sanecznik

Kobieta, 32 lata, Gliwice

Ostatnie posty użytkownika
sanecznik

Re: Jakie włączniki i gniazdka do domu?

Najlepsze marki to Ospel i Kontakt Simon. Jach chodzi o drugą, to zgadzam się z wypowiedzią, która już wcześniej padła, gniazdka Simon 54, bardzo fajna, godna uwagi seria. Duzy wybór modułów, ramek w różnym kolorze. Jest się nad czym pozastanawiać.

sanecznik

Re: Prezent na Chrzciny, Chrzestna, Chrzestny

A może taka specjalna skarbonka na chrzest? Myslę, że to się doskonale sprawdza zamiast tak zwanej "koperty", a przy tym może też służyć dziecku jako zabawka lub ozdoba pokoju, po latach może zostac na pamiątkę :)

sanecznik

Re: Prezent na Chrzciny, Chrzestna, Chrzestny

Podbijam wątek, bo właśnie wybieram się na chrzciny do dalszej rodzinki. W sklepach z biżuterią są takie figurki dekoracyjne tematyczne, specjalnie na chrzciny i z opcją grawerowania. Znalazłam coś takiego np.: [reklama usunięta] Sądzicie, że fajna pamiątka czy raczej trochę bez sensu?

sanecznik

Re: Rowerki dla dzieci 800zł+

Bardzo dziękuję za odpowiedź, skądinąd niezwykle ciekawą. :) Po czasie wydaje mi się, że powyższy rowerek jest naprawdę godny uwagi.

sanecznik

Re: Lutowki 2015:)

Z bananami tez nie ma co przesadzać, bo tuczą i np mnie odrzucało od nich, więc może nie są korzystne, tak sobie myslałam.

sanecznik

Re: Czy wiesz, jak kreatywnie bawić się z dzieckiem?

No fakt, chociaż pamietam, że jak byłam dzieckiem to kasztanowe ludki akurat mi nie wychodziły i denerwowało mnie to. Ale bukiety z liści jak najbardziej, przy tym ruch na świeżym powietrzu i hartowanie przed zimą.

sanecznik

Re: Pomysł na prezent

Ja lubię kupować książeczki, klocki, gry. Wszystkie zabawki, które wymagają kreatywnego myślenia i rozwijają.