lderta

Kobieta, 36 lat, Wawa

Ostatnie posty użytkownika
lderta

Re: Czy wasze dzieci lubią soki warzywne?

Moje dzieci uwielbiają świeży marchewkowy sok bez dodatku cukru. Poza tym samodzielnie robię soki na przykład z czarnej porzeczki czy aronii..samo zdrowie.

lderta

Re: Kawa kawa kawa

Ja kupuję w Tchibo, szczególnie jak mają dni kawy. :)

lderta

Re: Prezent dla 5-latka

Fototapeta na drzwi pokoju z ulubionym bohaterem bajki (np. stąd) może być super pomysłem.

lderta

Re: Gdzie w Toruniu gabinet z depilacją?

Endomed odwiedziłam mniej więcej rok temu. Depilacja laserowa była w moim przypadku najskuteczniejszą metodą. Po dwóch seriach udało się całkowicie rozwiązać problem.

lderta

Re: Pogaduchy o wszystkim i o niczym

A kurcze u mnie nei za fajnie ostatnio, przeglądam oferty ośrodków odwykowych bo muszę posłać tam męża ... Wpadł w alkoholizm ... Że tego wczesniej nie zawuważyłam... Ogólnie sporo dobrego czytałam o prywatnym ośrodku odwykowym Oaza bo ma dobre opinie w sieci ale sama już nie wiem...

lderta

Re: Urządzanie wnętrz

A według mnie np. w sypialni najlepiej na ścianach sprawdzają się fototapety sypialnia dzięki temu ma niepowtarzalny klimat. Ciekawe można kupić [reklama usunięta] w niezwykle atrakcyjnych cenach.

lderta

Re: Sprawdzone sklepy internetowe

Forum by mi nie starczyło, aby wymienić adresy tych sklepów, z którymi miałam doczynienia. Jako, że kończymy remont to ostatnio częstym gościem jestem na wszelkiego rodziaju sklepach z dodatkami, dekoracjami, tapetami itp. Ostatnie moje zakupy to tapety do malowania ze sklepu http://tapetuj.pl/category/tapety-do-malowania w jadalni mamy taką właśnie malowaną tapetę.

lderta

Od czego zacząć walkę z alkoholizmem?

Przychodzi taki dzień, że w końcu klapki o cudownym małżeństwie opadają z oczu. Ja coś takiego miałam przez pięć długich lat, kiedy wreszcie zaczęłam dostrzegać, że mam wielkie problemy z alkoholem. To stało się pewnego dnia, kiedy obudziłam się rano na wielkim kacu, oblepiona brudem, śmierdziałam i wyglądałam strasznie. To wtedy było kiedy moje własne dzieci nie przyznawały się do mnie. I tylko dlaczego tak się stało? Bo mój były mąż zostawił mnie dla jakiejś laski? Przez to tracę całą rodzinę, ale wreszcie dociera do mnie, że muszę zacząć się leczyć. Na szczęście mam wsparcie dzieci, ale musimy pomyśleć jak rozpocząć to leczenie. Wiem, że potrzebuję pomocy fachowców, ale jak to ogarnąć. Tutaj wasza pomoc będzie niezbędna.