LoveRosie

Kobieta, 30 lat, Warszawa

O SOBIE:

Jestem mamą małego Antosia :) Cieszę się życiem i kocham sernik :)

Ostatnie posty użytkownika
LoveRosie

Re: Czym czyścicie uszka bobasa?

Kochana, ja patyczki porzuciłam już bardzo dawno temu. Pewnie, że to zły pomysł. Nie powinno się wtykać nic do środka ucha, zarówno u dorosłego, jak i może też przede wszystkim u dziecka. Takim sposobem można wyrządzić bardzo dużą krzywdę. Uszkodzić bębenki albo nawet doprowadzić do problemów ze słuchem :( Patyczki zostaw raczej do poprawiania make-upu :(

LoveRosie

Re: Przedszkolanka o samobójstwie...

Oj to naprawdę trudna sprawa. Teraz pozostaje ci porozmawiać szczerze z synem i dać mu do zrozumienia, że takie zachowanie jest złe. Wytłumaczyć na czym to polega i ugruntować jego myślenie na zasadzie negatywnego myślenia o takim zachowaniu

LoveRosie

Re: Problem z synem

Spróbuj porozmawiać z żoną, być może zacznij naśladować ją w pewnych sytuacjach, daj też odczuć synowi, że może czuć się przy tobie bezpiecznie :)

LoveRosie

Re: Dziecko bije babcię

Takiego zachowania absolutnie nie należy tolerować... Trzeba nauczyć dziecko, że babcia bardzo je kocha. Ale tutaj wina też jest po stronie samej pokrzywdzonej, dziecku nie można pozwalać na wszystko.

LoveRosie

Re: Jak wybrać przedszkole?

Ja wybrałam prywatne przedszkole i był to strzał w dziesiątkę. Antoś jest bardzo zadowolony, warunki na najwyższym poziomie a kadra bardzo pomocna i kulturalna :)

LoveRosie

Re: Brzydkie słowa u przedszkolaka

Najgorzej chyba działa reagowanie śmiechem albo krzykiem, słusznie jest nie zwracać uwagi lub wyrażać dezaprobatę.

LoveRosie

Re: Moczenie

Mój Antoś też często się moczy... Chyba muszę zacząć myśleć o takim alarmie :P