Skocz do zawartości
Forum

asiek343

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Kraków

Osiągnięcia asiek343

0

Reputacja

  1. janeasiek niby na niektórych testach piszą że wykrywa już 6 dniową ciążę ale ja bardzo w to wątpię... możesz zrobić test ale tak naprawdę to zależy od kobiety a nie od testu. Niekiedy 2 kreski pojawiają się przed spodziewaną @, niekiedy dopiero w dzień @ a czasami nawet kilka dnia po jeszcze nie, mimo że ciąża jest:) nigdy nie wiadomo. Ale jak już koniecznie musisz to kup czuły test. Powodzenia:)) Dziękuję ! ja nie muszę, mogę poczekać. Pokażę Mężowi twój post może przestanie mi nudzić :P
  2. Dziewczyny czy test po 7 dniach od stosunku będzie wiarygodny ? Ja bym jeszcze poczekała ale Mąż się niecierpliwi
  3. Ja chyba nie zaryzykuje a nie wiem czy będę mieć siłę żeby Go "wygonić" jak mnie na porodówce zdenerwuje. Nie będę rodzić sama, chcę żeby była ze mną moja przyjaciółka która marzy o zostaniu duolą.
  4. Jestem tutaj bardzo krótko nie mniej jednak chciałam Wam życzyć spełnienia tego o czym (a właściwie o kim) marzycie !
  5. Malusiaasiek343Co prawda poród jeszcze przed Nami ale już teraz wiem, że Męża na porodówkę nie wezmę, nawet jakby bardzo chciał :)Dlaczego???????? Wiem jaki jest, ma ogromny szacunek dla ludzi wykształconych, ekspertów. Nie raz stwierdza, że nie mam racji w jakiejś kwestii bo ktoś "mądrzejszy" niż ja ma inne zdanie. Dlatego bałabym się, że bardziej ufał by temu co mówi personel niż ja.
  6. asiek343

    a jak wasz "popędzik" ?

    U mnie szaleje bo zbliża się owulacja :)
  7. Hej, siedzimy w domu bo z racji starań nie pijemy alkoholu i nie chcieliśmy z Mężem iść gdzieś ze znajomymi i tłumaczyć się, dlaczego nie pijemy. O tym, że się staramy nie wie nikt poza Nami i Wami tutaj Dziewczyny :) Dziękuję za miłe przyjęcie !
  8. Hej Dziewczyny ! przyjmiecie mnie ? :) Właśnie rozpoczynamy z Mężem starania o Dzidziusia, mam nadzieję, że szybko okażą się owocne :)
  9. asiek343

    Cześć :)

    Witam bardzo serdecznie ! trafiłam na to forum ponieważ z Mężem planujemy powiększenie Naszej Rodzinki :). Mam 24 lata, jesteśmy po ślubie prawie 1,5 roku :) Mam nadzieję, że zostanę dłużej na forum. Pozdrawiam. Aśka
  10. Co prawda poród jeszcze przed Nami ale już teraz wiem, że Męża na porodówkę nie wezmę, nawet jakby bardzo chciał :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...