Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

zosia65

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Zawartość dodana przez zosia65

 1. Wakacje w górach są super, szczególnie dlatego, że w trakcie zwiedzania można się ochłodzić w strumyku i ruszać dalej w poszukiwaniu przygód (Maja, 6 lat)
 2. zosia65

  Konkurs "Maja i Gucio"

  Maja (6 lat) stworzyła Maję i Gucia kredkami oraz wycinankami ;)
 3. Uwielbiamy aktywnie spędzać czas a gdy pogoda dopisuje nigdy nie siedzimy w domu ;)
 4. Przewijanie to fantastyczna okazja do zabawy :)
 5. zosia65

  Konkurs "Podwórko NIVEA"

  Moje dzieci uwielbiają zabawy w teatrzyk. W ostatnim czasie ta zabawa stała się w naszym domu prawdziwym hitem. Mamy kolorową scenę przygotowaną z kartonowego pudła, której kurtyna otwiera się i zamyka. Mamy samodzielnie zrobione pacynki i wiele zabawek, które również wykorzystujemy podczas zabawy. Mamy też wyobraźnię i najczęściej wykorzystując ulubione bajki dzieci, urządzamy przedstawienia ;) Taka zabawa jest bardzo wciągająca, przed przedstawieniem odbywają się próby, szykujemy bilety a nawet plakaty. Na takich zabawach czas mija nam naprawdę wesoło a przede wszystkim bawimy wspólnie.
 6. Kogutek w wykonaniu 6 letniej Mai ;-)
 7. I kolejna praca 7-letniej Ali. Ilustracja do jej ulubionej Bajki "Opowieść wigilijna" Skrucz i pierwszy duch...
 8. "Barbi w wigilijnej opowieści" autorstwa Ali, 7 lat
 9. Oczywiście choinka ;) Ala, 6 lat
 10. zosia65

  Konkurs "Tenzi"

  Ala, lat 5 wykonała w sumie cztery wieże i to właściwie zupełnie samodzielnie ;)
 11. Skrzat w wyobraźni mojej córci: Skrzat to taki mały ludek, który mieszka w lesie w norce zająca. Czasem nas odwiedza bo w lesie jest trochę nudno i nie ma zabawek. Wszystkie skrzaty mają brodę i czasem latają na jaskółkach. Lubią dzieci dlatego czasem się z nimi bawią. Dorosłych nie lubią bo mogliby ich rozdeptać lub pomylić z myszą. Skrzaty są fajne ;)
 12. zosia65

  Konkurs z Tuli

  Dodam jeszcze, że zachwycił nas Tuli Piesek w niebiesko-szarym kolorze ;)
 13. zosia65

  Konkurs z Tuli

  Mojemu dziecku pomaga w zaśnięciu kilka drobiazgów. Mam tu na myśli ulubioną poduszkę w towarzystwie której wyjeżdżamy nawet na wakacje i wszędzie tam gdzie maluch będzie odbywał drzemkę. Gdy jest podusia koniecznie przyciemniamy światło, zasłaniamy rolety gdy jest widno. Masuję córcie po pleckach lub trzymam za rączkę. Moja obecność jest bardzo ważna. Nie muszę nic mówić, czasem tylko cicho nucę. Wystarczy, że jestem obok…
 14. Moja córka bardzo bała się pierwszego dnia w przedszkolu. Z jednej strony bardzo chciała tam pójść, z drugiej było to zupełnie nowe miejsce, nowi ludzie i zwyczaje. Pomyślałam więc, że ciekawym sposobem na oswojenie jej z tym lękiem będzie zabawa w przedszkole. Do pomocy użyłam lalek i misiów, które odgrywały role przedszkolaków. Wśród nich zasiadła moja córcia a ja byłam nauczycielką. Okazało się, że taka zabawa bardzo ją wciągnęła i emocje opadły. Na tym jednak nie poprzestałam. Zabrałam też córkę na dni otwarte do placówki i tam na spokojnie mogła w mojej obecności poznać wszystkie jej kąty a przy okazji poznać panią przedszkolankę. Okazała się ona bardzo sympatyczna więc z wiedzą o tym jak jest i co czeka dzieci w przedszkolu, moja córka wręcz nie mogła się doczekać gdy wreszcie będzie mogła tam pójść. Strach ma wielkie oczy tylko wtedy gdy go nieznany.
 15. Ciąża to okres oczekiwania na narodziny dziecka pełen najróżniejszych uczuć. Aby przebiegał mi w spokoju i bez komplikacji troszeczkę zmieniłam rytm dnia. Znacznie więcej czasu spędzałam na świeżym powietrzu wśród bliskich, na spokojnie planowałam zakupy, nie zostawiając niczego na ostatnią chwilę. Starałam się nie denerwować dbając o spokój psychiczny. Sprzyjały temu na pewno regularne wizyty u lekarza, fachowa literatura i fantastyczna atmosfera oczekiwania na narodziny dzidziusia. Były to chwile bardzo wyjątkowe a sam fakt bycia w ciąży wpływał na mnie najpozytywniej i dodawał mi energii wywołując samoistny uśmiech na twarzy ;)
 16. zosia65

  Konkurs "Pszczółka Maja"

  Lato to jest przygód pora to są harce i swawola w lesie, stawie i na łące gdzie dociera ciepłe słońce Maja i jej przyjaciele których pszczółka ma tak wiele zapraszają do zabawy wśród zielonej świeżej trawy. Dzień śniadaniem zaczynają nektar z kwiatów wypijają potem Maja z Guciem w parze hen wyrusza na wojaże do obiadu tak latają wszystkie kąty odwiedzają po obiedzie zaś od nowa Gucio się przed Mają chowa. On by wolał pospać w trawie Maja szukać skarbów w stawie więc podrywa go do lotu nie pytając czy jest gotów po kolacji zaś wieczorem łąka wciąż tętni ferworem no bo koncert się zaczyna uśmiechnięta każda mina. Aleksander gra wesoło każdy przed nim chyli czoło nawet Tekla pajęczyca w tan muzyki żwawo hyca tak na łące lato płynie tak się żyje w tej dolinie tak ta sympatyczna pszczoła co dzień żwawa i wesoła z przyjaciółmi na swej łące chwyta za promienie słońce.
 17. zosia65

  Konkurs "Pszczółka Maja"

  Gdy słoneczko latem grzeje Maja i jej przyjaciele zaczynają harce swoje zaczynają swe podboje przygód mają wnet bez miary i to nie są czary mary Maja, żywiołowa pszczoła wszystkim dzielnie stawia czoła nie odmówi też pomocy nawet ciepłej letniej nocy ona serce wielkie ma i się dzieli nim raz dwa Maja nie zna słowa nuda to nie żadna jest maruda więc gdy świeci jasno słońce po kwiecistej lata łące.
 18. Idealny dzień matki to dzień spędzony wspólnie z rodziną. Ciągła praca, szkoła i inne obowiązki często ograniczają czas mamie dlatego w tym szczególnym dniu chciałabym nacieszyć się swoimi dziećmi, spędzić z nimi cały dzień. Nie oczekuję również drogich prezentów od moich dzieci, wręcz przeciwnie. To święto kojarzy mi się raczej z drobiazgami wykonanymi własnoręcznie przez dzieci z myślą o ich mamie. Zdecydowanie takie prezent sprawiłby mi większa radość. Poza tym stało się tradycją, że w tym szczególnym dniu pieczemy razem z dziećmi taki wspólny rodzinny tort, który później dekorujemy i zajadamy podczas zabawy. To jest właśnie mój idealny dzień matki ;)
 19. zosia65

  Konkurs "Dziecko na medal"

  A kto powiedział, że medal musi być okrągły ... ;) Maja lat 3 z małą pomocą dumnej mamy ;)
 20. zosia65

  Konkurs "Jungle Speed"

  Maja, 3 lata W pracę został zaangażowany również tata z nożyczkami :)
 21. Moja córcia chętnie jada (to dla wszystkich mam jest rada) ozdobione pięknie dania od kolacji do śniadania zwykłą zupkę więc podaję z wykrojonym w kwiatek jajem zaś kanapki bardzo zdrowe piękne są i kolorowe bo na każdej z nich króluje ketchup, który je maluje to jest sekret mój malutki aby talerz był puściutki trzeba troszkę poczarować smakołyków nie żałować wtedy nawet i niejadek każdy chlebek i obiadek spałaszuje bez wykrętów bez proszenia i zachętów znika problem z niejedzeniem ciągłym płaczem i proszeniem to mój sekret jest sprawdzony wszystkim mamom polecony.
 22. Maja 3 latka, Rysunek do wiersza pt. "Tom" Nad rzeką stoi dom, Który zbudował Tom ...
 23. zosia65

  Konkurs "Teatrzyk Cieni"

  3 letnia córcia z moją pomocą wykonała dwie pacynki ;)
 24. Otwiera się, wystarczy odkręcić ;)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...