Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

anetamlp

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Zawartość dodana przez anetamlp

 1. Bardzo psotna minka Zosieńki (10 miesięcy)
 2. anetamlp

  Konkurs "Strażnicy miasta"

  Moja 6,5 letnia Zosia powiedziała, że przyjacielem jest jej najlepsza koleżanka na świecie - Wiktoria. Nawet jak czasem się pokłócą, to potrafią się szybko przeprosić i bawić dalej. Prawdziwy przyjaciel będzie stał po jej stronie i zawsze jest chętny do pomocy.
 3. anetamlp

  Konkurs "Agi Bagi"

  Dziecku najszybciej można coś wytłumaczyć, dając mu odpowiednie wzorce. Rodzice powinni wpajać dzieciom od najmłodszych lat co to jest ekologia. Ja również tłumaczę dzieciom jak dbać o naszą przyrodę. Nie robię im "suchych" wykładów na ten temat, ale pokazuję co jest ekologiczne. Moje dzieciaki wiedzą że, np. nie wolno wyrzucać śmieci do lasu, (butelkę po piciu zabieramy do domu i wyrzucamy do odpowiedniego pojemnika). Dzieci myjąc ząbki nalewają wodę do kubeczka, aby nie lała się z kranu za długo. Wychodząc z pomieszczenia gaszą światło bądź wyłączają telewizję.
 4. Pawełek 2 latka i 3 miesiące uwielbia bawić się piasku
 5. Maja mojej 5-letniej Zosi
 6. Moja Zosia mając 3 lata zapytała mnie po co mamy w buzi ślinę. Odpowiedziałam, ze po to aby było nam łatwiej połknąć jedzenie. To co zjadamy jest raczej suche i ślina skleja i zwilża jedzenie, by bez problemu trafiło do gardła. .
 7. Bardzo się z Zosią cieszymy, dziękujemy i gratulujemy pozostałym zwycięzcom.
 8. anetamlp

  Konkurs: "Tuwim dla dzieci"

  Bardzo dziękujemy. Zosieńka jest zachwycona. Będziemy czekać z niecierpliwością na książkę.
 9. anetamlp

  Konkurs: "Tuwim dla dzieci"

  Spóźniony pan słowik i płacząca pani słowikowa według Zosi (prawie 5 lat)
 10. 1. Kura Adela nosi czerwone kalosze. 2. Kura Adela w wykonaniu mojej niespełna 5-letniej córeczki Zosi
 11. Zosia uwielbia bawić się z "Misiem"
 12. Uśmiechy mamy i córeczki
 13. Moja Zosia ma już prawie 5 latek i bardzo lubi poznawać swoje ciało. Interesuje ją też co znajduje się w środku człowieka. Kiedyś zapytałam ją: " Zosiu, co masz w brzuszku? No, żo...żoł... (w domyśle - żołądek)", a Zosia na to -"ŻĄDŁO!!!" Ja na to - "Nie żądło tylko żołądek, a co jeszcze masz? Wą...wą...(w domyśle - wątroba)", na co Zosia odpowiedziała: -"WĄSY!!!!" Tak się zaczęłam śmiać, że dalej już nie mogłam pytać.
 14. 1. Siódmego października 2012 r. papież Benedykt XVI ogłosił św. Hildegardę z Bingen razem ze św. Jana z Ávili doktorami Kościoła. Uczynił ją tym samym czwartą kobietą doktorem w historii Kościoła. 2.Hildegarda jako dziewczynka zbierająca polne kwiaty i zioła - narysowała Zosia 4 lata i 10 miesięcy
 15. Bolek i Lolek łapią motyle - narysowała Zosia 4 lata i 10 miesięcy
 16. anetamlp

  Konkurs: "Wielka Rodzina"

  Nasz rodzinka oczami 4,5 letniej Zosieńki- od lewej: to owalne coś to malutki 2,5 miesięczny braciszek Pawełek w beciku, Zosia (trochę przerośnięta ;-), tatuś i mamusia. Oczywiście Zosia i mama to królewny :-D
 17. Przy córce używałam do roku czasu, a przy synku teraz jak miał się urodzić to pierwsze ubranka wyprałam w proszku dla niemowląt, a teraz po 2 miesiącach piorę w zwykłym i jest dobrze. Oczywiście gdybym zauważyła jakieś zmiany skórne natychmiast zmieniłabym na proszek dla niemowląt.
 18. anetamlp

  Konkurs: "Dzień Rodziny"

  Od nas również serdeczne gratulacje :-D
 19. anetamlp

  Konkurs: "Kiki Luna"

  Kiki Luna mojej 4,5 letniej Zosieńki
 20. anetamlp

  Konkurs: "Dzień Rodziny"

  Moja cudowna rodzinka
 21. Za oknem zimowo, więc wyszukałam radosne wiosenne zdjęcie córeczki z albumu :)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...