Skocz do zawartości
Forum

aska1182

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Italia

Osiągnięcia aska1182

0

Reputacja

  1. I trzymam kciuki bardzo mocno za wszystkie ciezarne mamusie i zycze wszystkiego dobrego,aby wszystkie ciaze dobrze przebiegaly.
  2. hadakaAśka gratuluję - trzymamy kciuki za następne 6 miesięcy Dziekuje bardzo,mam nadzieje ze te 6 miesiecy przebiegnie bez problemow i ze wszystko sie skonczy pomyslnie.Tym bardziej ze na poczatku mialam troche problemow i sie martwilam bardzo zeby tylko wszystko dobrze bylo.A to jest moje drugie upragnione dziecko.
  3. Mama SloneczkaWitaj!!! :) Ja rowniez rodzilam przez cesarskie ciecie z powodu odchodzenia lozyska, ale juz po terminie i najwazniejsze, ze wszystko poszlo gladko :) Szpital w Bassano del Grappa wybralam przed porodem i wszystkim polecam! Szczegolnie tym mamom, ktorym zalezy na karmieniu piersia. Trzy lata temu to znaczy, ze niedlugo do przedszkola? Pozdrawiam Wszystkie "wloskie" Mamy Tak moj synek powinnien isc niedlugo do przedszkola,ale zobaczymy jak to bedzie jeszcze,bo tu do przedszkola przyjmuja bez pampersow ,a moj synio nie chce wychodzic nigdzie bez pieluchy choc w domu chodzi w majtkach i sygnalizuje potrzeby fizjologiczne.Wiec musimy poczekac do wrzesnia i zobaczymy co bedzie.A u mnie tez cesarka przebiegla bez problemow,tylko ze pokarm mialam dopiero po 2 dniach.Pozdrawiam wszystkie mamy z wloch.
  4. Zamierzam zabierac swego synka juz na kazde nastepne usg,niespodziewalam sie takiej reakcji u niego.A juz jak wrocilismy do domu to zaskoczyl mnie mowiac:mama widzialas jak dzidzia ruszala raczkami,jaka fajna byla.Naprawde dzieci potrafia zadziwic czasami.A mnie synus zaszokowal i to bardzo.Na nastepne wezmiemy jeszcze tate i pojedziemy cala rodzina,bo maz teraz pracowal i nie mogl jechac.Ale synio mu wszystko streszci jak wroci z pracy,bo zawsze mu wszystko opowiada,co robil przez caly dzien.
  5. Jestem juz po usg,a jednak robione mialam przez brzuch,z czego sie ucieszylam.Lekarka ktora mi robila usg bardzo mila,moj 3-letni synek byl ze mna i sie ucieszyl jak zobaczyl dzidzie,bo mowi ze to jego siostra.Wszystko jest dobrze-tak mi powiedziano,slyszalam bicie serduszka,cudowne chwile-polecam kazdemu.
  6. Mama SloneczkaWitaj! Ja rodzilam w Italii rok temu, 10 lipca (dalej musze nauczyc sie jak wstawic odpowiedni suwaczek) w Bassano del Grappa, ale to chyba nie Twoj rejon, prawda? Pozdrawiam serdecznie!!! Buona giornata Witaj mamo sloneczka.Ja sama nie rodzilam,tylko mialam cesarke z powodu ulozenia dziecka i wagi-bo moj synus wazyl-4,120.Szpital w ktorym mialam cesarke-fajny,obsluga mila,bylam zadowolona.A cesarke mialam 3 lata temu.pozdrawiam.
  7. katahej dziewczyny jesli jest tu ktos kto rodzil badz bedzie rodzic we Wloszech bardzo chetnie wymienie doswiadczenia:) Czesc Kata ja tez jestem z Wloch,mieszkam 80 km od Rzymu,chetnie podziele sie z Toba doswiadczeniami z porodu.Pozdrawiam
  8. justineWWPrzez cały czas nurtuję mnie rodzaj wózka dla dzidziusia. Zastanawiam się nad dwoma wzorami wózków, nie koniecznie tych firm ale chodzi mi wzór. Pierwszy z nich to ROAN- głęboko spacerowy Marita a drugi to coś w rodzaju TAKO NATALIA. A u was jak to jest? Ja polecam wozek Chicco trio,wiem ze nie jest tani.Ale ja sobie go chwale,juz moj synek sie w nim wyjezdzil,a teraz drugie dziecko bedzie ,bo jestem w ciazy.Wozek ten sklada sie z trzech czesci;spacerowki na ktorej montuje sie gondole,do gondoli jest pokrowiec,potem jak dzidzius ma 4 miesiace mozna zamontowac fotelik,ktory sluzy zarowno jako samochodowy i do uzywania z wozkiem,a potem jak maluch wyrosnie zostaje spacerowka z budka,folia przeciwdeszczowa,koszem na zakupy,torba na pieluchy itp.Naprawde polecam.
  9. Annz tego co slyszalam zalezy to tez od sprzetu Ann,a czemu to zalezy od sprzetu?Prosze napisz mi co wiesz na ten temat.Dzieki.
  10. Dziekuje Hadaka.Szperalam troche w internecie na ten temat i znalazlam rozne opinie,jedni pisza ze do 12 tyg ciazy robi sie tylko dopochwowo ,inni ze przez brzuch.Ja wolalabym chyba raczej przez brzuch,bo juz pierwsze mialam robione w 6 tyg ciazy dopochwowo i nie czulam sie z tym komfortowo,no ale jak bedzie trzeba robic dopochwowo trudno-bede musiala jakos to przezyc.Pozdrawiam
  11. Dziekuje Ann,mam nadzieje ze i tu tak bedzie ze zrobia mi te usg przez brzuch.Pozdrawiam.
  12. Dziewczyny moze ktoras mi doradzi cos w tej sprawie.31 lipca mam usg pierwsze,jestem w 12 tyg ciazy,na stale mieszkam we Wloszech,i niewiem jakiego usg mam sie spodziewac dopochwowo czy brzusznie.Prosze o rade,moze ktoras z Was mi pomoze.
  13. gratuluje,ja tez mam termin na luty
  14. Niemartw sie gosiorek27 nie ty jedna jestes w takiej sytuacji ja miesiac temu robilam test i nic,choc bardzo na te ciaze liczylam,ale jeszcze sie nie zalamujmy bedzie dobrze czego sobie i tobie zycze.
  15. Dziekuje!Milo by mi bylo gdybys cos wiecej o sobie napisala.Pozdrowionka dla Ciebie i twoich szkrabow i calej twojej rodzinie!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...