Skocz do zawartości
Forum

ewelka2704

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Bełchatów

Osiągnięcia ewelka2704

0

Reputacja

  1. dziękuję ja również mam zamiar odwiedzic właśnie jeszcze chirurga dziecięcego i wtedy podjąć decyzję
  2. a mało tego lekarz był tak rozgadany że wiedziałam więcej jak poczytałam o tym torbielu a całe badanie juz w szpitalu trwało dosłownie niecałą minutę lekarz okulista do którego chodzilismy wcześniej to on dał nam skierowanie do szpitala też nie mówił wiele a własciwie nic
  3. witam mam pytanko czy jest ktoś kto miał malucha które miało torbiel skórną na łuku brwiowym i jak przebiegało wasze leczenie ?moja dzidzia ma rok i okazało sie że coś takiego posiada chcą to usuwać operacyjnie pod narkozą w niczym jej to nie przeszkadza nie jest grożne dla jej wzroku i wacham sie czy powinnam się godzić już na zabieg czy poczekać aż będzie starsza dodam że jest to mało widoczne i pomału rośnie
  4. no gorzej gorzej ale mi juz pomysłów brak dzięki za link zaraz sobie zajrzę
  5. widzę że nie ma nikogo może później zajrze
  6. mamy jest was tu dużo z rocznymi dzieciaczkami powiedzcie mi co dajecie im jeśc oprócz mleka bo moja oprócz piersi to jadłaby wszystko na wszystko co się je woła am i jak jej tu nie dać może ma któraś z was jakis jadłospisik dla małego głodomorka bo moja mała słoiczków nie chce jeść tylko to co widzi jak jemy no ale nie wszystko można
  7. witam Mummy widzę że mamy córeczki w jednym wieku tylko moja jest z 16 lipca 2009
  8. miałabym takie pytanko czy któraś z was ma małego 11 miesięcznego lub coś w podobnym wieku głodomorka , bo moja córcia jadłaby wszystko nie mam już pomysłów co jej robić jeść co mogłaby zjeść ?bo ona oprócz tego żę ssie pierś to wszystko by jeszcze jadła woła am jak tylko zobaczy że ktoś coś je
  9. witam również z Bełchatowa cos nas tu mało i ta aktywność mnie przeraża
  10. witam ja swojej młodszej córci przebiłam uszka jak miała 9 miesiecy i powiem szczerze że przeszła to fantastycznie uszka szybko sie zagoiły nie szarpała uszek ani nic z tych rzeczy kręciła sobie tylko kolczykami myślę że dobrze jest to zrobic jak najwczesniej bo dziecko się przezwyczaja do kolczyków i szybko się goi
  11. Witam serdecznie jestem tu nowa i zupełnie nie mam pojęcia co mam robić może ktos mnie troszkę pokieruje :-)))dziękuję
×
×
  • Dodaj nową pozycję...