Skocz do zawartości
Forum

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Dzisiaj
  2. Zastanawiamy się nad aranżacją przestrzeni dla naszego synka. Ma 14 miesięcy i zamarzyła nam się drewniana strefa zabaw w ogrodzie – taka z prawdziwego zdarzenia, z domkiem i huśtawkami. Z jednej strony chcemy mu stworzyć super warunki do rozwoju, a z drugiej obawiamy się, czy na ten moment nie będzie to zakup 'na wyrost'. Jak to było u Was?
  3. My mamy wideofon połączony z elektrozaczepem. Do niego się specjalną kartę przykłada i zwalnia elektrozaczep. No i dodatkowo mamy klucze do furtki w razie jakby coś tam zawiodło Od siebie polecam stronę: https://www.stolarzradek.pl/czym-sa-i-jak-wlasciwie-dobrac-elektrozaczepy/ Kilka podpowiedzi jak wybrać odpowiednie elektozaczepy :)
  4. Brałam tabletki, początkowo nie wierzyłam, ale są naprawdę ok ;)
  5. Też się chętnie dowiem bo też planuję otworzyć dzialalnosć :) Jednak to co mogę polecić to zdecydowanie robienie sobie pazurków w domu: https://eclair-nail.com/pl/94-manicure-hybrydowy Od siebie polecam zdecydowanie Eclair :)
  6. Jestem już w trakcie prac i w sumie nie mam wytłumaczenia dlaczego dopiero o tym myślę. Robię frontowe ogrodzenie, stoją już zamurowane słupki, czekają na bramy i furtki. Otwieranko bram - ok.Ogarnięte. Właściciel firmy nie bardzo potrafi mi coś doradzić- o zgrozo Jak ogarnąć otwieranie furtek? Elektrozaczepy, karty, kody? Podpowiedzcie z czym to się je? Dom stary, nie chcę pruć scian na jakieś okablowania i wypasione videodomofony. Serdecznie uściski
  7. Churchill Stonecast. Pancerny. Dużo ich w restauracjach- myślę że właśnie ze względu na wytrzymałość. Ja mam białe i niebieskie z tej serii, ale jakieś pojedyncze półmiski i filiżanki kupiłam szare. Polecam jednak zerknąć sobie na stronę: https://www.luxuryproducts.pl/baza-twojej-kuchni-kiedy-sprawdzi-sie-serwis-obiadowy-na-6-osob.html Jest tutaj kilka porad jak wybrać odpowiedni serwis obiadowy.
  8. Chciałabym rozpocząć działalność nierejestrowaną (podnająć stanowisko manicure w salonie) Nie wiem od czego zacząć, jestem zdezorientowana jeśli chodzi o procedury i informacje na temat kasy fiskalnej, sanepidu itd Chętnie poradzę się Was o pomoc i przyjmę wszystkie rady
  9. Cześć dziewczyny, polećcie sprawdzony serwis obiadowy w szarym kolorze. Koniecznie do zmywania w zmywarce i odporny na obtłuczenia. Mam kilku faworytów, ale szukam rekomendacji z pierwszej ręki. Dziękuję!
  10. Wczoraj
  11. Projektowanie wnętrz to sztuka balansu – między estetyką a funkcjonalnością, między marzeniami a budżetem. Sam przerobiłem kilka kursów i wiem, że kluczowe jest planowanie z głową. Podobnie jest przy wyborze platformy do gier online – potrzebujesz sprawdzonych źródeł, a nie tylko ładnych grafik. Gdy szukałem rzetelnych opinii, trafiłem na KasynaOnlineRanking i tam znalazłem konkretne informacje o bezpiecznych serwisach. A wiecie co? Zarówno remont mieszkania, jak i zakłady i kasyno wymagają ustalenia limitu – finansowego i czasowego. Podsumowując: projektujcie swoje wnętrza i swoją rozrywkę mądrze, bo tylko wtedy efekt będzie satysfakcjonujący.
  12. Ja mam białe mat od dwóch lat, narazie żadnego problemu. Jak się to będzie po dłuższym czasie zachowywać to nie wiem, zobaczymy. Okap przewidujesz?. Jeśli chodzi o firmę to polecam kontakt z nimi: https://www.vinylcouture.pl/uslugi/oklejanie-mebli-kuchennych/ Duże doświadczenie, mogą Ci zrobić wycenę takich prac :)
  13. Jaki kolor polecicie do kuchni gdzie jest ogrzewanie gazowe? Dodam, ze planuje oklejenie mebli, może macie namiar na firmę, która się tym zajmuje?
  14. Nie chodzę na nic regularnie w sensie raz w tygodniu ale średnio raz na miesiąc chodzimy na koncert (Smykofonia) albo do teatru (Teatr Małego Widza/Teatr Niewielki). https://literaturarosyjska-kolekcja.pl/sala-zabaw-dla-dzieci-w-warszawie-miejsce-pelne-ruchu-i-radosci/ No i też super wyjść raz na jakiś czas wspólnie do sali zabaw :)
  15. To powinno zrobić dobrą robotę - https://www.fryzomania.pl/hipertin-hiplex-zestaw-do-odbudowy-wlosow-3x500ml.html Kwestia wykorzystania zgodnie z zaleceniami i na pewno zauważycie zmianę, ale nie spodziewajcie się jej od razu. To wymaga czasu.
  16. u nas kiedys hitem byly kulki ryzowe + dodatkow do tego np. kurczaczki, warzywka itd... polecam 🙂
  17. Ostatni tydzień
  18. Hej, na jakie zajęcia dodatkowe chodzicie ze swoimi dziećmi? Co moglibyście polecić?
  19. Cukier niszczy kolagen i elastynę. To się nazywa glikacją białek. Jeśli jesz dużo słodyczy i białej mąki, Twoja skóra szybciej traci rusztowanie, robi się wiotka i pojawiają się zmarszczki. Ograniczenie cukru to najlepszy darmowy zabieg odmładzający. Skóra to bariera hydrolipidowa. Bez kwasów Omega-3 (tłuste ryby, orzechy włoskie, siemię lniane) ta bariera pęka, skóra robi się sucha i ziemista. Tłuszcz jest też niezbędny do produkcji hormonów, które trzymają nas w formie. Sam kolagen w proszku niewiele da, jeśli nie masz podaży witaminy C, która jest niezbędna do jego syntezy. Dorzuć do diety dużo papryki, natki pietruszki i owoców jagodowych (borówki, jagody).
  20. Łuszczyca to choroba z autoagresji i o podłożu zapalnym, a jedzenie ma ogromny wpływ na to, jak wysoki jest ten stan zapalny w organizmie. Dieta może nie "wyleczy" choroby (bo to choroba przewlekła), ale może drastycznie zmniejszyć częstotliwość tych rzutów. Cukier to paliwo dla stanów zapalnych. Im go mniej, tym mniejszy świąd i łuszczenie. Przy łuszczycy warto dołożyć tłuste ryby morskie, olej lniany albo tran. One działają niemal jak "nawilżacz" od środka i wyciszają zapalenie. Disnejta wspomniała o pomidorach. U wielu osób z łuszczycą faktycznie pomidory, papryka, ziemniaki i bakłażan pogarszają sprawę. Warto zrobić test i odstawić je na 2-3 tygodnie, żeby sprawdzić, czy u Was też tak jest. Co do mleka, problemem jest często kazeina i laktoza, które mogą drażnić jelita. Skóra to często odbicie tego, co dzieje się w środku, więc jeśli macie wrażliwy żołądek, przejście na mleko roślinne albo kozie może pomóc skórze głowy. O alkoholu i fast foodach nie wspominam nawet. Podsumowując skieruj swoje oczy ku diecie przeciwzapalnej i staraj się w życiu codziennym ograniczać czynności wywołujące takie stany np. pewne formy treningu nie są wskazane (choć do aktywności fizycznej oczywiście zachęcam).
  21. W dziennik29 można grać w pojedynkę lub ze znajomymi. Gra w pojedynkę oferuje bardziej wciągające i osobiste doświadczenie. Jednak rozwiązywanie zagadek w grupie może być łatwiejsze i bardziej angażujące, ponieważ pozwala na dyskusję na temat pomysłów. Polscy gracze powinni wypróbować obie opcje. Jeśli zagadki wydają się trudne, wspólna gra może znacznie przyspieszyć proces i uczynić go bardziej angażującym.
  22. Zacznij od miękkiego podawać kawałki np banan, placuszek, malinka, dojrzały pomidor zobaczysz jak sobie radzi. Jajecznica też spoko bo miękka. Ja robie na masełku normalnie po tej z pary nie chciała tknąć. https://cateringbydesign.pl/dlaczego-warto-wybierac-warzywa-ekologiczne-poznaj-5-zagadnien/ Warto jest tutaj stawiać na warzywa i owoce ekologiczne.
  23. Co podajecie na śniadanie? Córka jadła już warzywa, owoce, mięsko, makaron, jajko próbowała 2 razy (ugotowana na twardo). Może spróbować jajecznicę na parze? Nabiał odpada na razie. Karmie piersią. Ja jestem na diecie eliminacyjnej. Podałam 2 razy masła skończyło się to bólem brzucha. Je raczej papki z grudkami. Jak zacząć podawać kawałki? Boję się, że udławi mi się
  24. Hej! Zachęcam do wypełnienia i udostępnienia ankiety! Jest ona skierowana do mam, które wychowują dzieci samodzielnie i doświadczyły lub doświadczają stygmatyzacji związanej ze swoją sytuacją. Potrzebuję zebrać jak najwięcej odpowiedzi. Z góry serdecznie dziękuję za poświęcony czas i pomoc! https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=7xpEYw7al0O7fvnUcF6WOzYj1ZYfLnhAon7e8GreQPhURU5GRk1HWkxETlkwU1RROE5GSUVCOFhYSi4u Microsoft Forms
  25. Hej! Zachęcam do wypełnienia i udostępnienia ankiety! Jest ona skierowana do mam, które wychowują dzieci samodzielnie i doświadczyły lub doświadczają stygmatyzacji związanej ze swoją sytuacją. Potrzebuję zebrać jak najwięcej odpowiedzi. Z góry serdecznie dziękuję za poświęcony czas i pomoc! https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=7xpEYw7al0O7fvnUcF6WOzYj1ZYfLnhAon7e8GreQPhURU5GRk1HWkxETlkwU1RROE5GSUVCOFhYSi4u Microsoft Forms
  26. Szczerze polecam skorzystać z usług profesjonalnej firmy sprzątającej 👍 Sam długo się zastanawiałem, ale po pierwszym sprzątaniu różnica jest ogromna – oszczędność czasu i przede wszystkim dokładność, której ciężko samemu dorównać. Jeśli ktoś szuka sprawdzonej ekipy, to warto zajrzeć na stronę: 👉 www.agb-uslugi.pl U mnie wszystko było zrobione bardzo dokładnie, kontakt bezproblemowy i widać, że zależy im na zadowoleniu klienta. Na pewno jeszcze skorzystam.
  27. Wcześniejsza
  28. Nadzieja 666 - duzo kobiet zna, ale za male dawki biora. Kolezanka kupila tabletki po 50mg, to mysialaby 10 brac rano i 10 wieczorem... Ale i tak trzymam kciuki 🤞
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...