cutiron

Mężczyzna, 34 lata, Olsztyn

Ostatnie posty użytkownika
cutiron

Re: Kto grał na Waszym weselu dj czy zespół?

U nas grał nasz komputer :) Mieliśmy małe przyjęcie, więc wzięliśmy nasz komputer i każdy włączał sobie, co chciał. Nikt nie grzał krzesła, wszyscy się bawili.

cutiron

Re: Zalety i wady mieszkania we własnym domu

Wszystko ma swoje wady i zalety. Na pewno najwięcej pracy jest w domu, ale to i tak nie zniechęca ludzi do zakupu lub budowy. Dla tych, którzy właśnie przymierzają się do tego drugiego, polecam zajrzeć tutaj. Pomoże Wam to przejść przez cały ten proces możliwie jak najłatwiej.

cutiron

Re: Relacje z ojcem

Dokładnie, ja miałam podobną sytuację, ale z mamą i po prostu uciekłam z domu. Przeprowadziłam się o wiele dalej od domu.

cutiron

Re: Skuteczna reklama firmy

Firmy, którym zależy na obecności w internecie i zaistnieniu w sieci, muszą liczyć się z zainwestowaniem w reklamę Google. O tym, że warto promować swoje usługi w necie, mówi artykuł na stronie http://www.business-media.pl/jak-reklamowac-sie-w-google/, z którego możecie się dowiedzieć, jak wiele korzyści płynie z odpowiednio zredagowanej strony internetowej.

cutiron

Re: Końcówka ciąży

Ja też wspominam tę końcówkę ciąży jako ten etap, najbardziej się dłużący i taki wyczekujący. Wszystko gotowe, wszystko czeka, tylko maleństwa jeszcze nie ma :P

cutiron

Re: Czy miałyście botoks?

O nie, nie miałam botoksu i nie zamierzam go robić, bo widziałam efekty nieudanego zabiegu z botoksem.

cutiron

Re: Zaproszenia ślubne, gdzie zamówić?

Ja swoje zaproszenia ślubne kupowałam w Empiku, bo robiliśmy skromne przyjęcie na 20 osób, łącznie z nami, więc nie opłacało się robić zaproszeń na zamówienie.

cutiron

Re: Rodzina ma do mnie negatywne nastawienie

Zgadzam się w 100%. Ja też kiedyś bardzo przejmowałam się zdaniem innych i bardzo zależało mi na akceptacji otoczenia. Ale jestem teraz starsza, trochę mądrzejsza i wiem, że wszystkim się nie dogodzi, a próbując, można się zajechać.

cutiron

Re: Była kobieta męża

Nie bądź zła na męża o to, że źle sformułował wypowiedź. Pewnie nie miał niczego złego na myśli. A nią rzeczywiście, nie przejmuj się. Jak znowu będzie się na Ciebie patrzeć, to pokaż jej język albo zrób jakąś minę. Zobaczysz, że nie będzie wiedziała jak zareagować :P

cutiron

Re: ROZWOD KOSCIELNY

Taki rozwód jest możliwy, ale bardzo długo to trwa. Niekiedy nawet lata, bo tonie jest tak łatwo go uzyskać, jak rozwód w sądzie.

cutiron

Re: Dieta

Dieta dietą, ale najważniejsze to dobrze ją zbilansować i dostosować do potrzeb oraz wieku. Tak, wiek ma tu duże znaczenie, bo to, ile mamy lat narzuca to, jak bardzo restrykcyjna może być dieta. Można o tym przeczytać tu, kliknij. Trzeba przede wszystkim pamiętać o własnym zdrowiu i o tym, żeby mu nie zaszkodzić zbyt restrykcyjną dietą.

cutiron

Re: Czy pojechać z mężem?

jeżeli nie pracujesz a dzieci będą chciały jechać, to ja nie widzę żadnych przeszkód.

cutiron

Re: Zasiłek macierzyński / zwolnienie chorobowe

Tego typu zasiłki nigdy nie są przyznawane jednakowo, wszystko zależy od tego na jakich warunkach jest się zatrudnionym i jaka jest średnia wysokość wynagrodzenia. ZUS musi wszystko sprawdzić, przede wszystkim czy istnieje prawo do przyznania takiego zasiłku. Zdarzają się sytuacje, w których ZUS wstrzymuje wypłaty bądź żąda ich zwrotu. Dotyczy to zarówno zasiłku macierzyńskiego jak i chorobowego. Na ten temat zobacz więcej na tej stronie, z której dowiesz się w jakich sytuacjach ma to miejsce i jak tego uniknąć.

cutiron

Re: Dom czy mieszkanie?

ja jestem zdecydowanie za mieszkaniem bo przy domu jest bardzo dużo pracy.

cutiron

Re: Kreatywne prezenty dla dzieci

To chyba oczywiste, że kupując prezent dla dziecka trzeba kierować się tym, czy niesie on ze sobą jakąś wartość edukacyjną. Ważne, aby dziecko uczyło się poprzez zabawę. [reklama usunięta]

cutiron

Re: Opieka nad seniorem

opieka nad seniorem może być bardzo trudna i wyczerpująca. Coś o tym wiem bo moi dziadkowie ciężko chorują i trzeba wszystko koło nich robić.

cutiron

Re: Studia podyplomowe

można iść na studnia podyplomowe albo po prostu zapisać się na szkolenie. Moim zdaniem ta druga opcja jest lepsza bo zdobywa się nowe umiejętności i kwalifikacje w znacznie krótszym czasie niż studia podyplomowe.

cutiron

Re: Pasożyty a objawy u mojego dziecka.

Wszystko zależy od rodzaju pasożyta, który zaatakował organizm. Jego charakter i wpływ na organizm, poznamy jedynie po wykonaniu specjalistycznych badań. Jednak znajomość objawów, jakie dają poszczególne pasożyty, może znacznie usprawnić cały proces diagnostyczny. Najczęstszym pasożytem który atakuje dzieci, jest lamblia która dostaje się do organizmu najczęściej przez nieumyte ręce. Szerzej opisano ten przypadek na stronie http://medigo.pl/lamblie-objawy-lambliozy-u-doroslych-i-dzieci/ skąd można poznać więcej szczegółów dotyczących konkretnych objawów oraz metod leczenia.

cutiron

Re: Studia po 30-stce

a dlaczego nie? Każdy wiek jest dobry, żeby się dokształcić, zdobyć nową wiedzę, kwalifikację i dyplom.

cutiron

Re: Antybiotyk we wczesnej ciąży!

ja też nie przyjmowałam antybiotyku, tylko leki bezpieczne dla kobiet w ciąży. Trzeba to skonsultować z lekarzem bo pewnie są wyjątki od reguły.

cutiron

Re: Ile to można się starać?

znam ten ból doskonale, my z mężem staraliśmy się o naszego syna prawie trzy lata, wcześniej poroniłam i długo nie mogłam zajść w ciążę. Dopiero jak straciłam wszelką nadzieję na dziecko i zaczęłam rozważać adopcję, to zdarzył się cud. Dlatego rozumiem wszystkie kobiety, które przechodzą przez trudy starań o dziecko.

cutiron

Re: Budowa domu

Budowa domu to z jednej strony przyjemna sprawa, bo budujemy swoje gniazdko, ale z drugiej wiele zamieszania i spraw do dopilnowania. Każdy, najmniejszy szczegół, musi być zapięty na ostatni guzik. Nie wiem na jakim etapie jesteście, ale jeśli jeszcze nie pomyśleliście o odpowiednim oznaczeniu drogowym, informującym o robotach budowlanych to zobacz więcej na stronie tekstowy.net. Tam znajdują się cenne wskazówki dotyczące oznakowania oraz firmy, która się tym zajmie.

cutiron

Re: Jakich perfum używacie?

ja używa owy perfumowanej Adidas bo na takie perfumy z prawdziwego zdarzenia niestety mnie nie stać.

cutiron

Re: Ile znasz języków obcych?

ja znam angielski i chorwacki na poziomie bardzo dobrym, dogadam się po czesku i rozumiem jak ktoś do mnie mówi po rosyjsku.

cutiron

Re: Aranżacja wnętrza

A koniecznie musisz mieć do tego firmę projektującą? Nie lepiej samemu stworzyć coś fajnego i mieć z tego ogromną satysfakcję? Przecież w internecie znajdziesz mnóstwo porad, jak w ciekawy i niecodzienny sposób, urządzić wnętrze. Jeśli masz w domu jakieś stare meble po dziadkach lub pradziadkach np. stary fotel to zobacz tutaj, jak możesz je wykorzystać i tym samym, kultywować rodzinne tradycje.

cutiron

Re: Pierwsze poronienie

dokładnie, zgadzam się z Wwywijaska. W takich przypadkach nie ma co zwlekać i musisz czym prędzej udać się do ginekologa.