Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

karolina95

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0 Neutralna

Personal Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miasto
  Poznań
 1. Dziewczyny ;) jak uważacie czy istnieje dobry czas na pierwsze dziecko? Zaszłam w ciążę dość młodo i ostatnio spotkałam się z niemiłym komentarzem na ten temat, dlatego chciałabym poznać Wasze zdanie :).
 2. karolina95

  Antykoncepcja

  Takie aplikacje zapewne działają na każdym Adroidzie albo IOS'ie. Można je pobrać ze sklepu Google Play albo AppStore, wystarczy trochę poszperać, a na pewno każdy znajdzie coś dla siebie :). Ja osobiście zrezygnowałam z antykoncepcji hormonalnej z wielu przyczyn. Nalepiej udać się do ginekologa, z którym omówisz wzystkie możliwe opcje :)
 3. Przemuś, 9 miesięcy List do dziecka (na potrzeby konkursu organizowanego przez portal parenting.pl) "Kochany synku, Chcę pokazać Ci świat. Chcę żebyś potrafił przejść przez życie z głową podniesioną do góry i nie bał się próbować. Chcę dawać Ci przykład, podsyłać pomysły i naprowadzać na dobrą drogę. Chcę zabrać Cię w podróż, małą lub dużą. Chcę jeździć na te nasze wakacyjne wycieczki i widzieć Twój uśmiech, kiedy z takim zaciekawieniem poznajesz świat. Chcę żeby te chwile były Twoją inspiracją, aby były tym dobrym czasem z dzieciństwa, o którym opowiada się wnukom siedząc w bujanym fotelu z kubkiem kakao w ręku (nawet jeśli zaczniesz je zapamiętywać dopiero za jakiś czas). Bo to jest nasz czas. Ten czas, który nigdy nie wróci i który musimy wykorzystać na 200%. Musimy chłonąć każdą chwilę, zanim nieśmiało przyprowadzisz do domu swoją pierwszą miłość i ktoś inny zajmie w Twoim życiu to najważniejsze miejsce. Chcę dać Ci piękne wspomnienia. Chcę aby te nasze wycieczki stały się symbolem tego co w życiu najważniejsze. A najważniejsza w tym zabieganym świecie jest miłość i rodzina. Nasze wspólne spędzanie czasu ma być momentem, kiedy wszystkie troski i zmartwienia zostawiamy gdzieś daleko za sobą i myślimy o tym co jest tu i teraz, ciesząc się z tych (nie)zwykłych chwil. Bo to one dają nam szczęście. Dziękuję, że jesteś. Kocham Cię synku, Mama"
 4. karolina95

  Dzień Dobry :)

  Dzień Dobry ;) Zaczynam swoją przygodę z parenting.pl i mam nadzieję, że zostanę tu na dłużej. Może są tu jakieś mamy z Poznania? Pozdrawiam
×
×
 • Dodaj nową pozycję...