Skocz do zawartości
Forum

Ewka2822

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Poznań

Osiągnięcia Ewka2822

0

Reputacja

  1. Ja na poczatku uzywalam Oillan i nie bylam zadowolona po kazdej kapiei musialam kremowac , plyn kompletnie nie nadawał sie . Podczas kapieli w ogole nie bylo czuc ze jest cos wlane do wody tak jak bym wada myla zero nawilzenia . Teraz uzywam już Emolium jest swietny dzieciątko jest mieciutkie i nawilzone ;)Takze polecam ;)
  2. Ewka2822

    Inhalator - jaki?

    Witaj , sama BARDZO intensywnie szukalam i bardzo duzo czytalam jaki inhalator wybrac , az znalazlam polecam ingalator "ghibli plus" nie kosztuje milionow i jest naprawde super , niestety ciezko jest dostac go w aptece wiec musialam zamowic przez internet :)
  3. Nie daje gwaranci ze mozna , tylko napisalam o sobie jak bylo :) Nie mowie zeby bigac czy nosci ciężkie rzeczy napidalam swoj przyklad , kazda kobieta ma swoj rozum i wie co ma robic ;)
  4. Hej , ja mialam.skracajaca sie szyjke juz w 25 tc i donisilam ciaze do 40 , a jedziam na zakupy latalam po schodach co prawda odpoczywalam ale nie duzo nie lubie siedziec w jednym miejscu , nie martw sie mozesz robic wszystko co chcesz byle by z umiarm i spokojne :)
  5. Witam , 28 września urodziłam córeczkę , miesiąc po połogu dostalam miesiączke zazwyczaj sa nieregularnie lecz dokladnie wzoraj tj 11.03 po przytulankach z mezem (bez zabezpieczeń ) w drugi dzien dni plodny zaczelam plamic na brozowo z drobnymi czerwonymi plamkami . I nurtuje mnie czy to jet mozliwe zebym zaszla w ciaze ? 00
×
×
  • Dodaj nową pozycję...