aga1616

Kobieta, 30 lat, Warszawa

Ostatnie posty użytkownika
aga1616

Re: Jak szybko, tanio i skutecznie wybielić zęby?

ja używałam produktu "Biała perła" i efekty trochę widać. Tylko że to nie pomoże po jednym razie niestety. Trzeba regularnie , codziennie stosować.

ida
Ja zaczęłam właśnie testować na sobie żel biała perła (tez z silikonowymi nakładkami, a bez stomatologa ;)), ale po trzech dniach mam wątpliwości czy dalej stosować, bo pojawia się ból ząbków...(dodam, że zdrowych :)). Może ktoś wie czy to normalne??

moje początki stosowania białej perły były podobne, tez ból zębów i również zastanawiałam się czy to normalne.. jednak mi po kilku dniach ten ból przeszedł, więc nie robiłam z tego afery :36_1_1:

aga1616

witam

rowniez witam:)
Nie mam dzieci ale mam dwóch wspaniałych siostrzeńców(4 i 5 lat) , jedną siostrzenicę( 2 l ) i cudowną siostrzyczkę (9lat).

Forum wydaje się interesujące. mam nadzieje ze znajde czas by sie tutaj udzielac.
W tygodniu to raczej kiepsko (chociaz nie mówie ze nie) poniewaz pracuje po 13-15h dziennie takze nieraz nawet nie włączam juz laptopa.

Jeszcze raz witam i pozdrawiam wszystkich serdecznie!:36_1_11:

aga1616

Re: rodzina na swoim

martika80
My ciągle marzymy o własnym M,bo byśmy miej płacili za ratę niż za wynajem teraz!Ale żaden bank nie chce dać nam kredytu.Nie wiecie jakie zarobki trzeba mieć,,zeby dostać kredyt na takie 2 pokojowe mieszkanie,nawet do remontu?Wkłądu własnego nie mamy,jedynie książeczkę mieszkaniową,a na niej jakieś 25-30 tysięcy.

tez jestem ciekawa jak to jest.
Równiez marze o jakims swoim mieszkanku, ale narazie kiepsko to wszystko widze..

aga1616

Re: Podatek od nagród?

kamka88
To ja się pochwalę że wygrałam 2 lata temu samochód ;D I podatku nie musiałam płacic mimo,iż wartośc auta wynosiła ok.32tys. Także wszystko zależy od organizatora konkursu.

ale szczesciara:)
gratuluje!!:36_1_11:

aga1616

Re: Egzamin na prawo jazdy :) Nie taki diabeł straszny :D

alisss
Hej dziewczyny :)
Jakos wczesniej Was nie znalazlam... Jutro mam egzamin.... :) Uczylam sie do niego od czwartku hehe. Mialam bardzo szybki, ale baaaardzo intensywny kurs (4 dni po 6 godz ). Teraz jestem cala w stresie jak tylko sobie pomysle. Oby jutro bylo lepiej :)

powodzenia!

Ja równiez sie przymierzam do prawka ale to w jakiejs dalszej przyszłości raczej ..:(

aga1616

Re: pomoc dla potrąconego psiaka

Mozeby założyc wątek na forum Dogomani? i np założyc jakis bazarek z którego dochód przeznaczy sie na leczenie suni?

Jestes wspaniała ze czekałas z tą psiną. Ja zrobiłabym to samo i jestem zszokowaną ludzką znieczulicą na krzywdę zwierząt. 40 minut nikt sie nim nie zainteresował. Przykre i okrutne!

aga1616

Re: Dom czy mieszkanie?

miska271
naszym marzeniem jest mały domek z dużym ogrodem:11_9_16::11_9_16::11_9_16:

a moim chociaz mała kawalerka :) w kiepskim stanie- byleby własna :)

aga1616

Re: Gwiazdkowe (i nie tylko) prezenty dla 2 latków (i nie tylko) ...

równiez mam dylemat co do prezentów gwiazdkowych:(
dla swoich siostrzeńców (4 i 5 lat) chciałam zakupic łóżka w kształcie samochodów ale pierwszy problem to taki iz siostra ma małe mieszkanko i zastanawiam sie czy takie łóżka wejdą a dwa to taki ze jeszcze jeden z maluchów czasami siusia w łóżko :( wiec z nowego mebelku nie byłoby za długiego użytku. Teraz kompletnie nie wiem co im sprawic pod choinkę:( Macie moze jakies pomysły dla dzieci w wieku 4 i 5 lat?

aga1616

witam serdecznie;)

Witam wszystkich;)
Mam na imie Agnieszka.

Forum wydaje się być interesujące a ludzie sympatyczni, także zapewne nie raz je odwiedzę;)

Pozdrawiam serdecznie;)