Sysia177

Kobieta, 24 lata, Częstochowa

Ostatnie posty użytkownika
Sysia177

Miesiączka po poronieniu

Witam poronilam 21 sierpnia pierwsza miesiaczke po poronieniu mialam po 5tyg i 3dniach czyli 27 wrzesien dzisiaj mamy juz 29 i drugiej niemam :( jak u was wygladalo druga miesiaczka po poronieniu ?

Sysia177

Re: Konkurs z przytulankami Tuli

Idealna przytulanka dla dziecka powinna byc przyjemna w dotyku zeby moglo sie do niej wtulic :) fajnym wzorkiem zeby sie cieszylo jak tylko ja widzi :)

Mój synek uwielbia kotki jak tylko go widzi to go goni i wola miau bardzo by sie ucieszyl z takiej przytulanki od tuli kotek

Sysia177

Re: Konkurs "Strażnicy miasta"

Nikola 5lat

Ja: Nikolcia jak mozna poznac prawdziwego przyjaciela
Corcia: Mamo ja mam przyjaciolki bo zawsze sie ze mną bawią

Sysia177

Re: Konkurs "Samodzielne dziecko"

Fabianek 20miesiecy nauczyl sie sam wchodzic i zjedzac na zjedzalni :) sprawilo mu duzo radosci ze caly czas na placu zabaw spedzil na zjedzalni

Sysia177

Re: Konkurs "My się zimy nie boimy"

Dla mnie najwazniesze w ubraniu dziecka zimą to:

body z dlugim rekawem zeby dziecku plecki nie wyszly do tego zalozyc jeszcze bluze ale nie za gruba
pod spodnie zalozyc cieple rajstopki
i co najwazniesze kozaczki, ciepla kurteczke, czapke szalik i rekawiczki
nie zapomniec wysmarowac buzki przed wyjsciem

Sysia177

Re: Konkurs z marką Pampers

Mój synek od 3miesiaca przesypia cale noce wiec daje mamusi sie wyspac i wstajemy wypoczenci :) teraz ma 16miesiecy i moj najradosniejszy poranek z moim Fabiankiem jak wstal usmiechniety i wolal ciagle mama mama i tak na okroglo az do niego podeszlam :) zreszta jest codziennie radosny i za mamusia ale jego poranek byl slodziutki jak ciagle mnie wolal :)

Sysia177

Re: Konkurs "Najszczęśliwszy śpioch w okolicy"

Moja corcia gdy miala 3latka ( obcenie ma 4latka) wogule nie spala w popoludniu wybralam sie z nią do miasta na zakupy zawsze wytrzymuje ale gdy wracalismy do domu autobusem byl korek tak sie nudzila ze az zasnela ciezko bylo ja dobudzic ze musialam ja niesc i zakupy

Sysia177

Re: Mój pierwszy samodzielny posiłek

Redakcjo czy bedzie brane do konkursu zdjecie mojego synka bo dodalam jeszcze jedno zdjecie ale pomylilam sie i zalogowalam sie przez przypadek na innym nicku nie zauwazylam i dodalam zdjecie na sysia188 a moj nick akturalny z ktorego zawsze korzystam to sysia177 jedno zdjecie dodalam z tego nicku drugie na tamtym :(