Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

miszka85

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Zawartość dodana przez miszka85

 1. A może lepiej kilka źródeł światła żeby nie było jedno centralne tylko kilka lampek w różnych kątach?
 2. Tak to jest że jak się siedzi w domu z maluszkiem to się tęskni za pracą a jak się ma wrócić do pracy to nie można sobie wyobrazić rozstania z dzieckiem.Tak to już mamy zbudowane w tych naszych głowach :)
 3. Tak to już jest z tymi centymetrami lepiej że rosną w górę niż w szerz :) Znalazłam kilka informacji o bilansach na http://emaluszki.pl/831_bilans_dwulatka_bilans_czterolatka.html
 4. Mój kolega kiedyś powiedział że gdyby miał szukać dobrego managera to zatrudnił by kobietę z 3 dziećmi, ale najpierw poszedł by do niej do domu i jak wszystko byłoby ogarnięte, a dzieci zadbane to od razu by ją zatrudnił bo na 100% umie zorganizować czas i efektywnie pracować, tak więc głowy do góry :)
 5. Nasza Pani doktor kazała szczepić na pneumokoki i meningokoki jak drugie dziecko chodzi do przedszkola.
 6. Czyli wszystko zależy od skóry i skłonności do alergii, ale wiadomo im mniej chemii tym lepiej :)
 7. No ale podobno im później wyjdą ząbki tym są silniejsze i zdrowsze, czy u was się to sprawdza?
 8. Lato może wreszcie do nas dotrze to będzie łatwiej z tym "odpieluchowywaniem" :) Jak się posikają na ciepłym słonecznym podwórku to może się prędzej nauczą :)
 9. Widziałam gdzieś ostatnio reklamę takiego materaca co wnika niego jakby ciało dziecka, chodzi w nim o to żeby główka się nie zniekształciła, bo czasem widać jak dzieci od leżenia maja całkiem płaską główkę z tyłu to okropne jest.
 10. raczej to dobry pomysł, bo w końcu małe było tak blisko przez 9 miesięcy, tutaj też możesz poczytać http://emaluszki.pl/604_kangurowanie.html
 11. Może tutaj http://emaluszki.pl/1057_usypianie_dziecka.html znajdziecie metodę na usypianie :) chyba każda z nas mósi to przerobić po swojemu.
 12. Ja znalazłam fajny artykuł o masażach na http://emaluszki.pl/1088_masaz_dziecka.html warto znać zasady :)
 13. A jak u was z bilansem, robicie regularnie http://emaluszki.pl/831_bilans_dwulatka_bilans_czterolatka.html u przychodniach nie zawsze o tym pamiętają, więc chyba trzeba zdać się na siebie :)
 14. A jak tam u was z poznawaniem lite czy wasze dzieciaczki zabierają się do czytania czy jeszcze nie? Znalazłam fajny artykuł jak wspomagać pamięć. http://emaluszki.pl/825_jak_wspomagac_pamiec_dziecka.html Myślę, że w obecnych czasach trudno powstrzymać dzieci od wczesnego poznawania liter.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...