Annie

Kobieta, 32 lata, Łódź

O SOBIE:

(:

Ostatnie posty użytkownika
Annie

Re: Bóle brzuszka u Maluszka - grupa wsparcia dla rodziców

Tęsknię za czasami, gdy myślałam, że kolka dotyczy tylko ćwiczenia/biegania. :D Masowanie, ciepły okład to chyba podstawa. Podoba mi się instruktaż masowania . Fajnie, że powstają takie alteratywne pomoce do nagrzewania. :D

Annie

Re: KOLKA - koszmar każdego maluszka

Z kolką można próbować walczyć masażem rozgrzanego brzuszka, w wątku o masażu maluszków trochę o tym jest. Żeby jak najlepiej powalczyć z objawami trzeba działać regularnie i najlepiej wg jakiegoś sposobu, a nie tylko na wyczucie.
To nagrzewanie jest ważne ze względu na mięśnie brzucha, które muszą być rozluźnione. Masaż na pewno jest pomocny gdy podajemy jakieś inne lekarstwa, a ciepełko rozluźnia i uspokaja. (:

Annie

Re: Rysowanie

Może właśnie jakaś kolorowanka z ulubionymi postaciami? Wiem, że to nie do końca dobre rozwiązanie, ale moja siostrzenica zachęciła się do kolorowania od kolorowania na komputerze.

Annie

Re: Internetowy dziennik szkolny

Myślę, że to jest fajne. Może jakoś usprawnia ten system powiadamiania o złych ocenach... Hm pewnie stres też jest duży, ale rodzic nie doznaje szoku na wywiadówce, dziecko nie wyczekuje w domu na maksymalnym ciśnieniu.