musi dojść do współżycia i musi spuścic się w Tobie a i tak to czasem nie gwarantuje ciąży i też nie zaprzecza ciąży... Masakra. Ciekawe ile Ty kochana masz lat ??
Jak czytam takie pytania na forum to mnie się śmiać chce ... haa haa haa ..
i w ogóle jak dotykalas tyle przedmiotów to wątpię żeby jakiś plemników przetrwał... one na rękach nie przetrwają!! Dziołcha !!

Odnośnik do komentarza

Droga Janny nie zamartwiaj sie tym bardzo co mialo sie stac to sie stalo i to nie dlatego że nie umylas rak tylko dlatego że stosunek przerywany (twój partner kończy na zewnatrz) nie jest żadna metoda antykoncepcji wiem co pisze mam dwoje dzieci z takiego oto stosunku rozumiem Twoje obawy jeżeli jak piszesz w rodzinie był przypadek ciazy bez stosunku co może się zdarzyć ale to się zdarza NIEZWYKLE rzadko a jeżeli chodzi o Ciebie...TY odbylas stosunek 3mam kciuki żeby było ok. I uważaj następnym razem pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...